מערכת הגימור של מרתף הליבה

מערכת הזיקוק מחדש של מרתף Owens Corning תיתן לך מרתף מוגמר יפה תוך זמן קצר מאוד
כמו מערכות גימור מרתף אחרות, מערכת הזיקוק מחדש של מרתף Owens Corning תיתן לך מרתף מוגמר יפה תוך זמן קצר מאוד.

ישנן סיבות רבות מדוע גימור מרתף להוספת שטח מגורים הוא רעיון טוב. בחיפוש הבלתי נגמר אחר מרחב מחיה, כמעט תמיד עדיף להמיר שטח הקיים בטביעת הרגל הקיימת של ביתך על פני ההשקעה הגדולה של הוספת תוספת חדר בפועל. בממוצע, גימור מרתף עולה 0,33 עד 0,5 עלות הוספת שטח מרובע דומה באמצעות תוספת חדר מבני.

ומרתף מוגמר הוא אחד הפרויקטים הגדולים ביותר לשיפור הבית שמחזיר כמות גדולה של הון עצמי לערך הבית שלך. לא רק שאתה מרוויח מרחב מחיה יקר למשפחתך, אלא שאתה עשוי להחזיר עד 75 אחוז מעלות השיפוץ בהון עצמי כאשר אתה מוכר את ביתך בעתיד. על פי דו"ח העלויות לעומת הערך השנתי של מגזין השיפוץ, שיפוץ מרתף, עם מכירתו, מחזיר אחוז גבוה מהכסף שהושקע. אז, שיפוצים במרתף שעולים 45500 € עשויים להחזיר 33200 €, או כ -72% כשאתם מוכרים את הבית.

זה מציב מרתף סיים בראש הרשימה, ממש מאחורי מטבח מורחב או חדר אמבטיה נוסף, כשיפור בית שמוסיף ערך לבית שלך.

נושאי מרתף להתגבר עליהם

אבל למרתפים יש גם התחייבויות מסוימות, ולכן הם מתעלמים לעתים קרובות בחיפוש אחר מרחב מחיה נוסף. בין הנושאים שיש להתגבר עליהם במרתף אם ברצונך ליצור מרחב מחיה טוב:

 • תקרות לפעמים נמוכות למדי.
 • קירות גימור עשויים להיות קשים לסיום באופן מסורתי.
 • המרתפים לרוב עמומים, עם חלונות קטנים ותאורה טבעית לא מספקת.
 • מתחת כיתת הסביבות רגישות ללחות בעיות ולחות.

מערכות גימור במרתף

ניתן לסיים את המרתפים בעבודה שנבנתה בהתאמה אישית הפותרת רבות מהנושאים הנפוצים במרתפים. לדוגמא, ניתן להוסיף חלונות יציאה כדי לשפר את התאורה ולהציע אפשרויות מילוט חירום. ניתן לפרוש קירות כדי לספק חללים חתיכים להוספת בידוד וחיווט.

אך דרך נוספת להתמודד עם כמה מהקשיים בגימור מרתף היא לפנות לאחת ממערכות הגימור המסחרי במרתף הקיימות כעת. ישנן שונות בין מערכות אלה, אך כולן מבקשות לפשט ולטפל בכמה מהבעיות הנפוצות ביותר במרתפים. בדרך כלל, מערכות אלו משתמשות בלוחות טרומיים המחוברים ישירות לקירות בנייה. הלוחות מציעים ערך בידוד טוב וניתן לתעל אותם בכדי להחזיק חיווט ושקעים חשמליים. מערכות מסוימות מציעות גם תקרות פנלים תלויים כדי לסיים במהירות את התקרות במרתף. לחלקם (לא לכולם) יש גם אפשרויות ריצוף. ברוב המערכות הללו, אתה רוכש גם את החומרים וגם את ההתקנה כחלק מהחבילה, כך שאתה צריך לעשות מעט.

מערכת הגימור של מרתף הליבה

חברת Owens Corning, יצרניות ידועות של מוצרי בידוד ביתי, מציעה את מערכת הגימור במרתף המוכרת והפופולארית ביותר, העונה לשם הרשמי של Owens Corning® Basement Finishing System ™. זוהי חבילה מוכנה ומונעת על ידי מתקין שתסיים לחלוטין את המרתף שלך עם קירות ותקרות, בדרך כלל תוך כשבועיים. לא תעשה כלום חוץ מלכתוב את צ'ק התשלומים.

ליבת המערכת מורכבת מלוחות קיר מבודדים. מכיוון שהיא ידועה כיצרנית בידוד, אוונס קורנינג נשען בכבדות על לוחות קיר מבודדים עבור מערכת המרתף שלה. לוחות הקיר זמינים הן בגרסאות צבועות והן בחיפוי בד. לוחות הקיר מציעים ערך בידוד של R-11, ומכיוון שהם אינם כוללים חומרים אורגניים, עובש וטחב אינם מהווים בעיה, כמו גם עם קיר גבס. הלוחות הם לוחות סיבי זכוכית בעובי 2,50 ס"מ ועובי 6,40 ס"מ, סוג בידוד של חומר בידוד (לא בידוד פיברגלס רך). פאנל זה מכוסה בחזית קשה עוד יותר העשויה אקריליק וטפלון הניתנת לצביעה ולשטיפה.

מערכת זו מגיעה גם עם תקרות מוגמרות, המורכבות מפנלים אקוסטיים תלויים. עם זאת, אין אפשרות לריצוף עם מערכת Owens Corning; יהיה עליך לתכנן ולהתקין ריצוף בעצמך בעלות נוספת. מערכת תקרה כלולה גם במערכת זו, כחלק מהתקנת התקרה.

בדרך כלל העלויות עבור מערכת גימור במרתף Owens Corning נע בין 37 € ל -52 € למ"ר
בדרך כלל העלויות עבור מערכת גימור במרתף Owens Corning נע בין 37 € ל -52 € למ"ר.

שני לוחות הקיר והתקרה ניתנים להסרה, ומאפשרים לך גישה לחיווט ולמערכות מכניות, אם יהיה צורך בכך.

מתקינים בזכיינות

לא ניתן לרכוש את מערכת ה- Owens Corning א-לה-קארט ולהתקין בעצמך. רק מתקינים בזכיינות יכולים לטפל ולהתקין את רכיבי המערכת, והפרויקט שלך יהיה עניין של הכל או כלום. לאחר פגישה אחת או יותר עם נציג מכירות - שלעתים קרובות יכול להיות חוזי גובה בלחץ גבוה וצוות התקנה יופיע במועד מאוחר יותר כדי לסיים לחלוטין את הקירות והתקרות, תהליך שלרוב דורש כשבועיים.

היתרון של דגם התקנה זה הוא שתצאו עם מרתף מוגמר לחלוטין (פחות רצפה מוגמרת) תוך זמן קצר יחסית. החיסרון העיקרי הוא שעליך לעבוד עם חברת מכירות והתקנות מאושרת בזכיינות, והמחירים יכולים להשתנות בין הקבלנים.

עלויות

בדרך כלל, עלויות עבור מרתף קורנינג אוונס גימור המערכת פועלת בין 37 € ו 52 € לכל מטר 2. המספר הזה נוזל בגלל גורמים רבים - מציאות שחלק מבעלי בתים עשויים למצוא בהם מעצבן. ראשית, אתה מתמודד עם אנשי מכירות שהוזמנו שבכוחם להתאים נתונים. עבור אחר, כל החללים שונים. המורכבות של ממדי הפריסה כוללות עשוי להשפיע על למ"ק 2 מחיר.

דייב אזר, שיווק לידר, מערכות הפנים, על מערכות בידוד Engineered אוונס קורנינג, מבהיר כיצד גלם "לכל מ 2 " האומדן הוא לא תמיד מדויק ביותר: "העלות למטר 2 ישתנו בהתאם לממדי של המרתף שלך העבודה המותאמת אישית שעשית. לדוגמה, ריבוע אחד גדול או חדר בצורת מלבן היא פחות לכל מטר 2, אך עיצוב עם חדרים מרובים קירות פנימיים יותר יהיה יותר לכל מטר 2. כמו כן, מרתפים כמה יש מכשולים יותר כמו צינור עבודה או מכניקה שצריך לאגרף כדי ליצור שטח מוגמר. וכמובן, אפשרויות מותאמות אישית נוספות יכולות להוסיף עלות. "

אזרתי עוד עולה כי הדרך הטובה ביותר למצוא אמיתי "לכל מ 2 " עלות תהיה לפנות זיכיון מקומי.

היתרונות של מערכת חידוש הגימור במרתף

ישנם מספר יתרונות בולטים למערכת זו:

 • לוחות הקיר הם עובש ועמיד בפני טחב, דבר טוב בסביבות נוטות לחות אלה.
 • לוחות הקיר הם בעלי ערך R טוב (ערך בידוד) של R-11.
 • ניתן להסיר את לוחות הקיר ואת התקרה אם אתה זקוק לגישה לצנרת, לחשמל או לשירותים אחרים שמאחוריהם. מכיוון שמרתפים נוטים לרכז ריכוז גבוה של צינורות, חוטים וכלי עזר אחרים, זה דבר חשוב.
 • הקירות "נושמים", ומאפשרים לאוויר ולחות לזרום פנימה והחוצה.
 • המרתף שלך יושלם בפרק זמן קצר - בדרך כלל כשבועיים.

חסרונות מערכת הליבה של הבעלים

 • הקורות האנכיים המפרידים בין לוחות הם פיתוחי PVC. אלה רצועות הפלסטיק המכסות את התפרים בין לוחות הקיר. לכן, לא יהיו לך קירות חלקים וחלקים לחלוטין עם מערכת זו. יש אנשים שהופעתם של לוחות מסוג זה מהווה מעט שדרוג מהקירות המותאמים אישית.
 • התקרה היא תקרה תלויה או טיפה באמצעות לוחות אקוסטיים, הנחשבים בעיני רבים כנחותים מגבס.
 • המערכת אינה כוללת ריצוף; סידור ריצוף נפרד מוסיף לעלות הכוללת של המרתף.
 • תמחור יכול להיות קשה להבנה ומשתנה בין חברות זכייניות שונות. עלויות ראשוניות מטפסות לעתים קרובות ככל שהתוספות וההתאמות נדרשות.
 • המערכת יקרה למדי. עלויות של 52200 € ומעלה דווחו עבור מרתפים גדולים שסיימו במלואם במערכת זו. העלות הגבוהה אכן נותנת לך מרתף מוגמר מאוד.

שורה תחתונה

כמו מערכות גימור מרתף אחרות, מערכת הזיקוק מחדש של מרתף Owens Corning תיתן לך מרתף מוגמר יפה תוך זמן קצר מאוד. המערכת פותרת גם כמה מהבעיות הנפוצות ביותר במרתפים מוגמרים, כולל בידוד, טחב ועובש. אך המערכת מעט יקרה ואינה מספקת את אותה האלגנטיות שאפשר עם מרתף בגימור בהתאמה אישית שהושלם על ידי קבלן נגרות טוב.

מאמרים בנושאים דומים
 1. תיקון המרתף המוצף שלך
 2. 5 פתרונות למרתפים רטובים
 3. רעיונות שטיח נהדרים למרתפים
 4. סיבות מדוע יש לך מרתף קר
 5. מהו חלון טוב ולמה הוא זקוק לכיסוי?
 6. אפשרויות לריצוף מרתף לכל בית
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail