כיצד לבנות מטבח חיצוני?

הפעלת קווי חשמל וגז למטבח החיצוני בדרך כלל תפעיל את תהליך ההיתר
הפעלת קווי חשמל וגז למטבח החיצוני בדרך כלל תפעיל את תהליך ההיתר.

מטבח חוצה בחצר שלך מביא את ההבטחה של צדדים עם חברים, התכנסויות משפחתיות, או אפילו ארוחה רומנטית לשניים. הכנת מנות בתוך הבית והובלתן החוצה איננה זהה לחלוטין. האוכל מתקרר והשף מבלה יותר מדי זמן מהאורחים. הפתרון, במקום זאת, הוא להביא את המטבח לאורחים.

למטבח החיצוני שלך, כל מה שאתה צריך יכול להיות ממוקם בחוץ. בהתאם לתקציב שלכם, לפריסת החצר ולצרכים שלכם, תוכלו לבחור להתקין כיור חיצוני, משטחים, כיריים ותנור, מקרר, מקלט לאזור וגריל ברביקיו. היקף הפרויקט תלוי בך. תקציבים משעשעים ותכופים גדולים עשויים להיות מתורגמים למטבחים חיצוניים בקנה מידה מלא. אם אתם עורכים מסיבה או ברביקיו מדי פעם, חסכוני יותר לשמור על כמה פריטי מפתח - ארונות, דלפק ואזור בישול - תוך שמירת הפריטים היקרים והמורכבים, לפחות בינתיים.

עצה

כל הפריטים צריכים להיות עמידים למזג האוויר, החל מהריצוף והארונות וכלה בדלפקים, הכיור, הגופים וכל מכשירי החשמל.

קודים ותקנות

הקפד לדבר עם מחלקת ההיתרים המקומית שלך לגבי קודי בנייה וכל היתרים קשורים. הפעלת קווי חשמל וגז למטבח החיצוני בדרך כלל תפעיל את תהליך ההיתר. כל מבנה המיועד לכיסוי המטבח החיצוני עשוי גם לדרוש היתר אם הוא עומד בתנאים מסוימים. מבנים הנושקים למגורים הראשיים בדרך כלל יצטרכו לנקות על ידי מחלקות הבניין המקומיות. תמיד לפני חפירה התקשר למספר 811 או למוקד למניעת נזקים המקומי שלך. טכנאים יבקרו בנכס שלך כדי לסמן קווי גז, חשמל, מים וקווים חיוניים אחרים.

מתי לבנות מטבח חיצוני

האם לבנות את המטבח החיצוני בסתיו ובחורף, כך שהוא יהיה מוכן לצאת לאירוח במזג האוויר החם? או שמא עדיף לנצל את מזג האוויר הנוח באביב ובקיץ לבניית המטבח? הפעלת קווי גז וחשמל תת קרקעיים קשה כאשר הקרקע קפואה מוצקה; המתן עד שהאדמה תימס לפני החפירה. משקעים ושלג עלולים לפגוע בבניין חיצוני. אם אתם מתכננים להקים מקלט מקורה קבוע, כדאי לכם לעשות זאת תחילה בכדי להקל על בניית שאר המטבח.

תזמון ועלות

אתה יכול לצפות שייקח שבועיים עד שלושה לבניית המטבח החיצוני שלך, וחשוב לזכור שמומחים הם רמת המיומנות היחידה המומלצת להשלמת פרויקט זה. בהתאם לעיצוב המטבח החיצוני שלך, ייתכן שתצטרך קבלן שיעזור לך להשלים את הפרויקט הזה. מבחינת עלות, אתה יכול לצפות לשלם בין 2240 € ל 7460 €

רשימת משימות להשלמת המטבח החיצוני שלך

אתר את המטבח החיצוני שלך

איפה אתה מתכוון לבנות את המטבח החיצוני? מבחינה לוגיסטית, הגיוני לאתר את המטבח קרוב יחסית לבית, במיוחד אם אתה מפעיל קווי חשמל, מים וגז. האזור צריך להיות יבש, מישורי ויציב. אם השמש מהווה בעיה, חפש עצים עלים שיכולים לחסום את השמש. אם אתה רוצה יותר שמש, תכנן בהתאם.

האם יש אלמנטים שמתאפיינים בחצר כמו בריכות, אמבטיות עיסוי, ערוגות פרחים, גדרות או קווים קבורים? מיכלי ספיגה, בין אם הם פעילים ובין אם הם מלאים, עלולים להוות בעיה בהטמנת קווי שירות. בדוק את התואר הביתה זיקות הנאה.

בנה בסיס למטבח החיצוני

יש לבנות את מטבח החוץ על בסיס מתאים שהוא יבש, מישורי ויציב. האפשרויות כוללות:

צור תוכנית למטבח

יצטרכו להיות מנוהלים מתחת לפני הקרקע מתחת לקו הכפור
הן קווי הגז והן המים, אם תרצה בכך, יצטרכו להיות מנוהלים מתחת לפני הקרקע מתחת לקו הכפור, אם זה רלוונטי לאזור שלך.

שלא כמו מטבחים פנימיים, שעוקבים אחר הנחיות קפדניות לפריסה, מטבחי חוץ מעניקים לך יותר חופש לתכנון. התמקמו בשירותים קריטיים כמו כיור, כיריים, תנור, וגריל ברביקיו בצד הקרוב לבית. ברוב המקרים, אתה מפעיל קווי גז, מים וחשמל מהצד או מאחורי הבית.

הפעל את קווי השירות

לצד רכישת המכשירים החיצוניים, הפעלת קווי השירות בין המטבח החיצוני לבית תהיה החלק היקר והגוזל ביותר בפרויקט זה. אם תחליט להתקין מטבח חיצוני בשירות מלא:

  • הן קווי הגז והן המים, אם תרצה בכך, יצטרכו להיות מנוהלים מתחת לפני הקרקע מתחת לקו הכפור, אם זה רלוונטי לאזור שלך. חייבים להפעיל קווי חשמל דרך צינור או שיטת מגן אחרת כנדרש בקוד חשמל כגון קבורה ישירה. יש לקבור את הקווים בעומק הנכון שצוין עבור אזורך.
  • ברוב העיריות, לא ניתן להוציא מי ניקוז אפורים מהכיור לקרקע הפתוחה. כדי לעמוד בקוד האינסטלציה, עליך להפעיל קו ביוב ממוצב הכיור של המטבח החיצוני חזרה לביוב הבית.
  • מומלץ מאוד להזמין חשמלאי שיפעיל את קו החשמל, אם בכלל, למטבח החיצוני.
  • קבלן אינסטלציה יכול להתקין קווי אספקת מים וניקוז, כמו גם צינורות אספקת גז.
  • כל העבודה תצטרך לבדוק אותו מותר על ידי מחלקת הבנייה המקומית שלך.

בנו מקלט למטבח

אפשרות אחת מועדפת היא לבנות מקלט סביב המטבח החיצוני וסביבו. מקלט מקורה יגן על המטבח ועל המשתמשים מפני האלמנטים, הן במהלך השימוש והן כאשר הוא אינו בשימוש. מקלט מקורה למחצה או לא מכוסה יעזור בהגדרת האזור. אתה יכול להחליט לבנות פרגולה או להיפתח למעלה עם חופה נשלפת. או שאתה יכול ליצור בד או סוכך עץ מעל האזור.

התקן ארונות ומשטחים

ארונות צריכים להיות עשויים או להתמודד עם חומרים קשים כמו אבן טבעית או פורניר, נירוסטה, או אפילו עץ מזרן. עבור משטחים קשים, הכינו משטחי בטון משלכם על ידי שפיכת בטון לתבנית והפכו אותו כדי לחשוף את החלק החלק. אם המטבח החיצוני סגור ואטום, אתה יכול להשתמש בחומרים רגישים יותר כמו בלוק בוצ'ר עבור השיש ודיקט איכותי עם פורניר לארונות.

התקן את הכיור, אזור הבישול והמכשירים

אם במטבח החיצוני יש מכשירים חשמליים כגון מקרר, החשמלאי צריך להיכנס ולהתקין את שקעי ה- GFCI. ניתן להוסיף בשלב זה גם תאורת חוץ. קבלן האינסטלציה ישלים כל חיבורי גז, אספקת מים וניקוז מים. אם תבחר לא להעביר קווי גז או חשמל למטבח, מקורות בישול חלופיים כוללים תנור פיצה, ברביקיו אי-עשה זאת בעצמך, גריל ברביקיו גז נייד או גריל פחמים.

לאחר השלמת החיבורים למכשירים הקבועים, יהיה עליך לבקר אחרון של מפקח הבניין כדי לסיים את האישורים.

צור פינת אוכל חיצונית

הכינו פינת אוכל חיצונית מהנה ונוחה הזקוקה לתחזוקה מינימלית בלבד על ידי רכישת ריהוט גן. תנורי פטיו מחזיקים את השטח טעים ומאריכים את עונת החוץ שלכם.

טיפים נוספים לבניית מטבח בחוץ

  • היה מציאותי לגבי סוג וגודל המטבח החיצוני המיועד שלך. אם רק לעתים רחוקות אתם אוכלים בחוץ, צמצמו את הבנייה בכדי לחסוך זמן וכסף.
  • ככל שתפעילו פחות קווי שירות ייעודיים למטבח, כך הם יהיו זולים יותר. שקול להשתמש בגרילים וכיריים פרופאן במקום במכשירים המופעלים על ידי גז טבעי.

מתי להתקשר לאיש מקצוע

כדי לבנות מטבח חיצוני בשירות מלא, תצטרכו להיעזר בקצת עזרה מקצועית: חשמלאים ואינסטלטורים, בתוספת בונים למקלט ולבסיס. הקטנת מספר השירותים מפחיתה את העלות ומסייעת להפוך את זה ליותר פרויקט עשה זאת בעצמך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail