סוגים שונים של צמרות יהירות אמבטיה

ניתן לייצר גם משטחי אמבטיה ממגוון חומרי השיש
כמו משטחי מטבח, ניתן לייצר גם משטחי אמבטיה ממגוון חומרי השיש.
 • 01

  וריאציות בחולצות האמבטיה

  משטחי המטבח הם לרוב עניינים גדולים, מותאמים אישית, מפוברקים כך שיתאימו בדיוק לחלל מסוים. מכיוון שהם גדולים ומסורבלים (ולעיתים די יקרים), משטחי מטבח מותקנים לעתים קרובות יותר על ידי אנשי מקצוע.

  לא כל כך עם חדרי אמבטיה, שבהם משטחי ההבלים בדרך כלל קטנים מספיק כדי שמתקינים זאת בעצמם. ורוב הסגנונות הטובים ביותר זמינים במגוון גדלי מלאי ותצורות, מה שאומר שבדרך כלל תוכלו למצוא את מה שאתם צריכים מבלי לחכות שבועות עד לייצורו.

  צמרות ההבלים מגודלים כך שיתאימו לגדלי המלאי האופייניים של ארונות יהירות לאמבטיה, עם סיבוב קל בחלק הקדמי והצדדים. ארונות בסיס יהירות אמבטיה נעים בדרך כלל בין 61 ס"מ ל 152 ס"מ, ובעומק מלפנים לאחור של כ 43 ס"מ לחדרים קטנים, או 58 ס"מ לחדרי אמבטיה בגודל סטנדרטי. ניתן להשיג צמרות יהירות המתאימות לכל הגדלים האלה של ארונות יהירות, מה שאומר שהם יכולים להיות לוחות בודדים שקל יחסית להתקין מתקן DIY. אפילו צמרות יהירות מגרניט או קוורץ, אם כי כבדות למדי, יכולות להיות מנוהלות בדרך כלל על ידי DIYer שיש לו עוזר או שניים.

  כמו משטחי מטבח, ניתן לייצר גם משטחי אמבטיה ממגוון חומרי השיש. רבים מאותם חומרים המשמשים במשטחי מטבח יכולים לשמש גם בחלונות יהירות אמבטיה, אם כי נדיר למצוא קצב עץ או נירוסטה בחלק העליון של יהירות אמבטיה. כשאתה קונה גג יהירות אמבטיה, יש לך מבחר של חומרים, וגם מבחר של סגנונות תצורה בסיסיים.

  סגנונות

  צמרות יהירות רחצה מגיעות בשני categories- הבסיסי משולב ואת לגזור. ישנה קטגוריה שלישית, קטנה יותר של צמרות יהירות המיועדות לכיורי כלי ישיבה על השיש.

  כל סגנון העליון של יהירות זמין הן בסגנון כיור יחיד והן כפול כיור.

  חולצות משולבות

  כאשר אתה רואה את המונח משולב המשמש בהתייחס לחלק העליון של כיור, פירושו כי כיור הכיור כבר משולב בחלק העליון של כיור - כיוון שהוא מעוצב בחומר השיש עצמו (המכונה כיור התמזג), או שהוא מחובר מתחת עליון יהירות במפעל. כולנו מכירים את סגנון הכיור הישן יותר המכונה שיש בתרבית, בו כיורי הכיור עוצבו כיחידה אחת עם אותה פיסת חומר שיצרה את כיור ההבלים. באותה מערכת בסיסית משתמשים בכיורים משולבים מודרניים יותר העשויים מחומרים עם משטח מוצק כמו קוריאן - הכיור וחלק העליון של יהירות הם כולם פיסת חומר יצוקה אחת ללא תפרים נראים לעין.

  עם קוורץ וכמה חומרים אחרים, הכיור המשולב הוא חלק שני שמוצמד לצמיתות מתחת למשטח העבודה במפעל. היתרון של כל סוג של כיור משולב הוא שאינך צריך לקנות כיור נפרד - זה כבר חלק ממשטח ההבלים.

  צמרות חתוכות

  השם מסביר את עצמו: אלה צמרות יהירות עם פתחי גזירה גדולים אליהם מוכנס כיור כיור שנרכש בנפרד. הם דורשים כיור המיועד להתקנת נפילה (הנקרא חישוק עצמי), שנשען על שפת פתח החיתוך ונמלט למקומו; או כיור תחתון המוצמד מתחת לשפת החתך.

  בדוגמה זו של כיור יהירות משולב
  בדוגמה זו של כיור יהירות משולב, התמזג כיור כיור חרסינה עם משטח קוורץ (אבן מהונדסת).

  היתרון של יהירות חתוכה הוא שיש לכם מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לבחירת סגנון הכיור לבחירתכם. עם צמרות משולבות, האפשרויות שלך לכיור כיורים מוגבלות.

  צמרות כלי

  צמרות יהירות של כלי שיט מיועדים לשימוש עם כיורי כלים מסוגננים ואופנתיים, אגנים מוגבהים שנחים על גבי כיור ההבלים. אלה בדרך כלל מגיעים עם חור קטן מאוד להתאמת הניקוז של הכיור. לפעמים אין להם כלל פתח ניקוז, מתוך ציפייה שתקדח את פתח הניקוז בכל מקום שאתה מתכנן להרכיב את כיור הכיור.

 • 02

  החלק העליון של כיור משולב בקערה אחת

  בדוגמה זו של כיור יהירות משולב, התמזג כיור כיור חרסינה עם משטח קוורץ (אבן מהונדסת). יתרון אחד של כל צמרות ההבלים המשולבים הוא שאין כיפה או שפה מוגבהת על הכיור, מה שמגדיל מעט את שטח השיש.

 • 03

  עלי כביסה משולבת בקערה כפולה

  לפניכם כיור יהירות משולב עם שני כיורים, זה עשוי מחומר משטח מוצק בו כיורי הכיור התמזגו עם השיש. ה- Backsplashes עשויים להיות גם התמזגו כדי להיות חלק מאותה קטע.

  לכיורים משולבים ומוזגים היתרון בכך שהם מציעים מראה אחיד והם לעולם אינם דורשים זיז. עם זאת, במקרים נדירים, סדק באגן הכיור עשוי לגרום לכך שיש להחליף את החלק העליון של ההבלים.

 • 04

  כיור איפור לחיתוך כיור יחיד

  זהו עליון יהירות חתוך עם פתח מרכזי אחד המיועד לכיור שיירכש בנפרד. חולצות יהירות מגזור זמינות באופן נרחב; מרכזים ביתיים עשויים להחזיק עשרות מהם ממש בחנות.

  צמרות יהירות מגוזרים מציעים את היתרון של גמישות עיצובית רבה יותר מכיוון שהם מאפשרים לך לבחור כיור משלך. אתה יכול לבחור כיור חישוק עצמי בהרכבה העליונה או, בכדי לתת לך קצת יותר שטח נגד, כיור תחתון.

 • 05

  כיור כפול מגזרת כיור

  ניתן להזמין בהתאמה אישית צמרות יהירות ארוכות יותר הכוללות שני גזירה לאגני כיור, בתוספת שטח דלפק נדיב, כך שיתאימו לארונות בסיס הנמשכים 224 ס"מ. משטח באורך זה באבן טבעית או בקוורץ, כפי שמוצג כאן, יכול להיות כבד מאוד; DIYers יצטרכו עוזרים להתמודד עם ההתקנה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. תכנון שיפוץ אמבטיה
 2. 10 טיפים לשכירת קבלן שיפוצים בחדר אמבטיה
 3. כיצד לרצף בטון מחדש?
 4. סקירת מרצפות בטון: יתרונות וחסרונות
 5. כמה זמן לוקח לשפץ חדר אמבטיה?
 6. 4 כללים בסיסיים לקישוט עם שולחנות מיטה
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail