אפשרויות לריצוף מרפסת

ריצוף מרפסת אורן שטופלה בלחץ יעלה 7,50 € - 12 € למ"ר
בממוצע, ריצוף מרפסת אורן שטופלה בלחץ יעלה 7,50 € - 12 € למ"ר, לא כולל מסגרת המרפסת עצמה.

מרפסת מורכבת מכל מבנה שעומד חופשי שמוצמד אליו אך קיים מחוץ למסגרת הבסיס של הבניין. מרפסות מסוימות מורכבות מסיפון, או רמפה, החשוף לחלוטין לאלמנטים. לאחרים יכול להיות גג, עם קירות מגודרים המכילים חלונות גדולים או מסכים. הסוג של מרפסת שאתה צריך יהיה לקבוע את הסוג של ריצוף חומרים שאתה יכול להשתמש.

אמצעי זהירות במרפסת בחוץ

אם אתם מתכוונים להתקין ריצוף מרפסת באזור בו יורד גשם, עליכם להיות בטוחים בשיפוע מפלס המשטח בכדי לספק ניקוז תקין. דרגת האדמה סביב המרפסת יכולה גם לסייע במניעת הצטברות נוזלים על פני השטח ולגרום לבעיות אפשריות.

ריצוף מרפסת אורן מטופלת בלחץ

חומר זה מהווה 80% מכלל כיסויי רצפת הסיפון. אורן שטופלו בלחץ הוא עמיד, עמיד בפני מזג האוויר, זול ועמיד לאורך זמן. חומרים אלה ניתנים לעיתים קרובות לבניית בסיס של מרפסת, וניתן להשיג אותם בקרשים דו סטנדרטיים של 2X, ובגדלי לוחות שטוחים. השימוש בו כחיפוי המשטח יוצר אז חתיכה תואמת ומלאה. הקפידו להשתמש בחומר דרגה 1 איכותי יותר למעקות ומדרגות, ובחומר דרגה 2 עבור רצפות רצפה רגילות.

לאחר ההתקנה הראשונית, יש לאפשר לאורן החדש להתייבש במשך 3 - 6 חודשים. ואז צריך למרוח חומר איטום סיפון איכותי כדי להגן על פני השטח מפני מים וקרני UV. חומרים מסוימים יגיעו לטיפול מהמפעל עם איטום, מעיל כתם או שניהם.

בממוצע, ריצוף המרפסת אורן שטופלו בלחץ יעלה 7,50 € - 12 € לכל מטר 2, לא כולל מסגרת של המרפסת עצמה. יש עם זאת, חומר זה יש פוטנציאל להוסיף עד 11 € לכל מטר 2 בשווי לבית בשנה הראשונה לאחר התקנתו. אורן שטופלו בלחץ יכול להחזיק מעמד גם עד 15 שנים ברוב האקלים, אולם עם הזמן הוא יתכהה וייסדק מגשם ובלאי.

ריצוף מרפסת רדווד

זוהי בחירה בריצוף מרפסת עץ אקזוטית הכוללת גוון אדום כהה יפה. קל יותר לחתוך מאשר אורן, עץ הסקויה יתנתק עם חתכים ישרים נקיים לצמתים חדים. רצפות מרפסת אלה קשוחות ועמידות, אינן מתדרדרות מבליה רגילה והן עמידות בפני פגעי ריקבון, עובש וחרקים, ומאפשרות לדלג על יישום חומר איטום עץ.

ביישומים רגילים רצפת מרפסת עץ עשויה להיות מסוגלת להחזיק מעמד 1-2 עשורים או יותר, ללא תחזוקה מונעת. למרבה הצער, הם יכולים להיות די יקרים, על 13 € ל 16 € לכל מטר 2, לא כוללים ליסודות המרפסת. Redwood זמין בלוחות סטנדרטיים בגודל 1,25" x 6" ובכל הגדלים הסטנדרטיים 2X. עם זאת, בדרך כלל עליכם להזמין חומרים אלה במיוחד.

רצפות מרפסת ארז

ריצוף מרפסת אורן מטופלת בלחץ
ריצוף מרפסת אורן מטופלת בלחץ.

ארז הוא עוד ריצוף מרפסת אטרקטיבי, וטבעי, אך יקר. עמידות פנימית בפני מזג אוויר, עובש, ריקבון ושרצים, כיסוי משטח עץ זה גם אינו דורש שימוש בחומר איטום ויכול להימשך עשרות שנים בשימוש רגיל. זמין יותר מ סקויה, זה בדיוק כמו יקר, עם ממוצע של 13 € ל 17 € לכל מטר 2 רק חומרי הריצוף וההתקנה.

ריצוף ויניל גמיש יחד

ויניל עמיד בפני מים, כתמים, שרצים, עובש וכמעט כל מה שהסביבה הטבעית יכולה לזרוק עליו. תחזוקה נמוכה, קלה לניקוי, ומטופלת על ידי UV על ידי המפעל, היא מייצגת פתרון חיצוני זול יחסית, ללא טרחה. עם ריצוף מרפסת, בדרך כלל אתה מוצא ויניל בצורת קרשים ולוחות, המורכבים על ידי לחיצה יחדיו ליצירת מבנה כולל משולב.

חומרים אלו יכולים להיות כמו זולים ב 6 € - 7,50 € לכל מטר 2, למרות אפשרויות מתקדמות יכולות ללכת גבוה ככל 15 € בעוד התקנה קלה, את האבק מן ויניל אינו מתכלה יכולות להיות רעיל, כך יש לו לאיסוף כאשר גוזרים חומרים אלה, ואז נפטרים כראוי. חסרון נוסף הוא שלאורך זמן חשיפה לאור שמש קבוע עלולה לגרום לדהיית רצפות אלו.

מרוכבים מעץ פלסטיק

אלה מורכבים מפלסטיק ממוחזר אשר מעורבב עם סיבי עץ זרוקים ליצירת מרוכב בעל התכונות של שניהם. נראים כמו עץ טבעי, חומרים אלה הם עמידים במיוחד ועמידים בפני נזקים, מים, כתמים, עובש, דהיית UV, והם אינם מתרסקים או נסדקים. הם יכולים גם להימשך עשרות שנים ללא תחזוקה, וקמעונאים רבים אף יציעו אחריות של 10-20 שנה על חומרי מרוכבים מעץ פלסטיק, אם כי עליכם לקרוא בעיון את תנאי החוזים הללו.

מרוכבים נהדרים עבור פן מרפסות חיצוניות, אבל הם יכולים להיות יקרים, עם ממוצע של 13 € ל 16 € לכל מטר 2. הם נוטים להחזיק מעמד זמן רב, עם זאת, יכולות להיות דהייה עם הגיל, ומוצרים זולים יותר נראים יותר כמו פלסטיק מאשר עץ. הנסורת גם אינה מתכלה, ומחייבת אתכם לאסוף אותה בעת עיצוב קרשים. במקרים מוגבלים מסוימים, לוחות יעוד מקומיים לא יאפשרו להשתמש בחומר זה כלל מטעמי סביבה.

ריצוף מרפסת לבנים

מרצפות לבנים חמות, ידידותיות, טבעיות ומסוגלות להתמודד עם הסביבה ברוב המקומות עם קסם חינני. עשוי חימר ירה קשה לתוך אריחים, חומרים אלה הם כבדים למדי, והם בדרך כלל רק בשימוש מרפסות טהרת לבנים או אבן אחרת ו חומרים מוצקים בטון. בהתקנה יש לטפל במשטח הרצפה לפחות פעם אחת באמצעות חומר איטום כימי מגן UV. לאחר מכן, ניתן להגיש בקשה מעת לעת, או לתת לבנים לעצב ולהתלבש עם הרוחות והגשמים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. היכרות עם חלקי בריכת השחייה שלך
  2. מאפייני ההיסטוריה של הוורנדה
  3. כיצד לחלק את שטח המגורים בחוץ לשימוש מיטבי?
  4. מהי אכסדרה?
  5. מדריך לרכישת בד חיצוני לכריות וכריות
  6. רעיונות לקישוט חוץ ידידותיים לתקציב
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail