יצירת אזורי ישיבה בגינה שלך

אתה עלול להרגיש את ספסל הגן הזה לא רואה הרבה פעולות מכיוון שהוא משתלט על ידי הצמחים
אתה עלול להרגיש את ספסל הגן הזה לא רואה הרבה פעולות מכיוון שהוא משתלט על ידי הצמחים.
 • 01

  חדר אמיתי בגינה

  גננים רבים יוצרים פינות ישיבה בגינותיהם, אך מעטים יושבים בהם.

  גנים נועדו לצפייה, אך רוב הגננים מבלים את עיקר זמנם מקרוב ואישי עם הצמחים. ובכל זאת, ישיבה היא היבט חשוב בכל גן. גנים מייצגים את חזונו של הגנן ומשתנים כל העת כמו מזג האוויר, ולכן אין כללים קשים לגבי השימוש בישיבה בגינה. זה יכול להיות פונקציונלי בלבד או דמיוני כמו דמיונו של הגנן. ספסל הפונה לנוף נהדר לא יכול להתרגל בפועל, אך נקודה מבודדת לקרוא או כסאות הממתינים בקרבת מקום כאשר אתה פורק את הכלים שלך יכול להיות קשה מכדי להתנגד.

  לעתים קרובות מקומות ישיבה משמשים כדי למשוך מבקרים לגינה או לפתות אותם בשביל. הם אולי לא יושבים, אבל הפיתוי קיים. מפתה עוד יותר היא ההבטחה של מסתור סודי לקרוא או לנמנם. ואל תזלזלו בגחמניות; יצירה גדולה או צבעונית בהירה יכולה להפוך את הגן לבלתי נשכח במיוחד לילדים.

  כך כמה גננים הוסיפו רגיעה בגנים שלהם.

 • 02

  דרקון זבובים, צפרדעים, עשב ברווז ואתם

  אף אחד אפילו לא יידע שאתה כאן, תחוב מאחורי אוזני הפילים וצמח המטריה. ספסל ליד גן מים משרת מטרה ייחודית. גינות מים הן בעלות תחזוקה נמוכה יחסית ויש פרקי זמן שבהם בקושי מבחינים בהם מכיוון שאתה כל כך עסוק בעישוב במקום אחר. ספסל סמוך מאפשר לכם להשהות וליהנות ממערכת אקולוגית כל כך שלא כמו שאר גינתכם בצמחים, בחרקים ובעלי החיים שלה.

 • 03

  מבודד, מגניב וכנראה שמעולם לא נעשה בו שימוש

  אתה עלול להרגיש את ספסל הגן הזה לא רואה הרבה פעולות מכיוון שהוא משתלט על ידי הצמחים. ובכל זאת, זה נראה מזמין, לא?

  ניתן לכלול פינות ישיבה בקטעי גינה סמויים. גם אם אינכם מקבלים הזדמנות לשבת במשך כמה שנים, יום אחד אתם נקלעים אליו בעיניים רעננות, לאחר שהנטיעות הראשוניות מתמלאות ומשתלבות בתפאורה, והיא הופכת להיות המקום המועדף עליכם.

 • 04

  ישיבה בגן לא חייבת להיות חשאית או מעודנת

  זהו גן מורכב מאוד ומתפתח והישיבה בולטת בכוונה, כמעט דמוית פארק. זה יעד מהבית ומוגדר על לוח קטן משלו, אבל ממש חבטה באמצע הגבולות. מקום לסקור את הגן או פשוט ליהנות ממנו עם כוס יין.

 • 05

  אין סיבה שישיבה לא יכולה להיות מוקד הגן

  פונקציונלי לא צריך להיות משעמם. ישיבה שנועדה לנוחות יכולה גם להוסיף אופי וצבע לגינה. סדרת הכיסאות הכחולים של אדירונדאק נמצאת בנקודת תצפית טובה ונוחה. אבל זה הצבע שהופך אותם למושלמים כל כך עבור הנקודה הירוקה והמגניבה הזו.

 • 06

  מי צריך פרחים?

  לעתים קרובות מקומות ישיבה משמשים כדי למשוך מבקרים לגינה או לפתות אותם בשביל
  לעתים קרובות מקומות ישיבה משמשים כדי למשוך מבקרים לגינה או לפתות אותם בשביל.

  זה שוב צבע שהופך את כסאות המתכת הווינטגיים הללו למוקד בפינה המוצלת הזו. קשה בכלל לשמור על גינת צל, שלא לדבר על כל העונה אלא אם כן בוגדים מעט ומשתמשים בקישוטים צבעוניים או בכיסאות כאלה. השימוש בריהוט וינטג 'מעניק לגינה שלכם תחושת גיל, גם אם שתלתם אותם רק בשנה שעברה.

 • 07

  הרומנטיקה של פינת ישיבה בגינה

  יש סיבה שריהוט דשא מברזל יצוק הוא כל כך פופולרי וזה לא נוחות. ברזל יצוק עובד היטב בגנים עם תחושה קוטגית. החומר כפרי ובדרך כלל במצב חלודה כלשהו. זה מתאים לסביבה ולא נראה שהוא ייפגע ממגף בוצי או ממקלחת פתאומית.

  אל תטפח באופנות. השתמש במה שאתה אוהב. אם אתה אוהב את המראה של חלודה בלויה, את המעשיות של שרף יצוק או חגורות שיק רטרו, בעוד כמה שנים, כולם יהיו קלאסיים.

 • 08

  רעננות עד הקצה

  הנה פונקציה עבורך: שים את הישיבה שלך במרחק הקטיף מהירקות שלך. סלט טרי הוא ממש בהישג יד.

  זה נדיר לראות מושב בכתם ירקות. גינות ירק אינן לעיתים קרובות נוי. אנחנו נכנסים, בוחרים את מה שאנחנו צריכים וחוזרים למטבח. איזה תענוג לאכול או להירגע בעיצומם של ניחוחות בזיליקום ועגבניות.

 • 09

  לא ספסל האבן הממוצע שלך

  פשוט נסה להרחיק את הילדים מהידיים האלה. לא מדובר בכיסאות לשינה אחר הצהריים, אך הם מביאים את החלק הזה בגן לחיים. לפעמים קישוטי גן וספסלים יכולים להתחיל להיראות זהים מגינה אחת לאחרת. חיפוש מוצרים תוצרת מקומית או ממצאים בשוק הפשפשים יכול להניב אוצרות גן יוצאי דופן מאוד.

 • 10

  טשטוש הקווים בין בית לגינה

  עכשיו הנה מקומות ישיבה שנועדו לשמש. בין אם לרגע לבד כדי לאסוף את מחשבותיך ובין אם לחלוק קנקן לימונדה עם זוג חברים, אין דבר נגיש כמו כמה כיסאות המקובצים סביב שולחן פטיו קטן ומוקפים בעציצים וגבולות גדושים. אתה בקושי צריך לצאת מהבית שלך כדי להיכנס לגינה שלך.

 • 11

  זה הגן שלך. תרגיש בנוח

  אין שום בלבול לגבי מה הספסל הזה מיועד. אפילו בחצר עירונית קטנה יש מקום לנוחות ולברוח. כל מה שחסר זה מטריה או עץ קטן, כדי לספק קצת צל.

 • 12

  הכיסא כאמנות

  לפעמים מקומות ישיבה אינם משמשים כל תפקיד מלבד הגישה האסתטית שלו לגנן. או אולי מישהו הוציא את המושב מהכיסא הזה כתזכורת עדינה להמשיך לעבוד.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לגדל אזוב?
 2. זנים של עצי תפוח
 3. כיצד לגזום צמחי זלזלת?
 4. גידול עצי אגס בגינה הביתית
 5. כיצד לגדל ולטפל בחבצלות מים ולוטוס?
 6. מבוא לצמחים שנתיים
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail