9 טיפים לעיצוב לתכנון המטבח החיצוני המושלם

גודל המטבח החיצוני והיקפו ישפיעו על בחירת החומרים
מלבד מראה, תקציב, זמינות ועבודה, גודל המטבח החיצוני והיקפו ישפיעו על בחירת החומרים.

מה נכנס למטבח חוץ?

כשמדובר בבישול, כל מה שתוכלו לעשות בתוך הבית יכול להיעשות בחוץ - לפעמים טוב יותר. יש משהו בניחוחות ובטעמים של מטבח גריל שהפך את המנגל לחלק משמעותי מחיי הבית ומבדר מאז שנות החמישים.

המנגל עשה דרך ארוכה מאז גרילי הפחמים המוקדמים וההיבאצ'ים ששימשו בשנים שלאחר המלחמה של תרבות הפטיו. כעת מרכזי בישול בחוץ כוללים מכשירי חשמל בהיי-טק ורכיבים מתוחכמים יותר המסייעים ביצירת אורח חיים קליל ויוקרתי בחוץ.

לפני שהתחלתם לפרויקט, חשבו על טיפים ושיקולי העיצוב הבאים שיעזרו לכם לבשל את המטבח החיצוני האידיאלי המתאים לכם ולצרכים שלכם.

סוג מטבח חוץ

קביעת הסוג הטוב ביותר של מרכז בישול בחוץ תהיה תלויה בתקציב, באורח החיים ובמרחב שלך, בין היתר. באופן הבסיסי ביותר שלה, הוא יכול לכלול גריל ואולי בר חיצוני בחנות המשמש כדלפק. לגבי בזבזני: השמיים הם הגבול! כמו כל דבר, אתה יכול להיות מורכב ולהוציא כמה כסף שאתה רוצה.

החליטו אם אתם רוצים מטבח פונקציונלי לחלוטין או משהו פשוט יותר. משם תוכלו לקבוע מה חיוני ומה מתקני נוחות, ואם לתקציב ולטעם שלכם יש מקום לתוספות. זכור שזה בחוץ. הטבע לא צריך להיות מסובך.

שטח פנוי

אם אתה גר במגרש רחב ידיים עם הרבה שטחים, ייתכן שהאתגר שלך הוא לוודא שלא תצטרך ללכת רחוק מדי מהבית למטבח החיצוני כדי לבעור את הגריל. מרבית הנכסים קטנים יותר, ומציעים פחות אפשרויות למיקום הגריל ואזור המטבח החיצוני.

קבוע או נייד?

אם אתם שוכרים או מתכננים לעבור בשנים הקרובות, זה יכול להיות רעיון טוב לצייד את המטבח החיצוני שלכם במכשירים ותכונות שיכולים לנוע איתכם.

אם אתה לא רואה את עצמך הולך לשום מקום או פשוט אוהב את הדבר DIY, אז מטבח חיצוני עשוי להיות פרויקט מספק עבורך לעצב ולבנות. קבע מיקום נוח ובטוח, השתמש בחומרים שמתאימים עם החיצוני של הבית שלך וזמינים באופן מקומי, ומצא תוכניות ושרטוטים ברשת או בספרים.

תקציב

ערכו תקציב ועבדו בתוכו. דברים יכולים בקלות לצאת משליטה ובסופו של דבר עולים יותר מהצפוי, כגון חומרים, מכשירים ועבודה. עלויות נוספות כוללות גיוס שירותיו של מעצב, קבלת אישורים, כלים ועזרה מקצועית לדברים כמו חשמל ואינסטלציה.

סגנונות בישול

קבעו את הסגנון והשיטה האהובה עליכם לבישול בחוץ: האם אתם אוהבים דגים בגריל או המבורגר מבושל על מנגל פחמים? מה עם פיצה מבושלת בתנור לבנים חיצוני? טנדור או מעשן?

חיצוני יכול לכלול כל דבר, החל מגז, פרופאן, גריל חשמלי או פחם ועד תנורים וכיריים שונים. האם אתה מעדיף להכין אוכל בחוץ - כמו דגים - או שאתה בסדר עם מכינה מקורה בתוך הבית ולהביא אותו החוצה לבישול? אתה צריך כיור בחוץ?

בזמן העיצוב, חשוב על מספר האנשים המרבי שתבשל עבורו. תכננו כמה מהארוחות החיצוניות האהובות עליכם וודאו כי המטבח החיצוני שבראשכם יכול להתמודד עם ההכנה והבישול בפועל, תוך כדי אירוח אורחים. משם, בצע התאמות.

אקלים וסביבה

אם אתה גר במערב אירופה, פלורידה או אזור עם אקלים מתון, אתה תבלה יותר זמן במטבח החיצוני ההוא. אולי אפילו יותר מהמקבילה המקורה. אם זה המקרה ואתה מוצא את עצמך די גר בחוץ, מטבח חיצוני גדול יותר עשוי להיות מוצדק.

באזורים אחרים שחווים קיצוניות יותר במזג האוויר, המיקום בתוך החצר שלך חשוב. שימו לב למיקרו אקלים. אתה רוצה להימנע מכתמים סוערים, חמים מדי, מוצלים מדי או קרים. אם אתם גרים באזור שמוריד גשם רב, שקלו לאתר את הגריל או המטבח שלכם תחת מכסה או גג פטיו חלקי.

תחזוקה נכונה

מטבח חיצוני חשוף לאלמנטים. גם אם אינך משתמש בו לעתים קרובות, יהיה צורך לכסות ולתחזק מכשירי חשמל ומשטחים מכיוון שהם נמצאים בחוץ. חשוב על הזמן והמאמץ שיידרש כדי לשמור על מטבח שאתה בונה או מתקין. תהיה לך עזרה או שאתה הולך להיות השף הבודד והמנקה? הקל על עצמך: לפעמים פשוט יותר טוב.

חומרים למטבח חוץ

אם המטבח יהיה קבוע, חפשו בחומרים המשמשים בחלק החיצוני של הבית שלכם, כמו לבנים, בטון או טיח, יחד עם פרטים עשויים מתכת או אריחים. אלה נראים אטרקטיביים ויוצרים המשכיות בשימוש במבנה חיצוני, כמו מטבח.

מלבד מראה, תקציב, זמינות ועבודה, גודל המטבח החיצוני והיקפו ישפיעו על בחירת החומרים.

אורח החיים של משק הבית

כמה מבני הבית יבשלו בחוץ ואיזה סוג בישול הם מעדיפים? באיזו תדירות אתם ואחרים ישתמשו בגריל ובמטבח? תהיה מציאותי. אתה תמיד יכול להתחיל בצניעות ולהוסיף מכשירי חשמל ותוספות ככל שאתה נכנס אליו יותר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail