רעיונות מושלמים לעיצוב מרפסת פאטיו

המרווחים באופן שווה למראה מודרני ומונחים באופן שווה בתוך מצע של חצץ אפונה
המרצפות הן ריבועי בטון פשוטים, המרווחים באופן שווה למראה מודרני ומונחים באופן שווה בתוך מצע של חצץ אפונה.
 • 01

  בחירת המשטח הנכון

  זה צעד גדול מהדלת האחורית: החלטת לבנות או לשפץ פטיו. אם זה לא יהיה לוח הבטון המסורתי - או יכסה על קיים - תצטרך לבחור חומרים שמעבר למראה טוב. פאטיו שעשוי להחזיק מעמד חייב להיות בנוי מחומרים חזקים ועמידים.

  בין אם אתה עובד סולו ובין אם עם אדריכל נוף או קבלן, התקציב, גודל החלל, הצבע והסגנון האדריכלי של הבית שלך ישפיעו על בחירת החומרים. כך גם הזמינות: אבנים מקומיות משתלבות בסביבה הסובבת ולא עולות כמו חומרים שקשה יותר למצוא אותם שיש לשלוח.

  בטיחות ומרקם פני השטח

  חשוב על מה ישמש הפטיו ומי ישתמש בו כאשר מסתכלים על חומרים. משטחים שטוחים וחלקים ואחידים נחוצים לפינות אוכל, סלונים ולנגישות. אבני אבנים מחוספסות ומרצפות בטון צבורות מהמורות עשויות לגרום למישהו להידרדר או לעכב את ניידותו של אדם המשתמש במקל, הליכון או כסא גלגלים. לעומת זאת, משטחים חלקים במיוחד כמו בטון או גרניט מלוטש עלולים להיות חלקים כאשר הם רטובים. יש למרוח ציפויים עמידים להחלקה על משטחים בעלי עומס תנועה רב שיש בהם פוטנציאל להיות חלקלקים.

  שקול בטון

  אפשרות אטרקטיבית וחסכונית היא להשתמש ברצפות בטון, שניתן ליצוק למגוון גדלים, צורות וצבעים. ניתן למרוח מרקמים וגימורים שונים על בטון, כמו מלח סלעים, גימורים מלאכותיים, פו, תחריטים, הטבעה וגילוף ידיים. אפילו חפצים פשוטים כמו מטאטאים או מגרפות יכולים ליצור משטחי טקסטורה אטרקטיביים.

  אפשרויות אבן

  בקר בחצר אבן מקומית או בספק כדי לגלות מה זמין באזורך; זה אחד מאותם דברים שאתה צריך לראות ולגעת מקרוב כדי לקבל החלטה חכמה. סוגי אבן פופולריים כוללים:

  • מרצפת
  • אבני אבנים
  • אבן פורניר
  • חתוך אבן

  גם מרצפות אבן וגם בטון מרוחקות זו מזו, עם חומרים רופפים כמו חצץ אפונה או חול או כיסויי קרקע כמו טימין או אזוב אירי כדי למלא את החסר.

  תסתכל על 25 הדוגמאות המדהימות והשונות מאוד שלנו לרצפות המרפסות החביבות עלינו.

 • 02

  מסלול לרצפות

  סטודיו הנוף Envision שבסיסה בסן פרנסיסקו תכנן גרם מדרגות במדרון עם קימורים חינניים שיוצרים תחושה של תככים ומסתורין ולא בשביל ישר למעלה ולמטה. מדרגות בטון מיושרות עם קיר תמך נמוך ליצירת קו נקי לפני שהצעדים עוקמים ומעבירים חומרים לקומות עץ. המרצפות הן ריבועי בטון פשוטים, המרווחים באופן שווה למראה מודרני ומונחים באופן שווה בתוך מצע של חצץ אפונה. האייפ מוגמר בכתם עץ מהגוני לקבלת גוון חם ועשיר.

 • 03

  דפוס רשת

  פילדלפיה באזור האחורית פטיו מוגדר על רשת של 2 x 3 מטר מרצפת בצבע מלא בדפוס האג"ח, אשר שומר על התקנה פשוטה ונראה, על פי מעצב הנוף דונלד פל.

  "אני אוהב את הפשטות של רשת בצירוף סחף גורף של צמחים רב שנתיים," מסביר פל. "אני מעדיף פרטי ריצוף פשוטים ואת נצחיות השימוש באבן אזורית. אני גם תמיד מנסה לדחוף פטיו וטרסות החוצה לנוף כדי שנוכל לטבול את החלל בחוויה הרומנטית של גן. הדבר האחרון שאני רוצה זה סט פטיו. ממש כנגד הארכיטקטורה של בית. "

 • 04

  זן סיאטל

  חברת עיצוב / בניית נוף מבוססת סיאטל Avalon צפון-מערבית חפרה 15 סנטימטרים, ואז התקינה ודחסה בסיס משנה סלעי כתוש. משם הם הוסיפו מיטת הגדרת חול, אליה הניחו את המרצפות וסיימו בשולי בטון. המרצפות היוצרות את דפוס המעגל הן דומיניון ישן והדרך היא דומיניון רומאי מחומרים הדדיים. מטפס כוכבים כחול מקצה את השביל והפטיו העגול.

 • 05

  פטיו עם נוף של האוקיינוס השקט

  מה שהיה פעם מדשאה לא מתוחכמת בגבעות מאליבו המשקיפה על האוקיאנוס השקט, הפך לטרקלין וחלל משעשע על ידי גרגורי דייוויס ושותפיו על ידי הנחת אבן שוקולד עם חצץ אפונה כדי להשלים את החסר.

 • 06

  זיכרונות של עיצוב יפה

  פטיו וחצר מפוארת ומפוארת בעיר היין גלן אלן בקליפורניה, הציגה מלבני כחול אבן מובחרים המושתתים מעל בסיס בטון. אדריכלות הנוף של Heuttl תכננה את כל הנוף, כולל תכונת מי הבטון שנוצרה, קירות נמוכים וגן. באופן טרגי, רכוש זה נהרס בשריפות החורבות שהרסו את האזור באוקטובר 2017.

 • 07

  להקות בלוסטון

  הצורה הייחודית של פטיו זה באזור סן פרנסיסקו נוצרה על ידי גוונים של אדריכלות נוף ירוקה תוך שימוש ברצועות של אבן כחולה עם חלוקי נחל שחורים. סביב ההיקף נשתלו עשבים, בשרניים וצמחי רב שנתי הסובלים מבצורת ליופי של השנה באקלים בקליפורניה.

 • 08

  פורטלנד מודרנית

  מרצפים בגוון פחם הנקראים מפרץ ונקובר על ידי מונחים היטב ויוצרים משטח נקי ומודרני לבית בסגנון טיודור בפורטלנד, אורגון. האדריכלית ריזה בויאר תכננה בעצמה את בור האש בגודל 2 x 4,5 מטר המחובר לקו דלק תת קרקעי. כיסא ילדים מודרני וינטג 'מאמצע המאה ושני כסאות פרפר עוזרים למודרניזציה של החלל החיצוני, יחד עם לוח צבעים אפור-לבן-שחור ניטרלי.

 • 09

  עלילה קטנטנה במיניאפוליס

  חצר במיניאפוליס נמצאת על מגרש פינתי עם שטח מוגבל, מה שיוצר אתגר עבור עיצובים של Southview למקסם את הפוטנציאל שלו. הפיתרון: מרצפות בטון באגוז של חברת עוגן, שכבר אינן זמינות אך דומות לקו צ'רלסטון הנוכחי. בנוסף לגן ולערכת אוכל, יש גם מקום לבור אש נייד.

 • 10

  בלוסטון ברכס כחול

  גן כניסה לחצר הקדמית בשכונת בלו רידג 'בסיאטל כולל מרצפות כחולות עם מבטאים מרוצפי גרניט המונחים מעל בסיס בטון. המעצבת קייט מרטין הכניסה באקראי 4x10,20 ס"מ מרצפות אבני גרניט עם אבני כחול מגוונות מרובעות, שהונחו מעל לוח בטון מחוספס.

 • 11

  נסיגת ונקובר

  הפטיו מוגדר יבש על חצץ וחול דחוס והחליף סיפון "מיוחד של בנאי" ישן שהיה ארוך וצר
  הפטיו מוגדר יבש על חצץ וחול דחוס והחליף סיפון "מיוחד של בנאי" ישן שהיה ארוך וצר.

  שכיסה הקרקע הירוקים הבהירים הגוברת בין עובדי ריצוף הבטון המרובעים של הפטיו הזה תוכנן על ידי אדריכלי נוף הסנגהה פול הוא תערובת של Leptinella Gruveri והטחובה Saxifraga.

 • 12

  זן מודרני

  חיפוי עץ קוף וקירות מבטא, גן אבן מגרוף, תכונת מים מפליחה, ומשטחי דריכה מבטון הופכים חצר אחורית של אירווין, קליפורניה, לחלל שליו שהסטודיו H מכנה את Zen Modern. הדשא הירוק והבהיר שגדל בין מרצפות Stepstone Inc. הוא דשא מלאכותי.

 • 13

  לבנים חמות

  מרצפות לבנים מונחות היטב בגדלים שונים יוצרות משטח אחיד ואחיד לפטיו שאינו מתחרה בשאר הנוף.

 • 14

  פטיו פינתי

  ניתן לגשת לפינת החצר החדשה בפורטלנד, אורגון מהפטיו הראשי באמצעות מרצפות אבן דופן המוצבות על פני הדשא. משטח הפטיו של בור האש הוא גם אבן דגל, אשר זמינה בצבעים החל מאבן חול לבנה ועד ורוד / כתום דרום-מערבי ועד צפחה שחורה.

 • 15

  טוסון סלטילו

  הפטיו הקטן של דירה בטוסון, אריזונה משתלב עם הנוף שמסביב. עוצב על ידי קתרין פרידו, המשטח הוא סאלטילו, המופעל מחימר שאטום להגנה ולאריכות ימים.

 • 16

  פטיו אבן

  מצבת חלל רחבה משובצת באבנים קטנות יותר כדי ליצור אפקט מסקרן לסלון חיצוני במונטסיטו, קליפורניה, שתוכנן על ידי ג'ודי ג'י.

 • 17

  אבן דרום-מערבית

  אבן חתוכה במרקם מחוספס מעט משלימה את הסגנון האדריכלי של חדר אוכל פטיו דרום-מערבי זה שתוכנן על ידי בתי פורטה בפיניקס, אריזונה.

 • 18

  מרצפים משתלבים

  מרצפים משתלבים הופכים פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם החלקה, קלים להסרה לתיקונים וחדירים, מה שמאפשר שחרור גשמים. הם עשויים להידמות לבנים, אבן וחומרי ריצוף אחרים.

 • 19

  פטיו ברביקיו ואוכל

  אריחי אבן, או אבן חתוכה בגדלים ובצבעים שונים מתואמים עם המנגל והאח המותאמים אישית שתוכננו על ידי בריכות צימרים וספא במזרח מישיגן.

 • 20

  פטיו פרטי

  חצר אחורית של סיאטל שתוכננה על ידי סקוטי אקליי כוללת פטיו מרוצף כחול דפוס אבני גזית. קיר האח מכוסה בקיסוס של בוסטון (Parthenocissus tricuspidata).

 • 21

  מרצפים מצטברים

  מרצפות צבורות עגולות היו פופולריות וזמינות בחנויות לחומרי בניין ובמשתלות בשנות החמישים והתגלו מחדש על ידי אוהדי האדריכלות והעיצוב המודרני של אמצע המאה. פטיו זה בוונציה, קליפורניה, כולל גדלים מעורבים של מרצפות עגולות המוטמעות בים של חצץ אפונה.

 • 22

  תמהיל מודרני

  משרד האדריכלים Coates תכנן את השיפוץ הפנימי והחיצוני של בית מודרני בוושינגטון, הכולל מרצפות בטון מרובעות עם גימור מעילי דק. קואטס גם ייצר את בור האש מבטון. חומר המילוי שבין המרצפות הוא שיש כתוש צבעוני.

 • 23

  ריצוף ופרגולה

  עבור פאטיו של בר רידג 'באילינוי, נופים מתגלגלים בשיקגו השתמשו באבן כחולה מעוצבת במגוון גדלים. הפטיו מוגדר יבש על חצץ וחול דחוס והחליף סיפון "מיוחד של בנאי" ישן שהיה ארוך וצר.

 • 24

  מעגל מרוצף בלוסטון

  פטיו שיחות מעגלי שנוצר על ידי עיצוב נוף של הפפרנן נעשה באמצעות מרצפות כחולות, שחוזרות על עצמן בכל הנוף בשבילים ובאזורים אחרים הדורשים נוף קשה.

 • 25

  פטיו ואבן ישיבה בקיר

  העיצוב של קייט מרטין השתמש באבני חצץ בצבעים שונים על משטח הפטיו, המדרגות ועל גבי הקיר הנמוך, המשמש גם כמושב נוסף.

 • 26

  בסיבוב

  בור אש עגול של 3 מטר מתאים באופן מושלם לפטיו עגול בקוטר 7 מטר במיניאפוליס. שיפוץ הבית תוכנן על ידי Nor-sun מ Wayzata, מינסוטה, ליד מיניאפוליס.

מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לשכור קבלן לבניית סיפון?
 2. נורות צהובות מרחיקות באגים
 3. איך לבנות סככה?
 4. כיצד לבנות בית עץ?
 5. כיצד לבנות מקלחת חיצונית?
 6. איך לבנות פרגולה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail