השוואה בין לואו לעומת הום דיפו

הום דיפו ולואו היו בממוצע זהה אצל הסוקרים מבחינת אווירת החנות
הום דיפו ולואו היו בממוצע זהה אצל הסוקרים מבחינת אווירת החנות, כאשר ביקורות הום דיפו נוטות להיות מעט טובות יותר.

האם כדאי לבחור בהום דיפו או בשיפור הבית של לואו? לעיתים קשה להבחין בהבדלים בין שתי רשתות השיפוץ "הקופסה הגדולה" מכיוון שהן מתחרות בחירוף נפש זו בזו בכל הנוגע לתמחור וכלי סחורה רווחיים.

אם אתה עושה כל סוג של שיפוץ ביתי, בין אם זה פשוט כמו צביעת המטבח שלך או מעורב כמו שיפוץ בקנה מידה מלא, אז לואי והום דיפו הם עובדת חיים. נסה ככל האפשר לאסוף דתי בצמחייה במשתלה המקומית שלך, כלים בחומרת האס הידידותית שלך ועץ בחצר העצים המקומית שלך, בסופו של דבר אתה צריך להגיע לחנויות האלה בשביל משהו. לשניהם יש מסה קריטית שקשה להתעלם ממנה אם ברצונכם לבצע שיפוצים בעיצוב DIY במחיר סביר.

שורה תחתונה

כדי לספק דגימה רחבה, Yelp מציעה ביקורות של לקוחות על 250 חנויות בודדות של Lowe ו- Home Depot ברחבי חמש מטרופולינים גדולים באירופה. מ -250 החנויות הללו, ממוצעי הביקורת התבססו. במערכת של חמישה כוכבים, הום דיפו שידד מעט את לואו על ידי חצי כוכב. כמו כן, ביקורות נסרקו לתגובות בשמונה קטגוריות. ביקורות נקמנות באופן גלוי, במיוחד אלה שקראו לאנשי הצוות, לא נכללו.

באופן כללי, ההבדל העיקרי לא היה בין לואו להום דיפו כתאגידים אלא בין חנויות בודדות, שכן אופי החנות מושפע ממנהל החנות ומקורביו. לכן, לתאגיד אחד עשויה להיות חנות שקיבלה ביקורות יוצאות מן הכלל באזור מטרו אחד, כאשר לאותה חברה יש חנות אחרת באותו אזור שתקבל ביקורות צנועות בלבד.

שירות לקוחות: ניסיון, ייעוץ וידידותיות

בתי חוטב עצים ובתי אספקת קבלנים מאוישים לעיתים קרובות בוותיקים מנוסים של המקצועות. אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לצינור אינסטלציה יוצא דופן, למשל, חנות לאספקת אינסטלציה מיוחדת אליה מגיעים שרברבים מקצועיים היא המקום ללכת.

סביר להניח שלא תמצאו אותה רמת מומחיות בחנות קופסאות גדולה, אך על פי ביקורות של Yelp, הצוותים בהום דיפו וגם בלואו התגלו כמידע בסיסי המצופה מעובדי חנויות לשיפור הבית, כמו למשל הפניית לקוחות. למעברים הימניים וצלצול רכישות נכון.

הביקורות השליליות ביותר התמקדו בשירות לקוחות. גם הום דיפו וגם לואו קיבלו את חלקם בביקורות של כוכב אחד, מלווים בתלונות על אנשי צוות שלקוחותיהם נתפסו בגסות רוח או לא ידידותיים. באותה מידה, שתי החנויות קיבלו מספר לא מבוטל של ביקורות של חמישה כוכבים ששיבחו את הצוות המועיל והידידותי. כפי שניתן היה לצפות מאתר ביקורות, ביקורות של כוכב אחד על שירות לקוחות עלו על ביקורות של חמישה כוכבים.

אווירת חנות

אווירה פירושה כל מה שקשור לחנות הפיזית: תאורה, רוחב המעברים, ניקיון, מדפים מלאי, חניה וכו '.

הום דיפו ולואו היו בממוצע זהה אצל הסוקרים מבחינת אווירת החנות, כאשר הביקורות על הום דיפו נוטות להיות מעט טובות יותר. מונחים כמו "קודרים" ו"לא מאורגנים "שימשו לתיאור אווירת החנות הירודה עם כל התאגיד. בפרט, הלקוחות חשו שמרכזי הגן ואזורי העצים של שתי החנויות הם החלקים שהכי סבלו מהזנחה. סחורה שבורה הייתה תלונה נוספת של סוקרי חנויות הום דיפו וגם של לואו. בצד החיובי, "אוורירי", "מואר היטב ו"נקי" היו מונחי שבח אופייניים ששימשו בחנויות התאגידים, במיוחד בכלים ומכשירים.

קבלת החזרות

עבור לואו והום דיפו, דלפק ההחזרה הוא הדבר הראשון שלקוחות רואים כשהם נכנסים לחנויות. שטחי דלפק החזרה הצפוף הם חלק מהמשחק, מכיוון שחנויות חייבות לחכות למקורבי החנות כדי להעביר את הסחורה החוצה. תלונות התמקדו בסירוב משתי החנויות לקבל סחורה שלקוחות חשבו כי יש להחזירם. סוקרים לעיתים קרובות ראו בשולחנות ההחזר של שתי החברות את העובדה שהם אינם מאוישים.

ולקוחות הום דיפו התלוננו על כלי המותג האסקי
במיוחד, לקוחות לואו התלוננו על כלי קובלט, ולקוחות הום דיפו התלוננו על כלי המותג האסקי.

גם לואי וגם הום דיפו, באופן כללי, מקלים על קבלת החזרות. כאשר אתה מחזיר את הפריט עם קבלה בתוך תקופה סבירה, אתה יכול לקבל cashback. כשאתה חוזר ללא קבלה, אתה יכול לקבל אשראי בחנות. אם השתמשת בכרטיס אשראי, אינך צריך להציג קבלה מכיוון שזיהוי כרטיס האשראי שלך כאשר אתה מחליק להחזרה.

מחירים נמוכים יותר

שני הקמעונאים מנהלים מאבק מחירים מדי יום. כאשר ממוצעים ממוצעים של כל המחירים, הום דיפו ולואו הוכיחו שיש להם אותם מחירים.

חנויות לואו והום דיפו עוסקות בתמחור תחרותי, ולכן מקובל למצוא פריטים פופולריים דומים במחיר של גרושים זה מזה. פריטים פחות פופולריים (אינסטלציה, חשמל, HVAC) נוטים להיות בעלי פער הפער הגדול ביותר.

הזדמנויות רחבות יותר של המותג

הן לואו והן הום דיפו נושאים מותגי חנויות ומותגים בלעדיים. ל- Lowe יש כלים ממותגים של Kobalt ו- Task Force, שניהם נבדקים כגונים אך נופלים מכוכבים. מותגי הכלים הבלעדיים של הום דיפו כוללים את האסקי, ריובי ו- RIDGID. לואו היא החנות הנושאת חלונות מבנה חדש של פלה ואילו הום דיפו נושאת חלונות של אנדרסן. למחסן הבית יש צבעי גלישה; ללואו יש Valspar וכמה צבעים של שרווין וויליאמס.

שתי החנויות נוטות להתמקד בהנחיית לקוחות למותגים ספציפיים. אף סוקר לא התלונן על נושאים כמו מכסי קצה מעבר שהוקדשו למותגים חנויות ובלעדיים, אך רבים אכן התייחסו לאיכות המותגים הללו. במיוחד, לקוחות לואו התלוננו על כלי קובלט, ולקוחות הום דיפו התלוננו על כלי המותג האסקי.

קניות באינטרנט ואיסוף בחנות

כמה מבקרים הזכירו את חוויית הקניות המקוונת של Lowe ו- Home Depot יחד עם איסוף החנות. שתי החנויות מאפשרות ללקוחות לבצע רכישות באופן מקוון, וכך לתייג סחורה במלאי לאיסוף בחנות מקומית לפי בחירת הלקוח.

ההערות המעטות שנאמרו לגבי קניות מקוונות ואיסוף בחנות התמקדו סביב פריטים שאינם מוכנים כשהלקוח הגיע. כמו כן, חלק מהלקוחות הבחינו כי שותפי חנויות בחרו מראש פריטים באיכות נמוכה יותר. זה לא נוגע לסחורות בארגז (כגון כלים) אלא לחפצים רופפים כמו עץ.

הן הום דיפו והן לואו יספקו פריטים כבדים מחנויות מקומיות, כולל לוחות גדר, בנייה, סלע נוף ועצים. פריטים קטנים יותר כמו גופי תאורה, חלקים חשמליים, תריסים וכלים מטופלים ממרכזי חלוקת מחסן ומועברים בדואר חבילות, דרך FedEx, USPS או UPS.

נהלי כיבוי מעבר

לאחר שהמוצרים זזים מהמדפים, יש צורך במלאי מחדש של המדפים. בשתי החנויות המלאי מחדש מתרחש בזמן הלקוחות. שתי החברות נוטות לתעדף את שעות הבוקר המוקדמות ואת שעות הערב המאוחרות למלאי מחדש כאשר תנועת הלקוחות דלילה.

כמה לקוחות הבחינו כי המעברים נסגרו זמן רב יותר מהנדרש. בתוך אותה קבוצה, מספר הרגיש שיש צורך בכיבוי מעבר חלקי בלבד, ולא בכיבוי מלא.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail