ציור בית במזג אוויר גשום

עונת הציור אינה נקבעת על ידי מונחים כמו "סתיו" או "חורף"
עונת הציור אינה נקבעת על ידי מונחים כמו "סתיו" או "חורף", אלא על ידי תנאי אקלים כמו לחות וטמפרטורה.

יש כמות לא מבוטלת של מידע סותר על האם זה רעיון טוב לצבוע בית בזמן הגשם. רוב כולם יודעים שלא צריך לצבוע משטח שעליו יורד גשם פעיל, אך האם אתה יכול לצבוע משטח חיצוני בזמן הגשם אם המשטחים מוגנים מפני גשמים ישירים? והאם התנאים הלחים של יום גשום משפיעים על ציור פנים?

בין השאלות הנפוצות:

  • האם הצבע יעבוד אם תמרחו אותו ביום גשום?
  • האם ייקח לצבע כל כך הרבה זמן להתייבש שהוא ישפיע על מצבו המרפא בסופו של דבר?
  • האם צביעה בגשם תשפיע על צבע הצבע או מרקמו?

התשובה הקצרה

כן, אתה יכול לצבוע את החלק החיצוני ואת הפנים של הבית שלך כשיורד גשם, אם כי יש מגבלות בכל הנוגע לצביעה חיצונית.

אין מגבלות סבירות בכל הנוגע לצביעת משטחי פנים כשגשם בחוץ. כל עוד הקירות הפנימיים יבשים ואינכם מצפים שיירטבו, תוכלו לצבוע. רק זכור כי חלונות שנותרו פתוחים במהלך צביעת פנים לעיתים קרובות חווים התזות על האדן או הקיר שמתחת לחלון. ואתה יכול לצפות שייקח יותר זמן עד שצבע הפנים יתייבש בתנאים לחים של יום גשום מאשר בימים יבשים ושטופי שמש. זה עשוי לעכב את הזמן עד שתוכלו למרוח שכבת צבע שנייה במקום בו הדבר נחוץ.

מגבלות על צביעת חוץ

מומחים רבים ממליצים נגד מריחת צבע ממבט ראשון של ענן גשם. אבל אם אתה גר באזור נוטה לגשם, לעולם לא תוכל לעשות שום עבודה אם אתה נסוג ברגע שבו נפילה הראשונה. ציירים מקצועיים אינם יכולים להרשות לעצמם להפסיק את הצביעה החיצונית בכל פעם שענן גשם מגיע לאופק. אז איך הם עושים את זה?

עונת הציור אינה נקבעת על ידי מונחים כמו "סתיו" או "חורף", אלא על ידי תנאי אקלים כמו לחות וטמפרטורה. כל עוד אתה נמצא בבטחה בגבולות השיא האלה, זה יכול להיחשב כעונת ציור. כאשר ציירים מקצועיים מעריכים אם התנאים מתאימים לצביעת חוץ, יש כמה שאלות שהם שואלים:

האם המשטח רטוב בעליל כרגע? אפילו כמה טיפות נחשבות רטובות. לא ניתן לצבוע משטח רטוב פעיל עד שהוא מתייבש לחלוטין.

אם לא, מתי היה לאחרונה רטוב? גם אם משטח אינו מופיע להיות רטוב, זה שאולי יש לחות סמויה שעלולה להשפיע על הצבע שלך. קיר חיצוני שעליו גשם עשוי לדרוש זמן ייבוש של 4 שעות באור שמש ישיר וטמפרטורות מעל 72 מעלות פרנהייט או יותר על מנת שיהיה יבש לחלוטין לצביעה. באופן אידיאלי, היית רוצה לחכות יום שלם עד שהמשטח יתייבש. גם אם המשטחים השטוחים התייבשו, אזורים אחרים עשויים שלא להיות כמו:

  • קטעים מוסתרים מהשמש
  • חיתוך ועיצוב
  • סדקים בקו השיער בציפוי
  • חורי ציפורניים

תרחיש נפוץ: אתה נוגע בקיר והוא מרגיש יבש. אבל כשאתה מעביר את המברשת שלך על פני חור ציפורניים, הוא משחרר מים בנויים. אם אתה לא תופס את זה מיד, המים מטפטפים על פני השטח הצבוע החדש שלך ויוצרים פסי אור. התרופה היחידה לכך היא שכבת צבע נוספת.

האם הטמפרטורה נכונה? האם הטמפרטורה החיצונית נמוכה מההמלצה המינימלית כמפורט על פחית הצבע? טמפרטורה ולחות עובדים בשיתוף פעולה זה עם זה. ככל שהטמפרטורה נמוכה יותר, כך ייקח יותר זמן לפני שהמשטח החיצוני שלך יתייבש.

האם הטמפרטורות יירדו מתחת למינימום? אתה לא צריך לצייר אם התחזית היא לטמפרטורות לרדת מתחת למינימום תוך 8 עד 10 שעות ממריחת הצבע. בדוק את תוויות פח הצבע לגבי המלצות הטמפרטורה.

אבל תהיה סביר. ניתן למרוח צבעים מסוימים בטמפרטורות נמוכות עד 34 מעלות פרנהייט, אך אם אתה מצייר בדיוק ב 34 מעלות בשעה 10:00 בבוקר, ואתה מצפה שהיא תגיע לקפיאה בשעה 18:00 אחר הצהריים, אתה דוחף את המעטפה בצורה בלתי סבירה. תן לעצמך אזור חיץ.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail