הסרת ציפוי אסבסט: כיצד לעשות זאת בעצמך או לשכור חברה

אם אתה רוצה להסיר ציפוי אסבסט בעזרת חברה
אם אתה רוצה להסיר ציפוי אסבסט בעזרת חברה, זה יהיה יקר מכיוון שמילה אחת - אסבסט - משנה את הכללים באופן דרמטי.

אם בדקתם אסבסט, מומלץ להסירם. הסרת ציפוי אסבסט היא משימה חסרת תודה, אך לעתים קרובות מיותרת.

זה חסר תודה מכיוון שאחרי כל הזמן והכסף שהוצא על פינוי, אתה עכשיו הבעלים של בית שזקוק לחידוש מיידי (ועוד הוצאות כסף).

אולם הסרה עשויה להיות מיותרת. חיפוי אסבסט לעולם לא צריך להסיר פשוט כי זה אסבסט. כל עוד הציפוי נשאר שלם, הוא יכול להישאר. למעשה, ייתכן שתוכל להתקין חיפוי חדש על גבי חיפוי האסבסט - אין צורך בהסרה.

עם זאת, אם ברצונך להסיר, יש לך שתי אפשרויות:

שכרו חברת הפחתה

אם אתה רוצה להסיר ציפוי אסבסט בעזרת חברה, זה יהיה יקר מכיוון שמילה אחת - אסבסט - משנה את הכללים באופן דרמטי.

אתה כבר לא רק שוכר קבלן כללי שמפשיט את הציפוי ומשליך אותו במיכל מתגלגל. עכשיו אתה מזמין קבלן מוסדר שצריך לעמוד בדרישות הרישוי של המדינה.

עובדי חברת הפחתת אזבסט מתחפשים, מרכיבים מכונות הנשמה, מגנים על האזור ומשתמשים בכמויות מים ליברליות כדי להחזיק את האבק.

חברות אלה משתמשות במונחים שונים של צמצום, תיקון, סביבה. תוכל למצוא רשימת חברות מוסמכות על ידי התחלה בחיפוש כגון "חברות מוסמכות להסרת אסבסט", ואז להצטמצם למחוז מקומי, עיר או אתר אינטרנט (לרוב נקבע עם סיומת דומיין.gov).

עשו את ההסרה בעצמכם

בתחומי שיפוט רבים אין חוקים המחייבים לשכור חברת אסבסט. חוקים בספרים נוגעים לרוב לסילוק חיפוי אסבסט ולא להסרתו.

זה יכול להיות עבודה DIY, אם כי אתה צריך להיות זהיר כדי לוודא שאתה עושה את העבודה בצורה בטוחה ומלאה.

אם אינכם חותכים, מלטשים, מקדחים או יוצרים אבק אחר מהציפוי, אין לכם מה לדאוג. עצם הוצאת מסמר והורדת רעף חיפוי לא תסכן אותך בסכנה חמורה, או כל סוג של סכנה.

אך מכיוון שדבר אחד מוביל לעיתים קרובות לאחר (כלומר, רק הסרת מסמר מובילה לפיתוי לרסק רעפים בכדי להסיר אותה, והכל מכיוון שהציפורן לא תצא החוצה), אנו מוציאים את כל אזהרות הבטיחות.

מה שאתה תצטרך

 • מוט לחטט להרמת ציפורניים
 • חולץ ציפורניים או חותך ראש לציפורניים.
 • סכין או מספריים לחיתוך יריעות פוליאתילן.
 • יריעות פלסטיק פוליאתילן עבה 6 מיל.
 • HEPA, הנשמה המקודדת בצבע סגול.
 • סרבל נייר חד פעמי, מגפי גומי, כפפות גומי ומשקפי בטיחות.
 • מיכלי פסולת.
 • שקיות סילוק פסולת אסבסט ונייר דבק.
 • צינור גינה עם מקור מים, וחיבור מרסס.
 • חומר ניקוי לשטיפת כלים נוזלי

הוראות

השג אישור

קבל היתר להסרת אסבסט. מחלקת האישורים המקומית שלך עשויה להנפיק אותם. לחלופין, הם יכולים להפנות אותך לסוכנות שעושה זאת. ללא ספק האזור שלך ידרוש זאת.

פרסם שלטים

שלטי פרסום המזהירים כל חברים "משפחתיים", בני משפחה ומבקרים אחרים בעבודה המתרחשת. הניחו רצועה ברוחב של מטר וחצי של פלסטיק בן 6 מייל לאורך הצד של הבית בו אמורה להיעשות. נסו לעבוד בצל כך שהציפוי הרטוב יישאר רטוב. צור אזור כניסה / יציאה "מעבר" לאזור העבודה על ידי הנחת פיסת פלסטיק יריעה נוספת בגודל של מטר וחצי על רגל במיקום נוח לצד רצועת הפלסטיק לאורך הקיר. שמור שקית סילוק פלסטיק במקום זה.

לכסות היטב

תלבוש עם הסרבל החד פעמי שלך. לבש גם כפפות, משקפי מגן, מגפיים ומכשירי הנשמה המצוידים במסנני HEPA.

להרטיב את האזור

חוקים בספרים נוגעים לרוב לסילוק חיפוי אסבסט ולא להסרתו
חוקים בספרים נוגעים לרוב לסילוק חיפוי אסבסט ולא להסרתו.

צינור לתוך כ 10 מ ' 2 של ציפוי. מערבבים ככפית אחת של חומר ניקוי כביסה נוזלי עם מים בבקבוק הריסוס בגודל חצי ליטר או כחצי כוס חומר ניקוי במרסס משאבות לגינה.

התחל בהסרה

הסר פיסות ציפוי על ידי משיכת ציפורניים או חיתוך ראשי ציפורניים כדי למזער שבירה. במידת הצורך, הרם בזהירות את חתיכות הציפוי בכלי לחטט לחשיפת ראשי הציפורניים. אם ציפוי צריך להתחיל להיסדק או להתפורר, הרטיב מיד את האזורים הסדוקים או השבורים בעזרת בקבוק הריסוס בגודל פינט או מרסס משאבת הגן. שבירה משחררת סיבי אסבסט. הרטיב את החלק האחורי של כל פיסת ציפוי כשהיא מוסרת. ציפוי מוסר נמוך יותר לקרקע. לא לזרוק או להפיל אותו. שמור את כל הפסולת על פס הפלסטיק והמשיך להרטיב אותה.

הסר חתיכות ציפוי

טען פסולת רטובה וחומרים מזוהמים אחרים במיכלים חסונים כמו קופסאות קרטון או שקי יוטה. אם משתמשים בקופסאות קרטון, מרפדים כל קופסא בפוליאתילן 6 מיליליטר ומשאירים מספיק פלסטיק עודף כדי לכסות את הפסולת ולאטום את הפסולת המכוסה פלסטיק עם סרט דביק. לאחר מכן יש לעטוף את הקופסאות בשכבה אחת או יותר של פלסטיק בן 6 מיליליטר או להכניסן לשקית פינוי פסולת אסבסט אחת שסומנה מראש.

הכפל אותו

שקית כפולה או עטוף מיכלים מלאים אחרים בשקיות סילוק פסולת אסבסט שסומנו מראש. סובב את החלק העליון של כל שקית מלאה, התכופף חלק מעוות לשניים ואטום אותו בנייר דבק. אם יש לעטוף מיכלים ולא לשקית אותם, השתמש בפלסטיק פוליאתילן 6 מיליליטר וודא שכל התפרים אטומים בסרט דביק. הדבק תווית אזהרת אסבסט על כל חבילה אטומה.

פינת עבודה נקייה

הרטיב מחדש כל פסולת על פס הפלסטיק שליד הקיר. בזמן שאתה ממשיך לעמוד על פס הפלסטיק שליד הקיר שבו נעשית ההסרה, שקית כפולה או עטוף את כל הפסולת כמתואר לעיל. ואז עוטפים או מגלגלים את רצועת הפלסטיק לאורך הקיר, תוך כדי עבודה חזרה אל רצועת הפלסטיק "אזור מעבר" בכניסה / יציאה. עלו על פלסטיק אזור המעבר ועל שקית כפולה או עטפו את אחרון פלסטיק הרצועה.

כשאתה עומד על פיסת יריעות הפלסטיק האחרונה, ריסס את עצמך (או אחד את השני) במים כדי להרטיב כל פסולת / סיבי אסבסט בחלק החיצוני של הנשמה שלך ואת הסרבל החד פעמי.

להסיר בגדים

הסר מגפיים. לאחר מכן הסר את הכפפות ואת הסרבל החד פעמי שלך על ידי קילוף אותם והפוך אותם כלפי חוץ תוך כדי הסרתם. השאירו פריטים מזוהמים אלה על אזור הפלסטיק לאזור לסילוק. הורידו את יריעת הפלסטיק האחרונה.

הסר את הנשמות והסר את המסננים שלהם לסילוק. ואז שטפו ונגבו את הכלים המשמשים להסרה, יחד עם הנשמים, משקפי הנעליים והמגפיים. הסר כל פריט מהפלסטיק תוך כדי ניקויו.

הסר פסולת מהאזור

שאריות שקיות כפולות נותרו, פלסטיק באזור המעבר וחפצים חד פעמיים בשקיות סילוק אסבסט שכותרתו כראוי או עטפו אותם פעמיים ביריעות פלסטיק של 6 מייל. אטום היטב כל שקית או אריזה היטב עם סרט דבק. השתמש בסמרטוטים רטובים לכל ניקוי נוסף. להתקלח.

אזהרה

לעולם אל תנסה לשאוב או לטאטא פסולת אסבסט. זה יגרום לכל הסיבים הנמצאים להיות מוטסים באוויר.

יש להשליך פסולת אסבסט מפרויקט אסבסט באתרי סילוק או בתחנות העברה המורשות לקבל פסולת כזו.

יש לאטום את כל הפסולת בשתי שכבות של פלסטיק פוליאתילן 6 מיל. זכור, לחתיכות ציפוי יש קצוות חדים שיכולים לנקב חומר פלסטי זה אלא אם כן הציפוי נטען לראשונה במיכלים חסונים. פסולת ארוזה מפלסטיק מנוקב לא תתקבל באתרי פינוי הפסולת. עליך לרשום את שם המשפחה, כתובת ותאריך ההסרה שלך על כל מכולה. בדוק עם אתר הסילוק אם יש דרישות נוספות.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לבנות מרפסת?
 2. קירוי מגולגל (MSR): יסודות ועלויות גגות עשה זאת בעצמך
 3. יסודות גג מתכת תפר עומד
 4. כיצד לתקן בעיות מים בחלל הזחילה?
 5. כיצד למסגר את הסיפון שלך?
 6. ציור בית כשהוא לח
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail