תוכניות ועיצובי סיפון בחינם ובעלות נמוכה

הסיפון הוא בגודל 8' x 10' סטנדרטי ומומלץ להשתמש בציוני גינה מסוקסים מסובכים לשימוש בפרויקט זה הם Common
הסיפון הוא בגודל 8' x 10' סטנדרטי ומומלץ להשתמש בציוני גינה מסוקסים מסובכים לשימוש בפרויקט זה הם Common Common או Deck Common.
 • 01

  תחילת פרויקט בניית הסיפון שלך

  החלק הקשה ביותר בבניית סיפון עשוי להיות תכנון ועיצוב הפרויקט. החלטתם שמדובר בסיפון ולא בפטיו שאתם רוצים לבנות ושאתם רוצים להשתמש בעץ אמיתי או בסיפון סינתטי. אבל לקבוע לאן הסיפון צריך ללכת, כמה גדול זה צריך להיות, האם עליו להתחבר לבית או להיות חופשי הם כל שיקולים חשובים לפני שקופצים לפרויקט. תוכניות הסיפון בחינם או בעלות נמוכה שחקרנו והרכבנו ישוו בתקווה כקרש קפיצה, ותעזור לכם להגדיר מה אתם רוצים ולאן ללכת משם.

 • 02

  סיפון עץ חופשי בקליפורניה

  מקור: איגוד רדווד קליפורניה

  מה: סיפון עצמאי.

  הוראות מצוינות וברורות ושרטוטים מפורטים כלולים בהורדה זו לסיפון עצמאי מאיגוד רדווד קליפורניה. הסיפון הוא בגודל 8' x 10' סטנדרטי ומומלץ להשתמש בציוני גינה מסוקסים מסובכים לשימוש בפרויקט זה הם Common Common או Deck Common.

  התוכניות מאפשרות גם לחבר את הסיפון לבית ולכלול מעקה.

 • 03

  דקסגו

  מקור: Decksgo

  מה: אם אתה מתחיל בלעשות זאת בעצמך, סיפון המתנע הוא פרויקט די פשוט להתחיל איתו. תוכניות שהורדו מ- DecksGo חולקות טיפים וטכניקות בנייה עבור סיפון מלבני בסיסי עם רגליים מבטון ועוגן הרגליים של סיפון טיטאן, שנמכר דרך האתר. הגדלים לפרויקט מסוים זה נעים בין 14 x 10 מטר ל 14 x 20 מטר.

 • 04

  קשר חזק של סימפסון

  מקור: קשר חזק של סימפסון

  מה: סימפסון Strong-Tie, החברה המייצרת מוצרי בנייה כמו מחברים, מחברי עץ ומערכות רכיבים משולבות מציעה תוכניות בניית סיפון באתר האינטרנט שלה. פרויקטים שתוכלו לבנות באמצעות תוכנת מתכנן הסיפון החזקה של סימפסון כוללים סיפון חצי עגול זה. הוא כולל פריסות דו-ממדיות / תלת-ממדיות, מדריך בנייה, רשימת חומרים, מידע על היתר ופריסות קורות.

 • 05

  סיפון מעל לוחות בטון

  מקור: קליפורניה רדווד

  מה: מרפסת עץ הבנויה מעל לוח בטון או פטיו קיימים.

  תזדקק לצורה ולמידות המשוערים של הסיפון הרצוי לפני שתיצור בכלי מעצב הסיפון
  כדי שזה יעבוד, תזדקק לצורה ולמידות המשוערים של הסיפון הרצוי לפני שתיצור בכלי מעצב הסיפון.

  לוח בטון רגיל בחצר האחורית שלך יכול להיות מטווח עיניים, במיוחד אם הוא סדוק, נמצא במקום מוזר או לא מתחבר לשאר החצר. אחת הדרכים הקלות ביותר וממוקדות התוצאות להתמודד עם אותה לוח מכוערת היא לבנות סיפון מעל. הבטון הוא בסיס מוגבה מוצק שעליו ניתן לבנות מרפסת עץ יפהפה.

  בקצרה, פרויקט הסיפון מעל הבטון כולל שני שלבים בסיסיים:

  • צרף לב בניין או לב סיפון עץ ישן בגודל 2 x 4 מטר אל לוחית הבטון.
  • ציפורניים 2 x 4 מטר או 2 x 6 מטר לב בנייה או סיפון לב לסיפון לישנים.
 • 06

  תוכניות הסיפון של טימברטק

  מקור: טימברטק

  מה: סיפון מרוכב שתוכל להתאים בהתאם לצרכים שלך.

  TimberTech מייצרת חיפוי מרוכבים ו- PVC ומציעה לצרכנים אתר חוויה מלא המאפשר להם לעיין בגלריה של עיצובי סיפון, מוצרי סיפון, ויזואליזציה צבעונית. הכלי המקוון מעצב הסיפון התלת-ממדי מאפשר לך לשחק עם הגודל, הצורה והצבע של הסיפון שלך, יחד עם הוספת פרטים כמו מדרגות, מפלסים ומעקות.

  כדי שזה יעבוד, תזדקק לצורה ולמידות המשוערים של הסיפון הרצוי לפני שתיצור בכלי מעצב הסיפון. העיצובים מגיעים עם רשימת חומרים וגזירה. שימוש בממדים מדויקים ישפר את הדיוק ברשימות אלה.

 • 07

  מדריך ותכנית מקיפה לבניית סיפון: מועצת העץ האירופית

  מקור: מועצת העץ האירופית

  מה: המדריך לבניית סיפון עץ מרשם הוא מדריך מקיף לבניית סיפון בסיסי עם תקני קוד מינימליים. ה- AWC מדריך אותך אחר הדרישות והמגבלות של בניית סיפון עץ ומסביר דברים בפירוט לאורך הדרך. תוכלו ללמוד על מידות והרכבת קורות, חיבורי קורת קורת גלים, מיני עץ ועמידות בפני ריקבון, דרישות פוסט ועוד. התוכנית, הניתנת להתאמה לכל סיפון גודל, כוללת תרשימים ודיאגרמות, כולל תכנית מסגור סיפון מצוינת.

 • 08

  Smartdraw

  מקור: Smartdraw

  מה: SmartDraw מציע ניסיון חינם למשך שבוע לחקר ולהתנסות. אתה יכול לעצב סיפון, כמו סיפון מס '1 זה, יחד עם תוכניות נוף והשקיה. האם אתה בקיא בשימוש במיקרוסופט אופיס? SmartDraw משתלב עם מוצרים כמו Word, PowerPoint ו- Excel.

מאמרים בנושאים דומים
 1. חימום בחצר האחורית: 10 דרכים חכמות לחימום הפטיו
 2. לפני שאתה קונה ערסל
 3. עצי דקל לשינוי חצרך לגן עדן
 4. כיצד לבחור חומרי סיפון לבריכה ופטיו?
 5. לשם מה משמש ביתן?
 6. מה צריך לדעת לפני שקונים מטריית פטיו?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail