היכרות עם חלקי בריכת השחייה שלך

שני ניקוזים עיקריים ממוקמים בתחתית - החלק העמוק ביותר של בריכת השחייה
ברוב בריכות המגורים, שני ניקוזים עיקריים ממוקמים בתחתית - החלק העמוק ביותר של בריכת השחייה.

עד כמה אתם מכירים את בריכת השחייה שלכם? אם אתה מתחזק את זה בעצמך - אפילו במשרה חלקית - אז אתה צריך לדעת על כמה מהפעולות הפנימיות של אותו גוף מים גדול בחצר שלך. תן לנו לעזור לך להוציא את התעלומה מכמה מהמרכיבים העיקריים של בריכת השחייה שלך, כך שלפחות אם איש תיקון הבריכה מסביר משהו, לא יהיה לך מראה חללי ורחוק בעיניך כשהוא / היא משתמש במונחים כמו רחפן משטח ומערכת סינון.

 • 01

  מהו שטיפת גב?

  אתה לא יכול ללכת לחנות לאספקת בריכות ולבקש לקנות מדיח אחורי. הם אולי יודעים על מה אתה מדבר, אבל תמסור שאתה לא יודע את המונחים הנכונים עבור חלקי הבריכה שלך. בין אם אתה קונה את ציוד הבריכה שלך מקמעונאי מקומי ובין אם אתה קונה באינטרנט, זו מילה שחשוב לדעת לתחזוקה כללית של הבריכה.

  רמז: שטיפת גב היא תהליך וחשוב מאוד בכך. גלה מדוע זה המפתח לשמירת הבריכה שלך נקייה ומתוחזקת כראוי.

 • 02

  התמודדות

  ללא התמודדות, הפלדה המוקרנת מקירות הבריכה תהיה חשופה, ומים עלולים להגיע מאחורי מעטפת הבריכה. גלה פונקציות אחרות של התמודדות בבריכה.

 • 03

  מסנן DE

  באופן לא מפתיע, DE, המכונה גם אדמה דיאטומית, הוא המרכיב העיקרי במסנן בריכת DE. גלה מדוע בעלי בריכות רבים רואים במסנני DE סוג של פילטר בריכה.

 • 04

  תנור גז

  בעוד שהשמש תפסה את כל תשומת הלב, תנורי הגז עדיין מהווים את רוב התנורים בבריכות מגורים. גלה מדוע הם עדיין רעיון טוב לחימום בריכות וספא קטנים.

 • 05

  ניקוז ראשי

  ברוב בריכות המגורים, שני ניקוזים עיקריים ממוקמים בתחתית - החלק העמוק ביותר של בריכת השחייה. גלה איזו היא הניקוז העיקרי, ומטרתה העיקרית.

 • 06

  משאבות ומנועים

  בעבודה במקביל למנוע, משאבת הבריכה שואבת מים מבריכה או ספא ומחזירה אותם איכשהו לבריכה או לספא. גלה כיצד זה קורה ולמה זה חלק בלתי נפרד מהבריכה שלך.

 • 07

  מסנן חול

  מה? סוג אחר של פילטר לבריכה שלך? יותר מדי אפשרויות. למד את היתרונות והחסרונות מסוג זה ולמה זה יכול להיות הסוג המתאים לבריכת השחייה הספציפית שלך.

 • 08

  מקפה

  ברוב בריכות המגורים יש רחפנים, המסייעים באיסוף פסולת. גלה את הפונקציות האחרות של רחפן וסוגי הפסולת שהוא אוסף (אזעקת ick!).

 • 09

  סכר

  היורדים הם החברים הכי טובים לרחפנים ולעתים נדירות אתה רואה אחד בלי השני. גלה מדוע.

מאמרים בנושאים דומים
 1. מאפייני ההיסטוריה של הוורנדה
 2. מהי אכסדרה?
 3. רעיונות לקישוט חוץ ידידותיים לתקציב
 4. מרפסת מול פטיו: מה ההבדל?
 5. כיצד לחלק את שטח המגורים בחוץ לשימוש מיטבי?
 6. מהי חצר או אטריום כחלק מבית?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail