עלויות גימור במרתף הממוצעות

פרויקט שיפוצים מסוג זה בדרך כלל עולה בין 14900 € ל 22400 € עבור עלויות עבודה בסיסיות וחומרים
פרויקט שיפוצים מסוג זה בדרך כלל עולה בין 14900 € ל 22400 € עבור עלויות עבודה בסיסיות וחומרים, לא כולל תוספות.

ליטוש מחדש במרתף הוא דרך נהדרת להוסיף מרחב מחיה

אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן מאשרים כי מכל השיפורים העיקריים בבית, אף אחד מהם אינו יעיל יותר בהוספת ערך בפועל לנכס שלכם מאשר להמיר שטח לא גמור לשטח מגורים נוח ומוגמר. זהו אחד השיפורים הבודדים הבודדים שלא רק מחזירים את עלויות השיפוצים אלא עשויים להוסיף ערך רב יותר לבית ממה שאתה מוציא על הפרויקט.

שום אזור אינו מטרה טובה יותר לפרויקט זה של שיפוץ ביתי מאשר המרתף, שבבתים רבים מציע מרחב מרתק לפינוי בכל דרך שתמצא לנכון. אך העלויות של פרויקט כזה יכולות להשתנות במידה רבה, תלוי איך אתה ניגש לפרויקט ואיזה סוג של תכונות אתה רוצה להוסיף. אם אתה נוח ויכול לעשות את רוב העבודה בעצמך, אתה יכול לעשות עבודת גימור בסיסית במחיר של 4480 € או 5220 €, אבל זה די קל כשמעסיקים אנשי מקצוע להוציא 74600 € לפרויקט שיפוץ עם כל הפעמונים והשריקות. בסוף מאוד העליון, מ גדול, 30002 מרתף שנבנה באופן מקצועי וסיים יכול לרוץ למעלה מ 112,000 €

אין הסכמה אמיתית לגבי מהו שיפוץ מרתף "ממוצע", ועלותו.

 • דו"ח "מחיר מול ערך" שפורסם לאחרונה ממגזין השיפוץ הצביע על כך שהעלות הממוצעת של עבודת המרה במרתף בינוני הייתה קצת יותר מ -53000 €. הערכות אלו הן של קבלנים כלליים המעסיקים קבלני משנה לביצוע משימות שונות.
 • אך סקר דומה של הרשימה של אנג'י נתן את העלות הממוצעת בסביבות 23900 € להתקנה מקצועית. המשתמש האופייני ל- Angie's List שוכר קבלנים בודדים שיעשו את העבודה במקום להשתמש בקבלן כללי (GC).
 • סקר HGTV, מצאו בינתיים כי מהפכים במרתף DIY טיפוסי לברוח 7460 € עד 20,100 €

אפשרות הגימור הבסיסית

אפשרות זו מתייחסת ללקיחת מרתף שאינו גמור לחלוטין, ואז להוסיף את המסגור, הסדינים ואלמנטים אחרים כדי להפוך אותו לחלל מגורים מוגמר. זה מפתיע אנשים רבים ללמוד שלמעשה מדובר באופציה זולה יותר מאשר שיפוץ בקנה מידה מלא במרתף שכבר הסתיים. הסיבה לכך היא שזה עלה יותר להרוס ולבנות מחדש מאשר להתחיל מאפס.

חידוש מרתף כולל מסגור, הפעלת כל המכניקים הדרושים, התקנת גימורי קיר, תקרה ורצפה וצביעה או טפטים. בממוצע, העלות עבור עבודת גימור בסיסית יורדת בין 4850 € לעבודת DIY ל 14900 € אם אתה מזמין נגר שיסייע, אך העלויות יכולות להיות גבוהות בהרבה במקומות גדולים יותר. שימו לב כי עלויות ממוצעות אלה אינן כוללות עבודות אינסטלציה או חשמל. אם החלל שלך יכלול חדר אמבטיה חדש או תכונות מיוחדות אחרות, יהיה צורך להוסיף עלויות אלה בנפרד (ראה תמחור ala carte, להלן).

 • עבודת חידוש עשויה לכלול את חלק מהדברים הבאים או את כולם:
 • מסגור קירות ובידוד חללי ההרבעה
 • מסגור לחלונות יציאה אם חדרים ישמשו כאזורי שינה
 • תליית וגימור קיר גבס
 • שדרוג שירות החשמל לשקעי תאורה ושקעים
 • אגרוף בצינוריות או ניתוב צינוריות חדשות
 • התקנת תקרת גימור
 • ביצוע כל הגנת לחות הדרושה על רצפת לוח
 • עבודות אינסטלציה עיקריות אם יש להוסיף חדר אמבטיה

אפשרות השיפוץ המלאה

אפשרות זו מתייחסת לפרויקט שכולל לקיחת שטח מרתף שכבר הסתיים ושינוי מתווה החלל והשלמת עבודות הגימור מחדש. פרויקט שיפוצים מסוג זה בדרך כלל עולה בין 14900 € ל 22400 € עבור עלויות עבודה בסיסיות וחומרים, ללא ספירת תוספות. עלול לכלול יצירת חללים כגון חדרי משחקים, חדרי בילוי, חדרי שינה נוספים או משרדים ביתיים.

אם אתה מוכן לבצע הריסת קירות קיימים לפני שאתה קורא לקבלנים לבצע עבודות גמר, תוכל לחסוך עד 1490 אירו בעלות הכוללת.

התקנת משאבה לבריחה שתסייע לשמור על יובש במרתף כרוכה בעלות ממוצעת של 820 €
התקנת משאבה לבריחה שתסייע לשמור על יובש במרתף כרוכה בעלות ממוצעת של 820 €.

עבודות שיפוץ במרתף כוללות בדרך כלל כמה שדרוגים למערכות חיווט ומערכת HVAC כחלק מחבילת העלות הבסיסית. הוספת אינסטלציה חדשה - כמו בעת התקנת חדר רחצה חדש או בר רטוב - תוסיף לעלות הבסיסית, עם זאת (ראה תמחור Ala Carte, להלן)

סוויטת אירוח: גרסה מיוחדת זו של שיפוץ מרתף כוללת הוספה או שיפוץ אמבטיה והתקנת מטבחון עם ארונות ושדרוגים חשמליים הכרחיים. צפה לשלם בין 14900 € ל 44800 € עבור פרויקט שיפוצים ברמה זו.

אפשרות "מערכת הגימור"

A "מערכת גמר" פרויקט אמצעים כי אתה שכירת אנשי מקצוע כדי להתקין לוחות קיר טרומיים ורכיבים אחרים. החיסרון כאן הוא שאין דרך לעשות שום דבר מהעבודה בעצמך עם סוג זה של פרויקטים מכיוון שהחומרים למערכות גימור במרתף נמכרים רק למתקיני זכיינים המשתמשים בחומרים קנייניים ושמים דגש רב על בקרת הלחות. היתרון הוא שמובטח לכם חלל צפוף, יבש וחם, והמרתף שלכם יושלם די מהר.

עלויות עבור בעלי מערכת כזו מותקנת עומדות 30 € ל 37 € לכל מטר 2, מה שאומר כי 1500 מ ' 2 במרתף יכול להריץ לך ככל 56,000 € עבור מערכת top-of-the-line. ועלויות, כמובן, יכולות להיות גבוהות יותר אם יש עבודות חיווט ואינסטלציה משמעותיות שנעשו על ידי קבלנים אחרים כחלק מהפרויקט הכללי שלך.

זוהי בדרך כלל אחת האפשרויות היקרות ביותר בכל הנוגע לשיפוץ מרתף, אך גם אחת הנוחות ביותר.

הערכת אלה קארט

אם ברצונך לאמוד בצורה מדויקת יותר, ניתן לאמוד באופן פריט שורה, תוך שימוש באומדני הכדור הזה של עלויות עבור אלמנטים שונים בפרויקט גימור במרתף. הערכות אלו מניחות התקנה מקצועית באזור עם עלויות עבודה ממוצעות.

 • האישורים משתנים מאוד מאזור לאזור, עם עלויות טיפוסיות שנע בין 75 € ל 1120 € עבור שיפוץ מרתף.
 • מסגור עלויות על 0,70 € לכל מטר 2.
 • התקנת וגימור קיר גבס עלויות על 1,10 € לכל מטר 2
 • תקרות נע בין 0,70 € ל 4,50 € לכל מטר 2, תלוי במורכבות. בקצה התחתון, יש תקרות שפשוט חייבות להיות מכוסות בלוח קיר וגימור. אבל לעתים קרובות מדי יש עבודות מסגור שצריך לעשות גם על מנת לאגרף צינורות חום או להוריד את התקרה להפעלת מכני.
 • קומות הן לרוב כרטיס הקלף כשמדובר בשיפוץ מרתף. העלויות יכולות להיות בין 220 € ל 3730 € ריצוף ויניל ניתן להניח בין 220 € ל -370 €; שטיחים מקיר לקיר הם כ 1120 € בממוצע; רצפות אריחי קרמיקה עולות 1120 € עד 1490 €; וריצוף עץ בממוצע 2990 € עד 3730 € עבור מרתף.
 • הוספת חדר אמבטיה יכולה להוסיף 7460 € ל 14900 € די בקלות. עלות זו יכולה להיות מופחתת לשניים אם אתה מסוגל לבצע את העבודה בעצמך.
 • עבודות קרן יכולות לרוץ כ 7460 אירו אם יש צורך בתיקונים משמעותיים, כגון תיקון יסוד שהוסט.
 • איטום מרתף ותשתית כנגד חדירת מים עולה בממוצע 3060 €, באופן לאומי.
 • התקנת משאבת אבק שתסייע בשמירה על יובש במרתף כרוכה בעלות ממוצעת של 820 €
 • חלון יציאה, כאשר הוא נדרש, עולה בממוצע 2610 € חלונות יציאה עשויים להידרש אם כל חדר במרתף משמש כחדר שינה.
 • בר / רטוב או מטבחון בגודל צנוע יכול לעלות בין 750 € ו 3730 € עבור מטבח בדירה נוספת מלוא תכונות, תכנית על 8960 € עד 14,900 €
 • ארון, שהוא תכונה הכרחית אם חדר במרתף אמור להיות זכאי כחדר שינה, עולה בין 900 € ל 1420 €
 • אח גז עולה להתקין בממוצע כ- 1490 €.
מאמרים בנושאים דומים
 1. תיקון המרתף המוצף שלך
 2. רעיונות שטיח נהדרים למרתפים
 3. כיצד להתקין חדר אמבטיה בעליית גג?
 4. יסודות שיפוץ המרתף
 5. מערכת הגימור של מרתף הליבה
 6. אפשרויות לריצוף מרתף לכל בית
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail