רעיונות לקישוט חוץ ידידותיים לתקציב

חללי מגורים בחוץ אינם חייבים להיות מוגבלים לשולחן וכיסאות שלמים המוצבים על סיפון או פטיו
חללי מגורים בחוץ אינם חייבים להיות מוגבלים לשולחן וכיסאות שלמים המוצבים על סיפון או פטיו.

כשאתה מקשט את הבית שלך, קל לשכוח את הטבע החיצוני. אבל, אם נעשה נכון, תוכלו להרחיב את מרחב המחיה של ביתכם כלפי חוץ עם פינות ישיבה נוחות ונעימות ורעיונות קישוט חכמים. כמובן, זה יכול להסתכם בגרוש יפה אם אתה רוכש הכל מחנות או קטלוג יוקרתיים. למרבה המזל, ישנן דרכים ידידותיות לתקציב ליצור אווירה ביתית מבלי לשבור את הבנק.

אוסף נהדר זה של רעיונות לקישוט חוץ חיצוניים זולים ועשויים DIY, יכול לעזור לכם להפוך את הפטיו, המרפסת או הדשא שלכם להארכה יפה של ביתכם, ומספק מקום נוסף לבילוי או רגיעה בסביבה אישית.

 • 01

  עיצוב חיצוני יצירתי

  חללי מגורים בחוץ אינם חייבים להיות מוגבלים לשולחן וכיסאות שלמים המונחים על סיפון או פטיו. יצירת חדר חיצוני יכולה להיות פינת ישיבה מתחת לעץ מועדף, שולחן ביסטרו וכיסאות השוכנים בגן, או טרקלין הממוקם ליד בור האש. הסתכל סביב החצר שלך ומצא חלל שנראה נעים או יפה, בעצם אזור שתרצה לבלות בו ואז חשוב באופן יצירתי כשמדובר בריהוט.

 • 02

  ריהוט חוצות תקציב

  ריהוט חוץ יכול להיות יקר מאוד, במיוחד כשאתה מסתכל על ערכות טרקלין המורכבות מספות וכיסאות. אבל ישנן דרכים למצוא ריהוט גן זול שתאהב, כמו מכירת אחוזות, חנויות משלוחים וחנויות עתיקות. בדוק גם את מכירות התגים המקומיות שלך (דרך פייסבוק או אפליקציה אחרת), eBay וקרייגסליסט. וזכרו שניתן לרסס רהיטים ממתכת ופלסטיק בצבעים חדשים ורצופים ולכסות בכריות חדשות ולזרוק כריות, ולהביא לחיים חלקים עייפים ישנים.

 • 03

  קישוט יצירתי בחוץ

  לפעמים זה הנגיעות הקטנות שעושות חדר - לא משנה אם החדר הזה נמצא בפנים או בחוץ. מבטאים מקסימים כמו תאורה, אדניות וריהוט קטן יכולים לקחת מקום מתפלל ליפה בתוך זמן קצר. אבל זה לא אומר שהפריטים צריכים להגיע מחנות העיצוב החיצונית היוקרתית - ישנם מספר פרויקטים שתוכלו לעשות בעצמכם כדי ליצור תפאורה יוקרתית למראה!

  אל תזרקו את בקבוקי היין האלה - הם יכולים להיות לפידים טיקים מתוחכמים. ולפני שאתה נותן את פסולת החוט, ריסס אותו בצבע מתאם, הפוך אותו והוסף משטח (כמו קרש חיתוך עגול) ליצירת שולחן צדדי חמוד. אתה יכול גם להוסיף אופי לסיר טרה קוטה על ידי גלישתו בחבל.

 • 04

  ערעור שולי זול

  אם הרושם הראשוני שלך הוא הדאגה שלך, אז אולי שיפור ערעור המדרכה בביתך הוא מה שאתה מחפש. הדבר הטוב הוא שתוכלו לעשות זאת מבלי לשבור את הבנק. רענן את דלת הכניסה שלך עם שכבת צבע, החלף או הוסף מספרי בתים מעניינים לחזית הבית, או החלף גופי תאורה ישנים ומיושנים עבור חלק מהצהרות.

  אם זה הגינון שצריך קצת עזרה, לפעמים רק שולי וניקוי המיטות זה כל מה שאתה צריך או הוספת פרחים צבעוניים משני צידי הכניסה. ישנם הרבה רעיונות פשוטים ידידותיים לתקציב לפנייה מיידית לרסן שכל אחד יכול לעשות.

מאמרים בנושאים דומים
 1. מהי חצר או אטריום כחלק מבית?
 2. הכל אודות ריהוט ראטן וראטן
 3. מהו FSC מוסמך?
 4. מה ההבדל בין מעקה למעקה?
 5. הכל אודות מיצים של עץ קוף ברזילאי ועץ
 6. היסטוריה קצרה של יו"ר אדירונדאק
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail