כיצד למשוך קרדינלים?

איך למשוך קרדינלים צפוניים
איך למשוך קרדינלים צפוניים.

יפהפיות בכל עונה ועם שירים מדהימים שתואמים את נוצותיהם המדהימות, הקרדינלים הצפוניים הם מהציפורים בחצר האחורית הנחשקים ביותר בצפון אירופה. למרבה המזל עבור צפרים מתחילים ומנוסים כאחד, כל אחד יכול למשוך קרדינלים אם יש להם מזינים מתאימים, אמבטיות ציפורים ואזורי קינון.

למה אנחנו אוהבים קרדינלים

עם נוצותיהם האדומות והמבריקות, קל לראות ולזהות את הקרדינלים הצפוניים, ואפילו לנקבות המאופקות יותר יש נקודות אור אדומות מקסימות בנוצותיהן. מכיוון שציפורים אלה אינן נודדות בדרך כלל, הן יכולות להיות אורחות בברכה בחצרות לאורך כל השנה. קרדינלים הם לעתים קרובות קישוטים מדהימים בעצי חורף ושיחים חשופים אחרת מכיוון שציפורים אלה שומרות על צבען המבריק כל השנה. קרדינלים גברים ונשים כאחד שרים שירים מגוונים, מוסיפים קול יפה למראה היפה שלהם, ומעניקים לצפרים סיבה נוספת לרצות למשוך קרדינלים.

איך למשוך קרדינלים צפוניים

היסודות של ציפור למשוך חלים למשוך קרדינלים: חצרות וגינות המספקות את המזון הנכון, מים, מחסה, ואתרי קינון יהיו מועדפים בתי גידול לציפור הללו.

 • מזון: הצעת החוק החזקה, העבה של הקרדינל הצפוני מושלמת עבור זרעים גדולים, ואת שמן חמניות שחורות זרעים ואת זרעי חריע שתי אהוב עליהם. מאכלים אחרים שהקרדינלים מעדיפים כוללים תירס סדוק, חתיכות בוטנים, גרגרי יער טריים, נתחי תפוחים, וחתיכות קטנות, פירורים או שברי חליפה. יש להציע מזון זה במזינים גדולים ורחבים עם הרבה מקום לציפורים לציפורים מכיוון שמזיני שפופרות קטנים אינם מתאימים לקרדינלים אלא אם כן יש להם מגש גדול בתחתית. הזנות פלטפורמה ומזינות גדולות הן בחירות טובות, אך הימנעו ממאכילים תלויים קלים שיש להם רק מוטות צרים.
 • מים: הקרדינלים הצפוניים מבקרים בקלות במרחצאות ציפורים לרחצה ושתייה, ומכיוון שהם ציפורי שיר גדולות יותר, אמבטיות מעט עמוקות יותר (שניים-שלושה אינץ 'בנקודה העמוקה ביותר) יכולות להיות מתאימות. הוספת טפטוף או אדון לאמבטיה תעזור למשוך את תשומת ליבם של הקרדינלים למקור מים מבורך זה. מכיוון שציפורים אלה נשארות באזורים הצפוניים כל השנה, אמבטיות ציפורים מחוממות חיוניות למי החורף. הצבת אמבטיות ציפורים על הקרקע היא גם רעיון טוב, מכיוון שקרדינלים רבים אוכלים על הקרקע ויעצרו באמבטיה לשתייה מהירה.
 • מקלט: קרדינלים עשויים להיות נוצות בהירים, אך הם מעדיפים אזורים דיסקרטיים ומבודדים למקלט. עובי גפנים ושיחים צפופים יספקו כיסוי טוב כך שהציפורים ירגישו בטוחים ובטוחים. חלק מהצמחים המועדפים עליהם כוללים סומאק, תות ואוכמניות, שכולם משמשים כמחלה כפולה כמקור מזון טבעי. צמח גינון ידידותי לקרדינל בשכבות מגוונות כדי לספק כיסוי עבה בגבהים שונים עד 15-20 מטר. הקפידו לכלול עצים ושיחים ירוקי עד כגון אורנים וענבים כדי לספק מחסה נוח לחורף.
 • אתרי קינון: כמו שהם מעדיפים מקלט עבה, הקרדינלים מעדיפים גם כיסוי עבה לקינון. נטיעות גפנים, זלזלת, עוזרד ועצי עץ היער הן הבחירות הטובות ביותר לאתרי קן, כמו גם סבך השיחים. אספקת חומר קינון כגון זרדים קטנים, מחטי אורן וגזרי דשא תעודד את הקרדינלים לבנות קנים בקרבת מקום, אם כי הם לא ישתמשו בבתי ציפורים. לא עושים שימוש חוזר בקנים, אך זוג קרדינלים עשוי לגדל כמה דגיגים בכל שנה, ולכן מתן כמה כיסים של כיסוי צפוף לקינון יכול לעודד את המשפחה להישאר בקרבת מקום בכל פעם.

טיפים נוספים למשיכת קרדינלים

בעוד שהקרדינלים הצפוניים יכולים להיות קלים יחסית למשוך, על הציפורים היפות האלה ניתן להתעלם אפילו מהחצר הטובה ביותר. אם אתה מתקשה למשוך קרדינלים, ישנם צעדים נוספים שתוכל לנקוט כדי להפוך את החצר שלך לידידותית יותר לקרדינל.

 • בחר מזינים גדולים וכבדים יותר שלא יתנדנדו, או הניח מזינים על מוטות חסונים במקום לתלות אותם כדי לספק יציבות רבה יותר כאשר הקרדינלים מאכילים. מיקום מזינים מרוחות חזקות יכול גם לעזור לשמור על יציבותם. ציפורים אלו יכולות להיות ביישניות ועלולות להיות מזועזעות על ידי מזין נע או מתנדנד.
 • הצב מגש, רשת רשת או פלטפורמה מתחת למזינים תלויים או מזינים עם סלעים צרים כדי לספק מקום טוב יותר להאכיל את ציפורי השיר הגדולות האלה. השארת זרעים שנפלו על הקרקע למספר ימים יכולה גם לעודד ביקור בקרדינלים האכילים בקרקע.
 • הוסף מזינים לציפורים לאזורים שונים בחצר, כך שאם מזין אחד עסוק מכדי שהקרדינלים ירגישו בנוח, יש להם אפשרות נוספת להאכלה קלה. עם יותר מקורות מזון, יותר ציפורים יהנו מהחצר בלי צפיפות.
 • ודא שמזינים מלאים מוקדם בבוקר ומאוחר בערב, מכיוון שציפורים אלה הן לעתים קרובות הראשונות והאחרונות שמבקרות מזינים מדי יום. אם אין אוכל זמין עם הגעת הקרדינלים, הם עשויים לעזוב ולא לחזור.
 • שמור על מזינים מלאים גם בימי החורף הסוערים ביותר. מכיוון שהקרדינלים נשארים באותו טווח כל השנה, הם יתרגלו למקור מזון אמין. מקור אוכל טוב לחורף יכול אפילו למשוך זוהר או את הוותיקן, שמות מהנים עבור להקת קרדינלים שלמה.
 • השאירו ענפים פתוחים גבוהים על עצים כדי לספק מרחב נוח לקרדינלים לשירה, במיוחד באביב ובתחילת הקיץ עם תחילת עונת הרבייה. זה יאפשר לציפורים לתבוע טריטוריה ולמשוך בני זוג בהצלחה רבה יותר. יתר על כן, שקעים גלויים יכולים לעזור לכם לראות קרדינלים שרים הרבה יותר בקלות.
 • כיסוי משטחים רעיוניים כמו חלונות בוהקים, מראות רכב וציוד כרום העלול להסיח את הדעת בקרדינלים. ציפורים אלה יתקפו את ההשתקפויות שלהן, ועשייה זו גורמת ללחץ מוגזם שעלול לגרום לציפורים לחפש חצר אחרת שתדיר.
בעוד שקרדינלים צפוניים יכולים להיות קלים יחסית למשוך
בעוד שקרדינלים צפוניים יכולים להיות קלים יחסית למשוך, אפילו על החצר הטובה ביותר עשויים להתעלם הציפורים היפות האלה.

על ידי מענה לכל צרכי הקרדינל הצפוני במזון הטוב ביותר, במים הכי טריים ובאתרי המקלט והקינון המאובטחים ביותר, אתה יכול למשוך את הציפורים האדומות והמקסימות האלה לחצר שלך וליהנות מחברתם כל השנה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. האכילו אוריולים בחצר שלכם
 2. גדלי חור ציפורים
 3. עובדות מהנות על ברווזים
 4. צבעים שמושכים ציפורים
 5. היסודות של ינשוף
 6. האם הוקס אוכלים ציפורים? כן!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail