ניקוי הציפוי שלך לפני הצביעה

זו נחשבת הדרך הטובה ביותר לנקות את הציפוי שלך
זו נחשבת הדרך הטובה ביותר לנקות את הציפוי שלך, שכן שפשוף ידיים עם מברשת יכול לסרוק מלכלוך טוב יותר מלחץ מים בלבד.

שלא כמו צביעת פנים - המאפשרת מרחב מסוים לניקוי - עליכם לנקות את חיפויי הבית לפני הצביעה. פשוט אין שום דרך לעקוף את זה.

אבל איך? ישנן שתי אסכולות לגבי ניקוי ציפויים: נקו אותו בעבודה לעבודה איטית אך נקייה עמוקה או נקו בעזרת מכונת כביסה לעבודה לעבודה מהירה יותר אך פחות יסודית.

מדריך ל מכונת שטיפה בלחץ
סקירה כללית מברשות, דלי, צינור ו- TSP. לשפשף כל מ ' 2 של הציפוי ביד. קנו או שכרו מכונת כביסה ורססו את הבית ביסודיות.
יתרונות זו נחשבת הדרך הטובה ביותר לנקות את הציפוי שלך, שכן שפשוף ידיים עם מברשת יכול לסרוק מלכלוך טוב יותר מלחץ מים בלבד. כמו כן, זה נותן לך אפשרות לבדוק ולתקן את הציפוי. פחות עבודת כפיים. כיסוי רב יותר בפחות זמן.
חסרונות שטיפת בית חיצוני ביד היא עבודת כפיים קשה ועלולה להיות מסוכנת, מכיוון שהיא כוללת טיפוס בסולמות. פוטנציאל לנזקי ציפוי, מים המוזרקים תחת ציפוי, או לכלוך שנותר בבית. ישנן דרכים לנקות את ביתך בבטחה לפני צביעה באמצעות מכונת כביסה, כולל שימוש במכונות שטיפה בלחץ נמוך יותר, הרחבת הריסוס ועמידה לפחות על מטר.
מדוע? אתה רוצה את משטח ההדבקה הטוב ביותר עבור הצבע שלך. הזמן הוא מהותי. עונת הציור עשויה לדעוך ואתה צריך לצייר במוקדם ולא במאוחר.

למה בכל זאת צריך לשטוף את הבית?

שטיפת החוץ של הבית שלך היא רק מרכיב אחד בהכנות לצביעת הבית שלך.

לא היית מצפה שהצבע החדש שלך ינסה להיצמד לצבע מתפורר, מתקלף ונכשל. באותו מובן, כשמעיל צבע טרי ינסה להיצמד לחיפויים מלוכלכים, גם הוא ייכשל. הבעיה היא שכישלון לא קורה מיד.

צבע להחיל ציפוי מלוכלך יהיה לדבוק לטווח הקצר. אך עם השנים הבית שלך יחווה כישלון צבע מהר יותר מאשר אם היה מוחל על ציפוי נקי.

שימו לב לכל מקום שעשוי לאפשר לחדור למים מתחת לחיפוי או לבית
באופן כללי, שימו לב לכל מקום שעשוי לאפשר לחדור למים מתחת לחיפוי או לבית.

כניסוי, שפשף מטלית לבנה נקייה על פני הציפוי הלא שטוף. הבד ככל הנראה יעלה אפור כהה עם שכבת פיח דק. גם לאחר שטיפת לחץ, עדיין תגלו שנותרה שכבה דקה של לכלוך על הציפוי.

עדיף ניקוי ידני

מדוע אין מכונת שטיפה בלחץ? אם אתה משתמש בכוח מספיק כדי לפוצץ את כל הלכלוך, יש לך סיכוי טוב לחרוט את הציפוי שלך. עם זאת, אם אתה מחזיק את הזרבובית יותר לאחור, זה לא מספיק כדי להסיר את כל הלכלוך - רק את רובו.

ניקוי ידני זול בהרבה משטיפת לחץ (אם אין לכם מכונת שטיפה בלחץ). אלה המצרכים שתזדקק להם:

 • TSP: פוספט טרי-נתרן הוא אחד מאותם סודות קטנים ונהדרים שמסתתרים בחנות החומרה שלך. זו אבקה (אם כי ניתן למצוא אותה גם בצורה נוזלית) והיא זולה. מערבבים חצי כוס עם שני ליטרים של מים חמים ליצירת פתרון ניקוי לכל מטרה שלא משאיר שום סרט. קבל קופסה גדולה של חמש קילו.
 • טחב טחב: אם בביתכם יש טחב, תוכלו להאיץ את תהליך הניקוי באמצעות טחב ייעודי.
 • מברשת ידיים: מברשת יד בעלת זיפים נוקשים באורך של מטר וחצי.
 • מברשת ארוכה: אתה צריך להיות מסוגל להגיע לשלושה או ארבעה מטרים נוספים. למברשת היד שלך יכול להיות מקום לדפוק ידית מטאטא. אם כן, תוכלו להשתמש בזה. כדי להימנע מטבילה מתמדת של המברשת למים, אתה יכול להשתמש במברשת חיפוי וגג שמעבירה מים דרך הידית עד למברשת. חסרון אחד: זה נהיה כבד לאחר זמן מה.
 • צינור גינה: צינור וזרבוב רגילים.
 • מברשת תיל: מסייעת להבריש בוץ תקוע ושאריות של קני צרעות שמתים זה מכבר.

כיצד לנקות ידנית את הציפוי שלך

עכשיו שיש לכם את הכלים ביחד, בחרו יום חם ושטוף שמש והתחילו לנקות. זכור לעבוד מלמעלה למטה.

 1. בחר צד אחד של הבית כפרויקט הניקיון שלך היום ודבק בו. זה עוזר לסגור נפשית את הצד הזה לחצי או שליש, שכן צד שלם של הבית הוא יותר מדי לניקוי בבת אחת.
 2. כאשר הציפוי יבש, הסר פיסות גדולות של פסולת בעזרת מברשת התיל, המטאטא ואפילו ואקום בחנות: בוץ מיובש, עכבישים, קני ציפורים, קני צרעות שהתפנו וכו '.
 3. מרססים בעדינות קטע אחד של הציפוי בצינור הגן. זהירות: אין לרסס כלפי מעלה מתחת לחיפויים או לפתחי אוויר ליד הגג המאפשרים זרימת אוויר לעליית הגג. באופן כללי, שימו לב לכל מקום שעשוי לאפשר לחדור למים מתחת לחיפוי או לבית. כמו כן, חפשו פתחי אוורור מייבש ושירותים ומסביב לחלונות שאינם מתאימים.
 4. לשפשף את החלק עם פתרון TSP-water מוכן.
 5. שטפו את החלק עם מים נקיים.
 6. חושבים שהציפוי שלכם כבר נקי? נסה לערבב שוב תמיסת מים TSP טרייה ולקרצף אותו מחדש. תתפלאי עד כמה מנת המים השנייה הזו מלוכלכת.
 7. עבור לסעיף הבא שמתחת לזה.
 8. לאחר סיום כל החלקים יש לרסס את כל צד הבית פעם נוספת.
 9. תן להתייבש מעצמו לפחות 24-48 שעות לפני הצביעה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail