10 תכונות העיצוב המובילות לנופים

הנגישות לפינת האוכל החיצונית והמטבח הפנימי
בעת תכנון מטבח חוץ, אדריכל נוף יעזור להעריך את השטח הפנוי, הנגישות לפינת האוכל החיצונית והמטבח הפנימי, וגודל החצר שלך.

מאפייני עיצוב אלמנטים חיצוניים כמו בורות אש, קמינים, תאורה פונקציונלית ודקורטיבית וקישוריות אלחוטית עומדים בראש רשימת השירותים המבוקשים ביותר שקיבלו אדריכלי נוף העובדים על פרויקטים למגורים.

מדי שנה, החברה האירופית של אדריכלי נוף (ASLA) עורכת סקרים בקרב חבריה בכדי ללמוד כיצד מאפייני העיצוב, האלמנטים והפרויקטים משתלבים עם לקוחותיהם. אדריכלי נוף מתבקשים להעריך את הפופולריות הצפויה של מגוון אלמנטים לעיצוב חוץ למגורים לשנה הקרובה. הסקר נערך בפברואר ובמרץ עם השתתפות 808 אנשי מקצוע.

גלה אם הפרויקט הבא שלך או אלמנט רצוי נכנסו לרשימה. כל הפרויקטים הללו מבוקשים, על פי תוצאות הסקר העדכניות ביותר של ה- ASLA (2018).

 • 01

  ריהוט גן

  התייעצות עם מעצב נוף בנוגע לריהוט גן הינה רעיון חכם לעיצוב מגובש כולל. הם יכולים לעזור בקביעת מיקום, גודל וקנה מידה, חומרים, צבע, סגנון, ולעזור לך לבחור יצירות בפועל. אם אתם מחפשים מראה אקלקטי, מעצב יכול למשוך אותו יחד ביעילות מבלי לגרום לו להיראות כמו אכסדרה טרגית.

  יש לזכור כי ריהוט גן נוטה להיות גדול מדי - הוא בנוי למנוחה ולנוחות. סדר את כל החלקים במרחב המיועד שלך, וודא שיש מקום לנוע בו והוא לא מתנגש באלמנטים אחרים, כמו מבנים וצמחים.

  ריהוט צריך להתייחס גם לסגנון של חומרי הנוף ובוודאי לסגנון האדריכלי של הבית.

 • 02

  בורות אש וקמינים

  מלבד היותו מקור אור, בור האש מספק חום בערבי קיץ קרירים ונותן לך סיבה לצאת החוצה ולהישאר שם בחודשים הקרים יותר. הדגמים נעים בין סוגים ניידים הניתנים להעברה בתוך חצר לבור קבוע עשוי לבנים, אבן או בטון. אדריכלי נוף ומעצבים יכולים לעצב בורות שמשתלבים עם קשיים קיימים או חדשים.

  קמינים הם מקורות אש גדולים יותר וקבועים יותר בחלל חיצוני. מטרת האח היא רב תכליתית, כולל:

  • זה משמש כמקום התכנסות בחצר שלך, במיוחד בערב.
  • זה יכול להיות מוקד או מאפיין חזותי בחצר, המשמש עוגן לסלון חיצוני או למטבח.
  • הוא מספק מקור חום גדול יותר מאשר בור אש. חלקם יכולים להיות מונומנטליים בגודלם.
 • 03

  תאורה

  בעוד טירונים יכולים להתנסות בתאורה פשוטה, עיצוב מעולה באמת הוא צורת אמנות שעדיף להשאיר למעצב תאורה בחוץ. אדריכלי נוף ומקצוענים בתאורה מעריכים את צרכי פרויקט מגורים על סמך:

  1. פונקציונליות: מה דרוש למטרות בטיחות ומעשיות.
  2. מבטא: אורות המשמשים להבלטת מוקדים בחלל החיצוני.

  מרבית מעצבי התאורה משתמשים במערכות מתח נמוך (12 וולט), כדי לחסוך באנרגיה ולהוזיל עלויות. תאורה מתוכננת לרוב בשכבות, החל מההיקף כדי להפנות תשומת לב לגבולות הנכס, ואחריו שבילים. מדרגות ותאורת מבטא באות אחר כך, עם דגש על בטיחות והדגשת מאפייני הגן.

 • 04

  פינות ישיבה ואוכל בחוץ

  אמנם זה עשוי להיראות כמו בקשה פשוטה למדי - ערכת אוכל בחוץ או מערכת ישיבה עמוקה בחצר האחורית שלך, אבל זה לא תמיד קל כמו להפיל אותה על חלקת הדשא החשופה הראשונה או הבטון.

  אדריכל נוף או מעצב יכול לסייע בהגדרת כל אזור בחצר, ויצירת מרחבים לפעילויות מסוימות בדרכים עדינות המאגדות הכל ומאפשרת תנועה ברגל. לרוב זה מושג על ידי שימוש בתכונות קשיחות, כמו למשל להפריד פינת אוכל עם קירות אבן נמוכים, ובכל זאת לאפשר גישה מהירה לגריל או לאזור מטבח חיצוני.

  האפשרויות כוללות אזורי בריכה
  האפשרויות כוללות אזורי בריכה, פינות מטבח ואוכל, וחדרי מגורים חיצוניים.

  אפילו עם רווחים קטנים, מעצבים יודעים כל מיני טריקים כדי להפוך את האזורים להיראות גדולים יותר, לנצל כל מ' 2 של עלילה זעירה, ולהקים פינות ישיבה, חדרים, וגבולות. אלא אם כן יש לך כשרון בעיצוב ותכנון, התייעץ עם איש מקצוע שיעזור לך להפיק את המרב מהמרחב החיצוני שלך.

 • 05

  מטבחי חוץ

  בעת תכנון מטבח חוץ, אדריכל נוף יעזור להעריך את השטח הפנוי, הנגישות לפינת האוכל החיצונית והמטבח הפנימי, וגודל החצר שלך. שיקולים חשובים אחרים:

  • תקציב
  • חומרים
  • אקלים
  • סגנון בישול: האם אתה שף בסוף השבוע או שאתה צולה כמעט כל ערב?
 • 06

  סיפון

  עץ או חיפוי מרוכב מוסיף חום ויופי טבעי לריצוף חוץ שבטון לא. זה מתאים לרוב הסגנונות האדריכליים ומשתלב עם הסביבה. אדריכל נוף יכול לעצב סיפון בגודל, בצורה ובמיקום האידיאלי עבור החצר שלך.

 • 07

  גרילים

  גריל או ברביקיו פחמים הם אחד המתקנים הפופולריים ביותר בחצר. יתכן שזה לא נמצא גבוה יותר ברשימה זו מכיוון שרבים כבר מחזיקים אחת. אם אתה מבשל בחוץ רק כמה פעמים בחודש או פחות, דגם עצמאי קטן יותר אמור להספיק. אם אתם יותר רציניים בגריל, בחרו בדגם שיש בו ארונות ותוספות מובנים לתוספת בישול ושטח הכנה.

  אם הגריל יהיה חלק ממטבח חיצוני עם דלפקים (ראו לעיל), קנו גריל מובנה שניתן לכוון על תשתית או דלפק בהתאמה אישית.

  שיקול נוסף: גז או פחם. רבים מעדיפים את הנוחות של גז או פרופאן, בעוד שחלקם לא יכולים להסתדר בלי הטעם המעושן הזה של ברביקיו פחמים.

 • 08

  תנורי חוצות

  אם אתם סועדים בחוץ, לא תמיד זה מעשי או יעיל להשתמש בבור האש או האח כמקור החום שלכם. זה המקום שבו תנורי חוצות שימושיים והם חיוניים אם אתם סועדים לעיתים קרובות בחוץ ומקימים כמה שולחנות. זה יכול להיות ההבדל בין חוויה מהנה לחוויה שמתקצרת בירידה בטמפרטורות.

  תנורי חימום גבוהים וניידים הם אפשרות לחסכון במקום שיכולה להיות בטוחה יותר מבור אש לבתים עם ילדים צעירים. הסוגים העיקריים הם:

  • בנזין או גז טבעי: חום מופנה כלפי מטה והוא יכול להתחמם עד 25 מ ' 2. גז טבעי הוא מקור חום אמין.
  • אינפרא אדום: דגמים קבועים מחוברים לגג הפטיו ישירות מעל מקום ישיבה או פעילות. דגמים ניידים מחוברים לשקע חשמל וממוקמים ליד שולחנות אוכל בפטיו או חדרי מגורים חיצוניים.
 • 09

  קולנוע / טלוויזיה / אולמות וידאו, אלחוטי / אינטרנט, מערכות סטריאו

  החיים בחיק הטבע עם כל הנוחיות של הבית מתרחבים לעבודה במחשב הנייד שלך, להזרים סדרת Netflix מצליחה תוך כדי רגיעה על הסיפון או להירגע לצלילים האהובים עליך.

  ראו את החצר כחדרים או אזורים והחליטו היכן כדאי לכם להוסיף שמע באזורים אלה. האפשרויות כוללות אזורי בריכה, פינות מטבח ואוכל, וחדרי מגורים חיצוניים. עבוד עם מעצב או יועץ המתמחה בבטיחות חיצונית, סידור רמקולים ויכול לעבוד במסגרת התקציב שלך.

  יש מומחים שממליצים להפעיל כבל אתרנט שעמיד בפני מזג האוויר וניתן לקבור אותו בחצר שלך או להקים נקודה חמה בגינה שלך. אלא אם כן יש לך מומחיות לגרום לזה לקרות, התייעץ עם אדריכל נוף, מעצב נוף או חשמלאי. אם הם לא יכולים להתמודד עם זה, הם בטח יכירו מישהו שיכול. בקש הפניות לפני שחותמים על הקו המקווקו.

 • 10

  מערכות סטריאו וסאונד

  ציוד מגושם של פעם הוחלף במערכות בלוטות 'קטנות וניידות וזולות יותר. להשמע צלילים נהדרים, השקיעו ברמקולים איכותיים, החל מדגמי תקרה שמתאימים לפרגולות ופטיו מקורה ועד לרמקולים קרקעיים וצורת רוק.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail