יסודות שיפוץ בית שלם

נראה כי שיפוץ הבית נועד לנקז את קופת החזירים שלכם כמה שיותר מהר
מדמי מעצבים, עמלות קבלנים וכרטיסי אשראי של הום דיפו: נראה כי שיפוץ הבית נועד לנקז את קופת החזירים שלכם כמה שיותר מהר.

שיפוץ הבית הוא פרויקט ענק שיכול להתחיל פשוט. אתה מקלף פינה של שטיחים בשבת בבוקר, ונורה נכבשת בראשך: מדוע לא לחדש את רצפות העץ האלה?

כעבור שישה חודשים, אותו פרויקט חידוש גריד הוביל לקירות קרועים, גמר רצפות רצפה וחדרי שינה שהופקעו. אבל הצד השני של זה הוא שאתה בסופו של דבר עם בית מדהים ומעודן עבור חלק קטן מהעלות שהייתה עולה לרכוש בית חדש.

שיפוץ בית מלא הוא עניין אחר לגמרי. זה לא - או לא צריך - להתחיל במשיכת השטיח. זה צריך להתחיל במימושים אמיתיים לגבי היקף הפרויקט הזה ותכנון ייעודי.

שקול את שבע הנקודות הללו לפני שאתה מרים את הפטיש או מתקשר לקבלן.

1. החליטו לעשות זאת בעצמכם או להעסיק אנשי מקצוע

תוכלו להשכיר את העבודה לאנשי מקצוע, לעשות זאת בעצמכם או בשילוב כלשהו בין השניים.

מכיוון שמדובר בשיפוץ ביתי שלם, סביר להניח שלא תעשה את כל העבודה בעצמך. אפילו בעל הבית הנחוש ביותר יצטרך להזמין אנשי מקצוע מקצועיים לפרויקטים כמו אינסטלציה וחשמל.

אנשי מקצוע נעים בין קבלנים יקרים לבין קבלני משנה ואנשי עבודה שאתה מוצא מפה לאוזן או דרך מודעות מסווגות. מכיוון שלא כל פרויקטי שיפוץ הבית נוצרים באותה מידה, תרצו לשקול על כל מקרה לגופו האם אתם מסוגלים לקחת על עצמכם את פרויקט שיפוץ הבית או שמא ברצונכם להעסיק אנשי מקצוע.

אבל טוב לדעת שדרך אחת להפחית עלויות בשיפוצים מונחים קבלנים היא לקחת על עצמך חלק מהפרויקטים. קבלנים לא אוהבים במיוחד להשתמש בתת-קרקע פרט ל"אנשים שלהם ". אבל אם אותו "אדם אחר" הוא אתה, והיצירה שלך לא משפיעה על התקדמות השיפוץ, הוא אמור להיות נוח (הצעה: שמור את היצירה שלך לסוף האחרון, כמו למשל צביעת המטבח).

2. גיבשו תוכנית למימון הפרויקט שלכם

פרויקט שיפוץ הבית שלכם יעלה לכם יותר ממה שאכפת לכם לדעת. אז עדיף לבוא עם מגוון אפשרויות מימון. הבחירה שלך באפשרויות המימון עשויה לנוע בין הון פשוט להזיע עד להלוואה המסורתית לבית.

3. שקול את ערך המכירה החוזרת

כיום, רוב בעלי הבתים האירופיים מוכרים את ביתם לפחות פעם אחת. חלפו הימים בהם בעלי בתים רכשו את המשכנתא ל -30 שנה עד הסוף. לא רק אתם משפצים את הבית עבורכם, אלא גם עבור קונים עתידיים.

4. היו נוחים עם ניהול קבלנים וצוותי עבודה

למרות ההחלטה הסלעית שלך לעשות את כל זה בעצמך, בהכרח תמצא את עצמך שוכר מישהו שיעזור. יהיה עליכם לדעת כיצד לנהל צוותי עבודה.

5. פיתחו תוכנית לחיסכון בעלויות שיפוץ

מדמי מעצבים, עמלות קבלנים וכרטיסי אשראי של הום דיפו: נראה כי שיפוץ הבית נועד לנקז את קופת החזירים שלכם כמה שיותר מהר. אך ישנן דרכים מנוסות ונכונות לחסוך בעלויות שיפוץ הבית, בכל מהמטבח לחדר האמבטיה.

6. חשבו קדימה בכדי לאפשר בעיות ואיזור

היתרי בנייה לוקח זמן רב לשמצה עד לקבלת האישור. היתרי חשמל והיתרים להריסה או גדרות לא יכולים לארוך יותר מכמה ימים, אך פרויקטים רחבי היקף הכוללים יעוד, כמו בניית תוספת ביתית, עשויים לארוך שבועות או חודשים רבים.

7. התייחס ברצינות לבטיחות וניקיון

טוב לקחת בחשבון דברים כמו צבע על בסיס עופרת לפני שישייף את מעקה הידיים בן ה -80. הימנעות מבלאגן בעת צביעת פנים הבית שלך חשובה לא פחות מאשר פיתוח תוכנית להוצאת אבק מאזורים נקיים בביתך.

מאמרים בנושאים דומים
  1. יסודות חוק בניית גדרות לבעלי בתים
  2. כיצד להניע מסמרים לבטון ביד?
  3. עלייתם ונפילתם של שלבקת חוגרת אסבסט
  4. 5 טיפים לשרוד לבנות תוספת
  5. מדריך לבטון מוטבע
  6. קודי בנייה בינלאומיים: IBC, IRC, ICC
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail