לכבוש את העומס בחצר שלך: היפטר מהדברים האלה עכשיו

אך וודאו והכניסו אותם לפח המיחזור אם הם מתכתיים או בעלי ידיות עץ
היפטרו מכלי גן שבורים, אך וודאו והכניסו אותם לפח המיחזור אם הם מתכתיים או בעלי ידיות עץ.
 • 01

  הגיע הזמן לנקות את החצר

  מדוע החצר שלך לעולם לא נראית מרוכזת יחד, למרות מאמציך לקצץ ולתחזק את הגן ולשמור על ניקיון הסיפון והפטיו? התבונן טוב וקשה: האם יש שם עומס? רוב הסיכויים שיש לך לפחות כמה מהפריטים ברשימה זו שכנראה יכולים לעשות את דרכם למיחזור או לפח אשפה בתוך זמן קצר.

  כשאנחנו אומרים "תיפטרו", אנחנו לא מציעים לכם לזרוק אותו לפח האשפה או מעל הגדר שלכם ולחצר השכנים. זה הזמן לתרגל תיקון, שיחזור, מיחזור או סילוק חומרים מסוכנים במקום המתאים.

  לא משנה כמה נחמד רהיטי החוץ שלך או כמה משוכות הגבולות, אם יש בלאגן האורב בחצר - אפילו מעבר לפינה - זה יפגע בהנאה של רגיעה ואירוח בחוץ. תלבשי את כפפות העבודה שלך, הפשילי שרוולים אלה והתכונני לדחוק את החצר שלך!

 • 02

  פשיטה בחצר: ריהוט גן ישן

  לפני שתתחיל לגרור את ריהוט הגן הישן לאשפה, בדוק אותם בזהירות ושאל את עצמך:

  • האם ניתן לתקן?
  • אם כן, האם יש לך את כישורי DIY ורצון לשפץ אותו?
  • אם לא, האם זה וינטג 'ואולי אספנות או רצויות למישהו אחר?

  עכשיו, כשנפשך מסתחררת עם המידע החדש הזה, תוכל לתקן אותו, לתקן אותו, לתרום אותו לארגון חסכוני צדקה או לחנות, או למכור אותו בעצמך באתר כמו קרייגסליסט.

  אם, נניח, כיסא התפרק לחלוטין, לכל הפחות, שקול להשליך אותו לפח המיחזור.

  האם זה ריהוט גן וינטאג 'אספני?

  מדריך קונים לרהיטי חוץ מאמצע המאה

  קניות בשוק הפשפשים לריהוט גן וינטאג '

  היכן לקנות באינטרנט ריהוט גן זול

 • 03

  ניקיון החצר: צבע ישן

  ראשית, אל תזרקו אותו לאשפה. יכול להיות שיש מרכז מיחזור מיוחד לצבע באזור שלך. בדוק ב- paintcare.org רשימה של מיקומי ומוצרי הורדה שהתקבלו. ביניהם: צבעי אדריכלות פנים וחוץ, ציפויי סיפון, כתמים, צבעי יסוד ואיטום, איטום וחומרי הדחה של איטום, מונעי חלודה וצבעי שדה ודשא.

 • 04

  סירים ומכולות גן

  בואו נודה בזה: אתה פשוט לא מתכוון להסתובב בתיקון העציץ הקרמי שעליו מעדת כשאתה יוצא מדלת המטבח כבר-ארבע שנים. תן לעצמך הפסקה וזורק אותה יחד עם מיכלי גן אחרים שאינך משתמש בהם יותר או שעלולים להיסדק או להישבר.

  פסלי גינה וקישוטים שבורים

  פסל גן שבור ממוקם לפעמים בגן מטופח, ומראה מקסים, בצורה אקלקטית לא מושפעת. עם זאת, אם פסל המלאך עם הראש החסר נמצא בחצר עם פחיות צבע ישנות וצעצועי חצר חלודים זרוקים עליה, זה ייראה כמו סתם עוד חפץ בחצר האחורית הלא מתוחכמת.

  לכן, נקו ותתחזקו את החצר שלכם, או תתרמו את הפסל השבור לחבר ערמומי, צדקה, או הכניסו אותו לפח המיחזור.

  זכרו: אם הוא במצב הגון, נקו אותו ותרמו אותו. אם הוא סדוק או שבור, זרוק את החלקים בפח המיחזור.

 • 05

  הדשא הגוסס ההוא

  בכל פעם שאתה מציץ דרך החלון בחצר האחורית שלך, אתה מתכווץ כשעיניך חולפות על פני חלקת הדשא השחומה והמצומצמת יותר ויותר. החזונות האלה של השתלשלות על שטיח דשא ירוק עם הכלב שלך נעלמים לגמרי, מוחלפים במציאות של אחזקה וכל הזמן הזה וידע שאין לך. זה בסדר: החלף אותו בחלופת דשא ושחרר את עצמך מנטל האשמה.

  גורם הבצורת

  פשיטה בחצר: ריהוט גן ישן
  פשיטה בחצר: ריהוט גן ישן.

  אם אתה גר באזור שנפגע מבצורת, שקול ברצינות להיפטר מאותה חלקת דשא מקשקשת מים בחזיתך או בחצר האחורית שלך - או שניהם. יהיה עליכם לחיות בבועה כדי לא להבין כיצד דבר כה פשוט כמו החלפת דשא בחומרים קשים או צמחים הסובלים מבצורת יכול להפחית במידה ניכרת את כמות המים שביתכם צורכת. אתה חייב את זה לקהילה שלך ולפלנטה. תן דוגמה טובה לתכניות של שכניך עכשיו!

 • 06

  מיחזור: ערימת העץ ההיא

  פיסות העץ שחסכת לאיזה פרויקט חיצוני לא ידוע או למדורה מאולתרת העמסו את החצר כבר זמן מה. לבש זוג כפפות כדי להימנע מקבלת רסיסים והניח את העץ לפח למחזור או קח אותו למרכז מחזור מקומי.

  באשר למדורה לבדוק חוקים מקומיים בנוגע להבערת עצים, שאולי שונו או עודכנו לאחרונה באזורך.

 • 07

  עומס חצר: כלי גן וציוד שבורים או ישנים

  לפני כמה שנים, הידית נפלה מעלה הגן שלך. אז למה, בדיוק, האם תלתה בזה? לפרויקט תיקון של 2 לפנות בוקר? היפטרו מכלי גן שבורים, אך וודאו והכניסו אותם לפח המיחזור אם הם מתכתיים או בעלי ידיות עץ.

 • 08

  היפטר מ: ספא ישן או ג'קוזי

  אתה יכול לנסות למכור את הספא שלך באתר כמו קרייגסליסט או למסור אותו, אך אל תחשוב כי בעלי עניין יפרצו את דלתך לאחר פרסום המודעה או ההצעה. הג'קוזי גדול ומגושם. לא כולם רוצים ג'קוזי משומש - נכון?

  אם יש לך את הספא במשך 10 שנים לערך, הוא הפסיק לעבוד או שאינו ניתן לתיקון, אולי תרצה להסיר אותו. התייעץ עם עסק מקומי המתמחה בהריסת ספא והוצאתם - לעיתים יש צורך במנוף כדי להוציא אותו מהחצר האחורית.

  מדברים על ג'קוזי

  כיצד ליצור קשר עם יצרן הספא שלך

  מה לא לעשות בג'קוזי

 • 09

  מיחזור או קומפוסט: קישוטי צמחים

  הממ... מה לעשות עם כל אותם קישוטי צמחים ופסולת הגינה ההיא? אם אתה רוצה להיות שאפתני וסביבתי, התחל סל קומפוסט בחצר האחורית - דרך קלה למחזור לאחר שתתחיל. בנוסף לעלים, דשא וחומרים צמחיים אחרים, ניתן להוסיף שאריות ירקות ופירות, שקיות עלים, קפה, פילטרים וקליפות ביצים וקליפות אגוזים. ניתן להוסיף את הקומפוסט המוגמר לגינה שלך כדי לשפר את האדמה או להשתמש בו כאלמוט.

  אם לא, אסוף את כל הזרדים, העלים, הענפים וגזרי הדשא והכנס אותם לפח הפסולת בחצר.

 • 10

  הגיע הזמן להיפטר: צינורות גינה מפוצלים או שבורים

  התאמצת במיטב יכולתך, אך הצינור עדיין נזיל נזילות ובעצם לא עבד. אם טלאי הצינור לא עשה את הטריק, כנראה שהגיע הזמן להשיג אחד חדש. זרוק את הישן בפח המיחזור או קח אותו למרכז מיחזור.

 • 11

  תכליתי מחדש: פחם

  האם עברתם מברביקיו של פחם לגריל גז, אך עדיין נשארו לכם בריקטים או פחם? אל תזרוק את זה לפח; השתמש בפחם בחצר:

  • הוסף כמה חתיכות לערמת הקומפוסט כדי להגדיל את תכולת הפחמן שלה, מה שעוזר בפירוק החומרים האורגניים.
  • השתמש בו בארגז כלים לספיגת לחות.
  • פחם כתוש יכול לדכא את גידול העשבים בגינה.
  • חובבי סחלבים: הוסיפו פחם כתוש לקרקע. חובבים רבים מאמינים שהוא סופג רעלים ומגביר את בסיסיות הקרקע
 • 12

  למכור או לתת: ערכת הנדנדה או ערכת המשחק

  אמילי היא צעירה בתיכון וג'ורדן סיימה את לימודיה באוניברסיטה באביב האחרון. אולי הגיע הזמן להיפרד מאותו חדר כושר גדול בג'ונגל מעץ ומתכת בחצר האחורית שלך? לא-אל תשמור את זה לנכדים שאולי יהיו לך יום אחד. חשוב על מה אתה יכול לעשות עם שטח גן גן מטבח או אולי להתקין את הג'קוזי שתמיד רצית.

  נקה את הסט, הדק ברגים וברגים והעלה אותו על קרייגסליסט במחיר סביר. לחלופין, תן אותו למשפחה הצעירה ברחוב שזה עתה עברה לגור ועזור לה לפרק ולהעביר אותה. צלם תמונה אחרונה עם ילדיך הגדולים שמתייצבים עליה לפני שתשלח אותה לחיים הבאים שלך צלם תמונה אחרונה עם ילדיך הגדולים המתחזקים עליה לפני שתשלח אותה לחיים הבאים שלה ויהיה דור אחר של ילדים מאושר.

 • 13

  מיחזר או תורם: צעצועי חצר ישנים

  הגלגל הגדול, הטירה מפלסטיק או הטרמפולינה ראו ימים טובים יותר והם הועברו לאזור השממה העצום הזה המכונה החצר הצדדית. אה, ואיכשהו שכבו שם דובון ושאר צעצועים מקורה בתוך הבית שנראה כמו דור. גש אליהם כך:

  • האם ניתן לתקן את הצעצוע? אם כן, תרום.
  • אם לא, האם החלקים ניתנים למיחזור? מכיוון שהתשובה היא כמעט תמיד כן, הכנס אותה לפח מיחזור או קח אותה למרכז מיחזור.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לבצע בדיקת pH בקרקע?
 2. גידול ירקות במיכלים
 3. דישון צמחי בית
 4. מדריך להערכת צרכי מאלץ '
 5. גידול עץ בננה בתוך הבית
 6. מה פירוש השתלת?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail