רעיונות לעיצוב גן כפרי

גינון בגינה עם עץ טבעי הוא אבן יסוד בעיצוב גינות כפריות
גינון בגינה עם עץ טבעי הוא אבן יסוד בעיצוב גינות כפריות, ודרך DIY זו העשויה מפרוסות עץ, היא פרויקט קל לבעלי בתים שתוכלו לבצע בסוף שבוע.
 • 01

  מבוא

  אמצעי כפרי המתאים למדינה כמו בפשטות או בחוסן. בעולם מודרני המדגיש את החד פעמי, הייצור ההמוני והזול, הרעיון של משהו כפרי מרמז על איכות אותנטית, טבעית, מחוספסת מחוספסת, שגנים רבים חושקים בה. בין אם מדובר בריהוט גן וינטאג 'שנמצא בשוק פשפשים, בסורג DIY, או במגע של יוטה ועץ סחף מחודש, גנים כפריים תמיד מרגישים נעימים ורגילים, מעולם לא מלוטשים או מטופחים.

 • 02

  אדנית גן אופניים וינטאג '

  גנים כפריים אינם מוגדרים בשום קבוצה של כללים; במקום זאת, נראה כי היעדר כללים ומבנה מאפיין רבים מהמרחבים החיצוניים הללו. שתילה רגילה אחרת של פטוניות צהובות וחד -שנתיים אחרות מקבל זריקת אישיות מאופני וינטג ', המשמשים גם כמעמד צמחי. חפש אופניים בכל מצב בחנות יד שניה, והפוך אותם לכדורים הגן כפרי עם שכבת צבע כלשהי בספריי או בקצוות.

 • 03

  לול קטן של גינה

  שום דבר לא נותן לך אמון מיידי בחווה כמו שמירה על תרנגולות. לול מספק פתרון הדברה מעשי בגן, כמו גם הוספת ערעור כפרי. אפילו גנים עירוניים קטנים יכולים להכיל כמה תרנגולות, ופקודות עירוניות רבות מאפשרות להחזיק תרנגולות, כל עוד אין תרנגולים. תרנגולות יקטפו בעומס כל חיפושית וזחל שמעולם לא שמתם לב אליו מגני פרחים וירקות; הביצים הטריות הן בונוס.

 • 04

  יומן נתיב גן פרוסה

  גינון בגינה עם עץ טבעי הוא אבן יסוד בעיצוב גינות כפריות, ודרך DIY זו העשויה מפרוסות עץ, היא פרויקט קל לבעלי בתים שתוכלו לבצע בסוף שבוע. הסר את כל המייבש והשתמש במגרפה כדי ליישר את השטח בשביל. השתמש במסור פס גדול כדי לחתוך פרוסות בולי עץ לפרוסות שלושה אינץ '. התקן תחילה את הפרוסות הגדולות, המרווחות לצורך דריכה קלה, ומלא את השאר בפרוסות עץ עץ קטנות יותר. ממלאים מחדש את החללים בחול וסוחפים על פני השטח כדי לייצב את בולי העץ וליצור נתיב חלק.

 • 05

  עגלת גן כפרית

  נראה כי היעדר כללים ומבנה מאפיין רבים מהמרחבים החיצוניים הללו
  גנים כפריים אינם מוגדרים בשום קבוצה של כללים; במקום זאת, נראה כי היעדר כללים ומבנה מאפיין רבים מהמרחבים החיצוניים הללו.

  עגלות גן וינטאג ', גלגלי עגלה ומריצות נמצאים ממש בבית בגן הכפרי. מלא אותם בפרחי המיכל האהובים עליך ועשבי תיבול, והוסף דלעות ודלעת נוי כשמגיע הסתיו. עגלה עתיקה אמיתית או כלי עבודה אחר בחקלאות יכולים להחזיר לכם כמה מאות דולרים בהתאם לגיל ולמצב הפריט, אך העתקים בדרך כלל זמינים ובקרוב יציגו פטינה של עתיק בנוף שלכם.

 • 06

  נברשת גינה ממוחזרת

  מה שמכוער לגנן אחד זורח בהבטחה של תכנית יצירתית לשני. נברשת מקולקלת אולי רחוקה מכדי להאיר חלל אי פעם, אך לציפורים לא אכפת כשכל כוס נרות הופכת למקור הזנה. שום דבר אינו מוגבל בגן הכפרי בכל הנוגע לשימוש חוזר, החל מסככות עלובות ומכוניות ג'ונקר ועד מגפיים ישנות או פחי ירקות וינטאג '.

 • 07

  אדנית חציר ביוטה

  ל- Burlap יש רגע כאלמנט עיצובי, בגן ומחוצה לו. האיכות הנקבובית של בד השטיפה בשילוב הטון הארצי שלו הופכת אותו למכשיר לעטוף ולרפד אדניות או ליצור שקי גידול. דגלי יוטה, כריות מושב לפטיו וקשתות או קישוטים אחרים מוסיפים אישיות לחללי גן כפריים בשבריר מהעלות של בדים חיצוניים אחרים. בחר את בד השטיפה הנכון בהתאם לחיים שברצונך להוציא מהמוצר המוגמר: יוטה טבעית תתפרק בחשיפה למזג אוויר, בעוד שתערובות סינתטיות עמידות יותר.

 • 08

  סוכת עצים כפרית

  סוכה מעניקה לגן הצעיר תחושה של מקום וקביעות, ואין צורך להוציא מאות דולרים על סוכה כפרית הבנויה מבולי עץ או ענפים חסונים. על ידי השארת הקליפה שלמה, תוכלו לספק רכישה של גפנים להיאחז בהם כשהם גדלים. אם אין לך מקור מוכן של בולי עץ או ענפים בגודל שווה, ענפי ערבה הם סלחניים וקלים לעבודה, והגמישות שלהם מאפשרת לך לשלב קימורים בעיצוב שלך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail