אל תעשה את 7 הטעויות העיצוביות האלה עם חדרים בחוץ

לא פלא שזה נראה יותר כמו מכירת חצר לריהוט גן ולא כחדר חיצוני מגובש
לא פלא שזה נראה יותר כמו מכירת חצר לריהוט גן ולא כחדר חיצוני מגובש, מאורגן ומסודר בקפידה.
 • 01

  כללי עיצוב בסיסיים ושכל ישר לחדר חיצוני

  חדרים בתוך בית הם די פשוטים: חדר אוכל משמש לאוכל, חדר שינה לשינה, חדר אמבטיה לרחצה וכן הלאה. האופן שבו אתה ניגש לעיצוב המרחב החיצוני שלך הוא החלטה אישית לחלוטין, אך יש לעקוב אחר כמה כללים בסיסיים. ביניהם:

  • מוקד: הקמת מוקד היא חלק חיוני בעיצוב חכם לחדר חיצוני. נקודות המוקד עוזרות להנחות את העין לחלק נוח בחדר ולהתרחק מאזור פחות נוח. הם יכולים גם לשמש כנקודות עניין.
  • שטח אנכי: אם בחדר החיצוני שלכם יש קיר או שניים, או אפילו קיר מוצע, נצלו את החלל על ידי שימוש בכדים או אגרטלים עם עצי נוי גבוהים או עצי פטיו, טיפוס על גפנים או שיחים מורגלים. חשוב גם להשתמש באורות חוץ תלויים, נברשות, פעמוני רוח, כנים ואדניות מוגבהות.
  • סגנון או עיצוב: אם אין לך מושג כיצד לקשט, שקול את הסגנון האדריכלי של ביתך יחד עם הפרופורציות שלו והחומרים החיצוניים המשמשים. כמו כן, חפשו בבית דוגמאות ופרטים שתוכלו לשכפל בחדר החיצוני שלכם.
 • 02

  שוכח שזה בחוץ, לא בתוך הבית

  כמה מעצבים נלהבים נסחפים כל כך עד שהם שוכחים שהם מספקים חדר חיצוני. אולי ראיתם פטיו של מישהו שנראה כאילו דחף החוצה את הספה בסלון, הכיסא, שולחן הקפה ואפילו צמחים מזויפים. לחלופין, הם העבירו את הספה הישנה מהמאורה לפטיו או לחצר האחורית. אפילו לא חושב על זה.

  תמיד טוב להגיע למעבר חלק בין הפנים והחוץ שלך, אבל השימוש באותם רהיטים (או משהו דומה מאוד) לוקח את זה רחוק מדי.

 • 03

  יותר מדי או לא מספיק רהיטים

  אתה נרגש שיש סוף סוף חדר חיצוני ייעודי. בתוך שלוש הקירות החיצוניים האלה, צברת את רהיטי הגינה האהובים עליך - שקבע בראון ג'ורדן טאמיאמי שקיבלת ממכירת אחוזות בשנה שעברה, יחד עם רחפן המרפסת של סבתא, הספה האהובה של בעלך מסיפון בית השבטים לשעבר שלו., וערכת האוכל מפלסטיק של הילדים. לא פלא שזה נראה יותר כמו מכירת חצר לריהוט גן ולא כחדר חיצוני מגובש, מאוצר ומסודר בקפידה.

  קושרים את הכל ביחד

  רהיטי הרהיטים לא חייבים להתאים, אבל משהו צריך לקשור אותם יחד - חומרים, צבע, גובה, קנה מידה, עידן וכו '. יותר מדי מכל מה שנדחס לחלל אחד הוא כנראה לא המראה שאחריו, והוא גם לא פונקציונלי. או למגורים. בחר פריטים מהאוסף שלך שנראים טוב (לבד וביחד עם חלקים אחרים), נוחים ויחזיקו מעמד בחוץ.

  אם אתה מתחיל מאפס, קנה פריטים חדשים או משומשים בכושר טוב שהולכים יחד שוב, דרך חומרים (עץ, אלומיניום, קלע) ועיצוב (צורה, סגנון, עידן, אם ישן).

  מינימליזם ולא קיים

  בעולמותינו העמוסים, אנשים רבים מעדיפים את שיטת קונמרי או את פשטות המינימליזם. זה יכול להיות מקסים, רק אל תשכח להוסיף רמז לאישיות, כמו להוסיף פיסת חרס, צמח, אולי כרית.

  ואז יש מי שלא החלטי או מתמהמה בכל מה שקשור לריהוט כל חדר ומשאיר אותו ריק. זה מקום שאתה יכול ליהנות ממנו. תעשו משהו!

 • 04

  תחת אביזר או ללא תפאורה

  תאר לעצמך את זה: אתה הולך לחנות לרכוש אחד מאותם סטים חיצוניים נוחים לישיבה עמוקה עם שתי ספות מחוברות ועות'מאנים תואמים. אולי אתה קונה שולחן או שניים עם מסגרת התואמת את הסט. סוג זה של סט הוא בדרך כלל שזוף, בז ', טאוף, חום, לבן או גרייג'.

  אחרי שחזרת הביתה, הגדרת את זה בחדר החיצוני שלך, לוקח כמה צעדים אחורה ותוהה מה חסר.

  אביזרים. ועל ידי זה, אנו מתכוונים לאביזרי חוץ, לא למשהו שאתה מעביר מהסלון שלך לחדר החיצוני. אביזרי החוץ צריכים להיות עמידים למים ומסוגלים לעמוד באלמנטים, אם כי תביאו אותם בתבונה לכיסוי או בחסות במהלך עונת החוץ או אירועי מזג האוויר, כמו סופות טורנדו, הוריקנים, סופות וכו '.

  עיצוב ואביזרים חיצוניים כוללים:

  • פסלי גן
  • כלי חרס, מיכלים, כדים
  • פעמוני רוח
  • קישוטים תלויים
  • אומנות קיר חיצונית
  • כריות וכריות
  • נרות
  • גופי תאורה
  חשוב על סידור ישיבה ויצירת אזורי שיחה כאשר אתה מעצב פטיו או חדר חיצוני
  חשוב על סידור ישיבה ויצירת אזורי שיחה כאשר אתה מעצב פטיו או חדר חיצוני.

  כמובן, אתה יכול לקבל חדר חיצוני עם יותר מדי אביזרים, שהופך להיות עמוס, מוגזם, מבלבל ומוגזם.

 • 05

  אין צמחים

  בתכנון חדר חיצוני חשבתם שכללתם את כל המרכיבים: מערכת ישיבה עמוקה ונחמדה, כמה שולחנות מזדמנים ומיכל או שניים. הממ-מה נראה שחסר? מה דעתך על החומר הירוק, כמו בעציצים, בעצי פטיו, בגן כלים, או אפילו באגרטל של ורדים חתוכים מהשיחים הסמוכים?

  צמחים יכולים לעזור בריכוך חדר חיצוני. אם תבחרו בחוכמה, תוכלו אפילו להוסיף פלומריה או גרדניה מריחה לתערובת, לחוויה נעימה כאשר רוחות קלות מרימות את הריח בערב.

 • 06

  סידור רהיטים גרוע

  חשוב על סידור ישיבה ויצירת אזורי שיחה כאשר אתה מעצב פטיו או חדר חיצוני. הספה או הכסאות צריכים להיות קרובים מספיק כדי לנהל שיחה בלי לצעוק, ולהשאיר מספיק מקום לנוע. יש לאסוף כיסאות סביב שולחן נמוך לשתייה או צלחות.

  אם תציב רהיטי גן על קירות החדר החיצוני שלך, מעין גישת עיצוב של "כיתת יורים" שלא תמיד עובדת בתוך הבית או בחוץ - תהיה לך נקודה חשופה וגדולה באמצע החדר. וזה נהדר אם אתם מתכננים להשתמש במרחב לריקודים או קריוקי קטן אחרי הארוחה.

 • 07

  בעיות צבע

  טעויות עם עיצוב צבע מתרחשות כאשר משתמשים במעט מדי צבע או משתמשים בצבעים הלא נכונים יחד. חלק ניכר מריהוט החוץ זמין עם כריות בגוונים ניטרליים, כמו לבן, שזוף, בז 'או אפור. ניטרלים מספקים רקע עדין לכריות צבעוניות ואביזרים בכמה צבעים נבחרים או אהובים. זה נראה סתמי או שלם אם הסט נשאר לבד, ללא מבטאים כמו שהוא נשלף מהקופסה ואז הוסחתם.

  מצד שני, שימוש רב מדי בצבע יכול להיות מעט חזק, אך אם הם משלימים זה את זה, האפקט יכול להיות תוסס ותוסס.

  כמה הצעות:

  • צבעי יסוד : כמרענן, צבעי היסוד הם אדום, כחול וצהוב. אלה יכולים לעבוד בחוץ על ידי מתן אפשרות לצבע אחד לקחת תפקיד דומיננטי בעוד שבאחרים משתמשים במשורה יותר. לדוגמא, אותו גוון כחול חוזר על עצמו בכל החדר החיצוני והנוף שמסביב, ואחריו כמות קטנה יותר של צהוב. אדום משמש כמבטא מזדמן.
  • גווני אדמה: זה יכלול חום, שיזוף, אפור וכו '. אגרוף אותו מעט בכרית ובחרס בכחול רויאל.
  • אנלוגי: שלושה צבעים זה לצד זה על גלגל הצבעים, כמו צהוב, צהוב-כתום וכתום.
  • צבעים אהובים: אתה יודע מה אלה. אני מקווה, שום ורד סגול או מאובק.
  • צבעים בגן: צבעי הד מהגן, כמו אותם אירוסים סגולים, קלנדולה כתומה, כחול הדומה למי הבריכה, או אפילו ירוק - צריך שיהיה הרבה מזה.
 • 08

  פרופורציה וקנה מידה

  בואו ניקח את החלל של החדר החיצוני שלכם - נגיד שזה ביתן בגודל 12 x 12 מטר. כעת אספו את כל האלמנטים הנכנסים לאותו חדר - ריהוט חוץ, אביזרים וצמחים - ומלאו אותו. אם נותר לכם שולחן ביסטרו אחד גבוה עם כמה כיסאות תואמים וסיר של חבצלות קאלה שנותרו מיום האם, החדר החיצוני שלכם עשוי להיראות חשוף. מינימליזם הוא נחמד, אבל מוזנח או לא מחושב היטב הוא דבר אחר לגמרי.

  דוחק

  בצד השני של אום, בקנה מידה, נניח שיש לך שפע יתר של ריהוט פטיו, ואתה לא יכול לחכות כדי לצופף את כולם לחדר החיצוני החדש שלך. אולי אין מקום ללכת, שלא לדבר על הכל נראה כאילו אתה מקיים מכירת מוסך מתחת לאוהל.

  בחדר חיצוני פרופורציונלי, החלל צריך להיות מתוכנן לפעילות האהובה עליכם. זה עשוי לכלול סעודה, מנוחה או אירוח. מה דעתך על משחק בדמינטון מאולתר? בהצלחה עם זה. בחר רהיטים אטרקטיביים, פונקציונליים, שמתאימים לחלל. הוסף אביזרים במשורה בהתחלה, עם חפצים קטנים יותר שמוצבים לפני גדולים יותר, בין אם הם עציצים, פסלים או סוגים אחרים של עיצוב גינה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail