רעיונות שביל בטון מודרני לרצפות

שביל מרצפות בטון זה הוא הגרסה המנותקת והפשוטה ביותר של כל שאר המסלולים המוצגים במאמר זה
שביל מרצפות בטון זה הוא הגרסה המנותקת והפשוטה ביותר של כל שאר המסלולים המוצגים במאמר זה.
 • 01

  מרצפים או יצוקים במקום, מרצפים אלה מגדירים "מודרני" לביתכם

  זהו שביל שנוטה לחסד בתים שנעשים בסגנונות מודרניים או עכשוויים. כל לוח ריצוף, המכונה מרצף, עשוי מבטון לא מעוטר, יצוק מראש או יצוק במקומו. המרצף בדרך כלל מלבני; לפעמים מרובע; לעתים רחוקות מעגליות.

  ה"סוד "הגדול בסגנון זה: אתה יכול לחסוך טונות של כסף על המרצפות מכיוון שבניגוד לטיולים באבן טבעית, הסגנון מושג על ידי מיקום והקשר. במילים אחרות, אם אתה הולך על מראה מרצף מרובע, מרצפות בטון 16 אינץ ' (או אבני דריכה, כפי שהם נקראים לפעמים) יספיקו. רק תסתכל על שביל המערב ווסט סיאטל בהמשך בגלריית התמונות הזו ותוכל רואה למה אני מתכוון.

  אבני דריכה על פני מדשאה

  עבור הבית המודרני המצויר הזה של אמצע המאה, המרצפים ממשיכים במראה הארכיטקטורה השטוחה והרחבה של הבית. הם נראים כאילו הם שייכים לשם. עם זאת הם גם נראים שונים מספיק כדי שנדע שמדובר בבית מחודש.

  חסרון אחד בגישה זו "אבן דרך" היא שהיא הופכת את חיתוך הדשא למתסכל יותר.

 • 02

  שביל מרצף בטון אולטרה מודרני באבן דקורטיבית

  מבט מרוצף מבטון נוסף שאתה רואה לעתים קרובות: ארבע לוחות בטון מלבניים ענקיים מוקפים בסלע דקורטיבי אפור.

  זה מראה אטרקטיבי וזה עובד היטב עם קיר הבטון, שער העץ הטבעי וההצלמה.

  זה יכול להיות משוגע לשמור על כל אותו סלע דקורטיבי נקי מעלים וחומר אורגני אחר. לכן, עדיף להניח שביל מסוג זה באקלים צחיח יותר.

 • 03

  שביל לוחות בטון מוגבה מראש

  מרצפות בטון לא תמיד צריכות להיות מוטמעות בעשב או לנוח בסלע. לפעמים, המרצף מרחף מעל אותו עשב או סלע, או מעל חול, לכלוך, כיסוי קרקע, חלוקי נחל או אפילו בטון אחר.

  כאן, מרצפות בטון טרום צבעוניות בגוון צבעוני מספקות שביל מוגבה לבית.

 • 04

  שביל בטון קדמי מרובע מבריק

  עיצוב שביל בטון טרום בטון טרום עמיד לבצורת
  עיצוב שביל בטון טרום בטון טרום עמיד לבצורת.

  שביל בטון מודרני פשוט, אך יעיל, שנבנה על ידי מקצוענים אך כזה שתוכלו לשכפל עבור ביתכם: 18-20 מרצפים מרובעים הנחים במיטת סלע נוף. מ- Tierra landscape, LLC, חברה מבוססת ווסט סיאטל, WA, העיצוב הזה לא עובד רק מנקודת מבט אסתטית, אלא גם מבחינה פונקציונלית, מכיוון שהמרווח הצמוד פירושו שאף אחד לא צריך לזנק מרצף לרצף כמו צפרדע. זה אפילו נגיש לכיסאות גלגלים.

  כמו כן, זהו שביל שתוכלו לשכפל עם מרצפות הבטון החלקות או החלקות הפנים של 16 אינץ 'שנמצאות בהום דיפו.

  קנייה - 16 אינץ '. X 16 אינץ'. אבן מדרגות בטון מצטברות מרובעות שנחשפו ממחסן הבית

 • 05

  שביל בטון מודרני חלקי דשא וסלע

  שביל רומנטי, מרתק בחלק האחורי של בית בדנבר, משתרע על שני עולמות: העולם הירוק, השופע, האורגני של מדשאה קטיפה, יחד עם העולם האפור, הבוהק, האורגני של אבן הנוף. זו דרך מבריקה להפליא למשוך את שני האזורים הנפרדים האלה יחד. הרעיון הזה נובע מ- Mile high landscaping, LLC, חברת גינון מבוססת דנבר.

 • 06

  שביל אייקלר מודרני פשוט מבטון

  שביל מרצפות בטון זה הוא הגרסה המנותקת והפשוטה ביותר של כל שאר המסלולים המוצגים במאמר זה. הוא מקים את חזיתו של בית אייכלר מודרני מאמצע המאה. אני אמנם לא יכול לקבוע אם זו באמת תקופה (כנראה שלא, בהתחשב במצב המצוין של סדקים ללא שום סדקים), אולם שביל מסוג זה נכון לחלוטין לזמנים.

  תמונה זו מגיעה מהבלוג המצוין של רבקה גונזלס, שיפוץ מודרני של אמצע המאה, המכיל הדרכות ביתיות, ביקורות על חנויות רטרו ועדכוני שיפוצים של המודרנית שלה באמצע המאה.

 • 07

  עיצוב שביל בטון טרום בטון טרום עמיד לבצורת

  רבקה גונזלס מהשיפוצים המודרניים של אמצע המאה מכה שוב, אבל הפעם זה הבית שלה. חתול אנני נרגעת על הגינון העמיד לבצורת שמקצה את שביל שבני הבטון המוקדם.

  מראה מרוצף-אבן זה, המלווה לעיתים קרובות בשרניים, הוא מראה קלאסי. שימו לב גם איך גונזלס מעד את המרצפים כדי להימנע ממבט נוקשה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד למסגר את הסיפון שלך?
 2. יסודות גג מתכת תפר עומד
 3. ציור בית במזג אוויר גשום
 4. ציור בית כשהוא לח
 5. כיצד ללחוץ על שטיפת הבית לפני הצביעה?
 6. שימוש במיקרולאם או LVL (עץ פורניר למינציה)
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail