שקול כלים בעת תכנון המטבח החיצוני שלך

העלויות הכרוכות בצנרת חיצונית כוללות אורכי צינור ושסתומים מתאימים לבקרת זרימת המים
העלויות הכרוכות בצנרת חיצונית כוללות אורכי צינור ושסתומים מתאימים לבקרת זרימת המים.

טרנד המגורים בחיק הטבע מתגבר בהתמדה, מכיוון שבעלי בתים הופכים את שטחי החצר האחורית למרכזי בישול ובידור ייחודיים. ניתן לתכנן מכשירי חשמל משוכללים, יחידות גריל משולבות, בר רטוב בחוץ, וארונות נירוסטה, כך שיתאימו למרחב החיצוני שלכם ולתקציב של משפחתכם, אך מה לגבי השירותים שתצטרכו לחבר אותם?

שינויים בכלי השירות הביתיים שלך יכולים להסביר חלק ניכר מהתקנת המטבח החיצוני שלך. מבט מקרוב על העלויות הכרוכות בהארכת כלי השירות שלכם יכול לעזור לכם להחליט בין יחידות בישול גז, פרופאן, חשמל, פחם ועץ.

בעלי בתים שנדגמו על ידי הממונה על הבית אומרים כי העלות הממוצעת של מטבח חיצוני היא בסביבות 8730 € - עם מתקן יוקרתי בעלות של כ 26100 € כמובן, זה תלוי במכשירי החשמל ובריהוט שלך, יחד עם העלויות להארכת השירות שלך. התקנה מודעת תקציב יכולה לבחור ביחידות בישול פרופאן ולהוציא מים זורמים, כתכנית חלופית.

גז טבעי ופרופן

גז טבעי יישרף נקי יותר ובדרך כלל הוא פחות יקר מיחידות גז פרופאן. לצד גריל הגז החיצוני, מבער צד, מעשן, תנור גז, וחימום חיצוני הם היתרונות בשימוש בגז טבעי. הארכת קווי דלק מחייבת אדם בטוח מאוד בכישורי האינסטלציה של DIY או קבלן מוסמך. כמו כן, שינויים אלה עשויים לדרוש היתר מקומי ובהחלט יצטרכו לעמוד בקודי הבנייה המקומיים.

קו הדלק החדש עשוי לדרוש שסתום כיבוי משלו ובחירת הצינורות והתקנים הנכונים. נדרשות מדידות קפדניות כדי לקבוע במדויק את אורכי הצינור ואת הניתוב הדרושים כדי להתממשק נכון עם חיבורי מכשיר הגז שלך. שקול את העלות המקצועית שיכולה לנוע בין 90 € ל 970 €; מחיר סביר לשקט נפשי.

חשמל

גופי תאורה חיצוניים, קירור ושקעי נוחות, כולם דורשים מעגלי תקלה בקרקע או שקעים שפועלים במהירות במקרים של פגיעה מכנית או חדירת לחות. תלוי כמה תזדקקו, העלות יכולה להיות נמוכה עד 93 € עבור תוספות חשמל פשוטות.

עבור מטבח חיצוני חשמלי לחלוטין, חשמלאי עשוי להמליץ על התקנת לוח מעגלים ייעודי עם מפסק ראשי משלו. זה יפחית את העומס על תיבת החשמל בבית ויהיה צורך אם לא יהיו מספיק מעגלים ריקים של הספק אמתי. העצה הטובה ביותר היא להשאיר שדרוגים חשמליים לאנשי המקצוע שמכירים את הקודים המקומיים ואת החוטים, המפסקים והשקעים המתאימים לשימוש.

אינסטלציה

הקמת המטבח החיצוני עם מים זורמים היא עבודה שעשויה להיות מטופלת על ידי בעל בית מיומן המעוניין להוסיף כיור שירות חיצוני או ברז זורם עבור הבר הרטוב. עלויות נוספות יכולות להתרחש בעת התקנת קו מים חמים, בידוד הצינורות הנדרש למניעת קפיאת צינורות החורף, והצנרת הנפרדת לשפכים שיוצאים למערכת הניקוז של הבית.

העלויות הכרוכות בצנרת חיצונית כוללות אורכי צינור ושסתומים מתאימים לבקרת זרימת המים. עדיף לתכנן את מיקום המטבח החיצוני שלך ליד הבית. בדרך זו חיבורי צנרת נקשרים ביתר קלות לצנרת הבית הקיימת. שקול התקנות אינסטלציה יכולות להתפרש על פני טווח רחב בהתאם לכמות הצנרת, ההריסה והשיקום הנדרשים. הטווח האופייני הוא בין 260 € ל 1340 €

מטבחי חוץ הולכים וגוברים בפופולריות

מגורים בחוץ ימשיכו להיות טרנד חם לבעלי בתים המעוניינים להרחיב את מרחב המחיה הניתן לשימוש שלהם או להשקיע יותר זמן בהנאה מהאוויר הצח. החללים החיצוניים הטובים ביותר נועדו למזער תחזוקה ולהגביר את הנוחות. על ידי הרחבת כלי השירות שלך, תוכל ליצור מטבח וחלל בילוי חיצוני מתפקד ונוח לחלוטין.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail