הוסף מקום בפחות עלות עם פגיעת בית

ניתן להקפיד על שלוחה מהמורות במרחק שווה לגודל (עומק) של קורות הרצפה
באופן כללי, ניתן להקפיד על שלוחה מהמורות במרחק שווה לגודל (עומק) של קורות הרצפה.

פגיעות ביתיות מציעות פיתרון מפתה לאותו סכסוך עתיק של שטח וכסף: אתה רוצה יותר מקום בבית שלך, אבל זה עולה יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך. כאשר אתה רוצה חדר שינה, חדר אמבטיה וסלון או משרד רב-חדרים, למשל, אתה בונה תוספת מלאה. עם זאת, תוספות מלאות מפוצצות את כספיכם. צפו לשלם שש ספרות אפילו על תוספת צנועה.

אם אתה צריך פחות מקום (או שאינך יכול להרשות לעצמך תוספת מלאה), נסה תוספת חדר - חדר אחד שהוצמד לצד הבית, בדרך כלל חדר שינה אחד או חדר אמבטיה אחד. אם אינך זקוק למרחב רב ו / או כסף צפוף, התנגשות עשויה להיות בדיוק השיפור הנכון, במיוחד אם אתה זקוק רק למעט יותר מקום בחדר ספציפי, כמו חדר אמבטיה או מטבח.

מה זה בליטה?

Bump out הוא שטח נוסף שהוא קטן בהרבה מתוספת מלאה ולעתים קרובות אפילו לא מתנשא לגודל של תוספת חדר.

ישנן שתי אסכולות בנושא חבטות:

 • חדרים מלאים: סופר שיפוץ הבית מייקל ליצ'פילד בספרו "מחותנים, פורעי חוק ודירות סבתא " מגדיר סיבובי בליטות כסוויטות מחומרות (חדרים מלאים) המחוברות לבית.
 • פחות מחדרים: בהגדרה אחרת עוקבים בספר "Black & decker המדריך השלם לתוספות חדרים", הרואה בהקפצה תוספת לחדר קיים אך לא לחדר עצמו.

כפי שמגדירים הגדרות שונות אלה, אין כללים סטנדרטיים לגבי מה שמקפץ, מבחינת גודל או היקף הפרויקט. Bump outs יכולים גם להשתמש במגוון עיצובים ושיטות בנייה, אך ישנם כמה מאפיינים ויתרונות נפוצים החלים על מרבית ה- bump outs:

 • עד 2 מטר: פסיכולוגיות עשויות להתרחב עד 10 עד 15 מטרים מהבית, אך הן יכולות להיות "פופ-אאוטים" זעירים שאינם עמוקים מ -2 מטרים.
 • שלוחה: קפיצות מהמורות קטנות לעיתים קרובות שלוחות (לא נתמכות על ידי הודעות) מהבית. זה בדרך כלל מוגבל לכ -2 מטרים לעומק. הרחבה רחוקה יותר מהבית דורשת בדרך כלל רגליים או קירות יסוד.
 • אין HVAC נוסף: יתרון אחד של הקפצות הוא שהם בדרך כלל אינם דורשים שירותי חימום או קירור נוספים.
 • גג רזה: לרגליים עם גבולות יש לעתים קרובות גגות שטוחים (רזים) או שטוחים, במקום להאריך את הגג הקיים.
 • שינויים חיצוניים מינימליים: גב החבטות, בגלל גודלם הקטן, אינם משנים באופן מהותי את פנים הבית. לעתים קרובות הם משתלבים בצורה חלקה עם הבית הראשי.

איך יכולה להתקלקל להוסיף מקום משמעותי?

בליטה החוצה המשתרע 3 מטרים מהבית והוא 15 מטר רוחב מוסיף 45 מ ' 2 לבית. זה לא ייחשב ליוצר חלל מרכזי ביחס לכל הבית. 45 אלה מ תוספת 2 היה רק להוסיף 3 אחוזים עד 1500 מ ' 2 בבית. עם זאת, לעתים קרובות מותקנים בליטות בחדרים שכבר קטנים מאוד - לעתים קרובות זעירים מנשוא. 150 מ ' 2 מטבחים, כאשר התגלגל החוצה 45 אחר מ' 2, מקבל דחיפה 30 אחוזים בחלל.

שימושים מוצעים להדבקות

בליטה שנמשכת 3 מטרים מהבית ורוחבה 15 מטר מוסיפה 45 מ"ר לבית
בליטה שנמשכת 3 מטרים מהבית ורוחבה 15 מטר מוסיפה 45 מ"ר לבית.

מכיוון שרוב הקפיצות אינן חדרים מלאים, הן נוטות לשפר את החדר הקיים. בעלי בתים בדרך כלל משתמשים בהם בכדי לספק מספיק שטח רצפה נוסף למטרות ספציפיות, כגון:

 • הוספת מושב חלון עם מדפי ספרים
 • התקנת אמבטיה בחדר אמבטיה שיש בו כרגע רק מקלחת
 • הארכת אורך השיש, הוספת מקום למכשיר או התקנת אי מטבח
 • לספק מטבח עם מספיק מקום נוסף לפינת אוכל או לפינת בוקר

עלות ההתנגשות

אמנם העלות הכוללת של הקפצה נמוכה מזו של תוספת בגודל מלא, אך פשיטה תעלה יותר על בסיס 2 am. הסיבה לכך היא שחלק גדול מהעלות היא בייזום הפרויקט, עריכת שרטוטים, משיכת אישורים, פתיחת הצד של הבית, יציקת כותרת תחתונה (לפי העניין), קריאה לחשמלאי להעביר חוטים וכן הלאה. יתכן שתצטרך לעשות את אותם הדברים עם הקפצה כמו שהיית עושה עם תוספת, רק בקנה מידה קטן יותר.

העלויות משתנות באופן פרוע מכיוון שהן משתנות בהתאם לרצונות של בעלי בתים, מקומיות ושלל גורמים אחרים. על פי כמה דיווחי מחירים אנקדוטליים, התנפלות עשויה לעלות:

 • 12700 €: 2 מטר על 10 מטר בליטה
 • 22400 אירו: 4 מטר על 10 מטר
 • 22400 €: 6,5 מטר על 28 מטר יוצאים לשירותים, על הקרקע, בסיס שפך
 • 3730 €: 2 מטר בליטה במטבח (אורך לא מסופק) על סיפור שני, שלוחה

כמה רחוק אתה יכול שלוחה בליטה?

פסי סיבוב ברמה כיתה (בקומה הראשונה) יכולים להיות שלוחה או להיות בעלי יסודות פשוטים. הם יכולים לנוח על לוח בטון או על קירות יסוד, מה שיכול ליצור מרחב זחילה. פשיטות מהמפלס העליון לעיתים קרובות הן קטנות מספיק בכדי שניתן יהיה לשלוט בהן ממסגרת הקומה השנייה.

כשאתה בוחר לקפוץ זיעה, ממדי הקורות של הבית שלך מכתיבים את עומק הבליטה החוצה. באופן כללי, ניתן להקפיד על שלוחה מהמורות במרחק שווה לגודל (עומק) של קורות הרצפה. לדוגמא, לקורה 2x8 עומק של 18 סנטימטרים; אתה יכול שלוחה מ -2-8 קורות מרחק מרבי של 74 סנטימטרים.

גודל קורות סמלי עומק קורות בפועל מרחק שלוחה החוצה
2x6 5,5" 22"
2x8 7,25" 29"
2x10 9,25" 37"
2x12 11,25" 45"

בנוסף, עבור כל כף הרגל שאתה שולח כלפי חוץ, הקורות השלגיים חייבים להאריך פעמיים את אורך הקורה הקיים. לדוגמא, אם הזיזים שלך נפלטים 2 מטר, יש לך מינימום 4 מטר לרוץ לצד קורת עץ קיימת בתוך הבית.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לפרק בטון ביד?
 2. 12 דברים שכדאי לדעת על קירוי מתכות
 3. יסודות הסרת קיר נושא
 4. הדרכים הטובות ביותר להוסיף מקום לבית שלך
 5. חדרי שמש נגד תוספות לחדר מלא
 6. ניקוי הציפוי שלך לפני הצביעה
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail