בניית סיפון: מה כדאי לדעת

אך כולם מתכוונים לנקות סיפון עץ או מרוכב
בדוק את הרשימה של מנקי הסיפון - חלקם סביבתיים, אחרים באמת מתמודדים עם עובש עקשני וטחב, אך כולם מתכוונים לנקות סיפון עץ או מרוכב.
 • 01

  אז אתה רוצה לבנות סיפון?

  תכנון ושיקול דעת רב יותר עשויים לבנות בניית מרפסת חיצונית מאשר, למשל, חדר אמבטיה מקורה. מלבד קביעת הסיפון הרצוי במקום פטיו, תצטרך להקים תקציב, לבחור חומר ולצבוע, למצוא מקום לבנות אותו ולקבוע אם זה פרויקט DIY או שתצטרך להזמין איש מקצוע.

  יש לקחת הרבה דברים בחשבון לפני שתכנן ומתחיל לבנות סיפון.

 • 02

  מה ההבדל בין פטיו לסיפון?

  מה ההבדל בין פטיו או סיפון?

  אם היית שואל את האדם הממוצע ברחוב את השאלה הזו, האם הוא יוכל לענות? סביר להניח שאנשים מסוימים יוכלו להמציא הסבר סביר לסיפון: שזה ה"דבר "הזה בחוץ עשוי עץ שאתה הולך או יושב עליו.

 • 03

  הכל מקושט: בניית עץ וסיפונים מרוכבים

  אתה לא רוצה "לוח" קר וקשה של בטון, היית רוצה שהמרחב החיצוני שלך יעלה עד למפלס הדלת האחורית שלך, וייצור מעבר כמעט חלק מבית לחוץ. נשמע כאילו סיפון יכול להיות הבחירה הנכונה עבורך. רמז: סיפונים עובדים היטב באתרים משופעים, לא אחידים או מנקזים גרוע. בעלי הבריכות לשים לב: סיפון עץ קריר מתחת לרגליים וגם מתייבש במהירות.

 • 04

  תוכניות וסיפוני סיפון

  החלק הקשה ביותר בבניית סיפון עשוי להיות בתחילת דרכי התכנון והעיצוב. בטח, יתכן שהחלטתם שזה, אכן, סיפון ולא פטיו שתרצו לבנות ושתרצו להשתמש בסיפון מרוכב או סינתטי. אך החלטה על גודלה, בין אם היא צריכה להתחבר לבית או להיות חופשית, הם גם דברים שצריך לחשוב עליהם לפני שממשיכים עם הפרויקט.

  אני מקווה שעיצובים ותוכניות סיפון אלה יעניקו לך השראה ויסייעו לך להחליט מה אתה רוצה ואיפה אתה רוצה את זה.

 • 05

  סוגי עץ לסיפונים

  האם אתה צריך ללכת עם עץ או מרצפות מרוכבות
  האם אתה צריך ללכת עם עץ או מרצפות מרוכבות?

  בעוד הסיפון המרוכב עלה בפופולריות, לא כולם בוחרים ללכת בכיוון הזה. בעלי סיפונים פוטנציאליים רבים אוהבים את המראה והתחושה של עץ אמיתי. בין אם זה בגלל מסורת, טעם אישי או לפעמים מחיר, עץ הוא החומר הנבחר. ברגע שאתה מחליט ללכת עם עץ טבעי על פני חיפויים מרוכבים, מתברר כי אין שני סוגים של עץ דומים זה לזה - ישנם סוגים רבים שיש להם פוטנציאל להיות בחירות אידיאליות עבור סיפונים.

 • 06

  חיפוי עץ ומורכב: יתרונות וחסרונות

  האם אתה צריך ללכת עם עץ או מרצפות מרוכבות? כמו כל רכישה גדולה, חומרי הסיפון משתנים במראה, בעמידות ובעלות. התחל את המחקר שלך כאן, הכיר את סוגי העץ והסיפון הסינתטי. דבר נוסף שיש לחשוב עליו - כדאי לכם להשתמש בסוגים מסוימים של עצים או חיפויים לחלקים מבניים של פרויקט הסיפון שלכם, ועצי חיפוי אחרים למשטחים ולמעקות - החלקים שיהיו גלויים יותר ועליהם תלכו.

 • 07

  מדריך למותגי חיפוי מרוכבים

  הסיפון המרוכב הוא אלטרנטיבה לסיפון העץ כולו והוא עשוי מחומרים שיכולים לכלול סיבי פלסטיק, במבוק ועץ ממוחזרים וחדשים. מוצרי סיפון מרוכבים רבים התפתחו כהשתקפות של הסביבה בה אנו חיים והם מוסמכים או מוסמכים ירוקים, אקולוגיים ו- LEED. בדוק את רשימת המותגים המובילים בעולם הסיפון המרוכב.

 • 08

  סוגי מנקי סיפון

  השכן שלך אולי מקלל במכונת הכביסה שלו, אבל זו לא הדרך היחידה לנקות סיפון. בדוק את הרשימה של מנקי הסיפון - חלקם סביבתיים, אחרים באמת מתמודדים עם עובש עקשני וטחב, אך כולם מתכוונים לנקות סיפון עץ או מרוכב.

 • 09

  איך מנקים סיפון

  זו לא משימה מהנה, אבל אחד מאותם דברים שאתה פשוט צריך לעשות כדי לשמור על הסיפון שלך נראה טוב ותקין. מומחים ממליצים לנקות סיפון לפחות פעמיים בשנה, רצוי באביב ובסתיו.

 • 10

  רשימת ביקורת על בטיחות הסיפון

  הסיפון שלך צריך להיות מקור לגאווה ולהישגים. אך חלק מהחבילה הוא גם אחריות ותחזוקה. פעם בשנה, ערוך תאריך עם הסיפון שלך כדי לבדוק אם יש בו דברים כמו נזקי עץ, ריקבון, ציפורניים רופפות וסוגים אחרים של נזקים. התייחס לבעיות אלה לפני שהן הופכות לבעיה גדולה יותר. עקוב אחר רשימת הבדיקה השימושית הזו כדי לבדוק את הסיפון שלך מדי שנה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. מדריך מלא לחומרי הפטיו הטובים ביותר
 2. דרכים חכמות למצוא ריהוט גן זול שתאהבו
 3. אפשרויות לריצוף מרפסת
 4. מה ההבדל בין פטיו לסיפון?
 5. כיצד לבנות מטבח חיצוני?
 6. היכרות עם חלקי בריכת השחייה שלך
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail