מהי עונת הציור לחיצוני הבית?

במשך תקופה ארוכה הומלץ שלא לצבוע בית לעולם כאשר טמפרטורת הסביבה היא 50 מעלות פרנהייט
במשך תקופה ארוכה הומלץ שלא לצבוע בית לעולם כאשר טמפרטורת הסביבה היא 50 מעלות פרנהייט.

ניתן לצבוע את פנים הבית בכל עונה ובכל מצב כמעט. הסיבה היא שחללי הפנים של הבית הם סביבות מבוקרות. ניתן לכוונן את הטמפרטורה והלחות כך שהם יעבדו בצורה הטובה ביותר לצביעה. אבל ציור חיצוני של הבית הוא עניין אחר לגמרי. אתה נתון לחסדי היסודות. במקום להתאים את התנאים סביב הפרויקט שלך, עליך להתאים את הפרויקט סביב התנאים. מתי הזמן הטוב ביותר לצבוע את הבית החיצוני?

העונה הטובה ביותר לצבוע בית חיצוני

עונת צביעה אופטימלית לחיצוני הבית נחשבת בדרך כלל לקיץ. מזג האוויר חם והגשם הצטמצם. קיץ לא אומר את אותו הדבר בכל חלקי הארץ; זה יותר על התנאים מאשר על מה שאתה מכנה העונה. באזורים שחווים הוריקנים או תנאים דמויי מונסון לקראת סוף הקיץ, נסו להתחיל לצייר מוקדם יותר בקיץ. גם חום קיצוני מרפא בטרם עת צבע; הצבע כמעט מתייבש כשאתה מורח אותו. לכן, אם אתם גרים באזור של טמפרטורות גבוהות במיוחד, תרצו להימנע מצביעה כאשר השמש זורחת ישירות על משטח הציור.

ציור במהלך הסתיו

תנודות בין שיאי הטמפרטורה לשפל הן גורם חשוב שיש לקחת בחשבון כשצובעים את הבית שלך חיצוני. צבע לא מתייבש היטב כאשר הטמפרטורות ביום הן 105 מעלות פרנהייט ואז פתאום צונחות ל 43 מעלות פרנהייט בערב ובלילה. מסיבה זו, תחילת הסתיו, כאשר קיצוני הטמפרטורה מתונים, עשויה להיות תקופה טובה בשנה במיקום שלך לצבוע. הטמפרטורות בשעות היום והלילה קרובות יותר מאשר בתקופות אחרות בשנה.

בניו יורק, למשל, הטמפרטורות הנמוכות הממוצעות הן 47 מעלות פרנהייט באוקטובר ו 38 מעלות פרנהייט בנובמבר. זה הופך את אמצע נובמבר לחודש הניתוק לעונת הציור החיצוני, לפחות על סמך ממוצעים. עם זאת, הטמפרטורות המתונות והתנודות הרגועות של אוקטובר הופכות את זה לחודש אידיאלי לצביעה חיצונית באזור זה.

לעומת זאת, בקולומביה שבדרום קרוליינה תוכלו לדחוף את עונת הציור שלכם חודש אחר כך. השפל הממוצע בחודש נובמבר הוא 45 מעלות פרנהייט. רק בדצמבר יורדים הממוצעים ל -39 מעלות פרנהייט: קרים אך עדיין בטווח מפרט הצבע הפרמיום.

ציור בחורף

יצרני צבע ממליצים על טמפרטורה חיצונית מינימלית לצביעה. מאחר ואיכות הצבע השתפרה עם השנים, כך גם נקודת הטמפרטורה המינימלית. במשך זמן רב, מומלץ שלא לצבוע בית לעולם כאשר טמפרטורת הסביבה היא 50 מעלות פרנהייט. טכנולוגיית צבע משופרת מאפשרת לך לדחוף מטה עד 35 מעלות פרנהייט. במדינות הצפון, עצרו בסביבות נובמבר. במדינות הדרום, עצרו בסביבות דצמבר.

ציור בתנאי לחות

יש למרוח צבע רק על משטח יבש. משטח הציור שלך יכול להיות לח או במגע ישיר מגשם או משלג או על ידי לחות באוויר.

אחרי גשם קשה, המתן לפחות יום שלם אחד לפני הציור. בדוק את המשטח שצויר. אם הוא רטוב, ולו במעט, אל תצבע. גם אם הוא לא מרגיש רטוב למגע, הוא עלול להיות רטוב בפנים, במיוחד למשטחים נקבוביים כמו עץ חשוף ובנייה.

גם לחות מתרחשת בעקיפין. טל שנוצר בין לילה או בשעות הערב המוקדמות יכול בקלות להרוס צבע חיצוני, למרות שהיה זה שש שעות קודם לכן יבש וחלק של 70 מעלות פרנהייט.

בעלי בתים עשויים לשכוח כי הצבע עדיין מתייבש לאחר שהם מפסיקים לצייר להיום. תסתכל על שפל הערב של אתמול ושפל של היום החזוי. למרות ששפל נוטה לא להתרחש עד עמוק בערב, זה נבון להניח שהם עלולים לקרות מיד לאחר השקיעה.

עונות ציור לציירים מקצועיים

ישנם ציירים מקצועיים שלא מאפשרים כמעט כלום, אפילו לא מזג אוויר סוער, למנוע מהם לצבוע בית. אמנם ציירים מקצועיים יכולים להיות טובים במתיחות עונות, אך פשוט לא ניתן לצייר בכל עונות השנה.

בחורף קר ומושלג של מינסוטה, לא תמצאו, או לא, תמצאו ציירים המציירים חיצוני בית; פשוט קר מכדי שהצבע יתרפא. זו העונה בה ציירים מקצועיים מחליפים הילוך ולוקחים על עצמם צביעת פנים.

ציירים מקצועיים במערב התיכון חוסמים לרוב באופן שמרני את כל התקופה מאמצע אוקטובר ועד סוף מרץ, תקופה שלא נכללה בציור חיצוני. במהלך החודשים הקרים ביותר של החודשים הקרים, אפילו צבעי הפרימיום בטמפרטורה נמוכה אינם משפיעים. איש מקצוע באזורים הרריים במזרח מסצ'וסטס עשוי אפילו לסגת מציור חיצוני סביב החלק הראשון של אוקטובר.

עובדה מהנה

המצרים הקדמונים יצרו את הצבע החיצוני הראשון מחלב, סיד ודבש. הם היו מוסיפים פיגמנטים צמחיים ליצירת ציורי קיר, ובסופו של דבר, הצבע שימש גם לאיטום מבנה.

מאמרים בנושאים דומים
  1. בחירת כבל מאריך חשמלי בטוח
  2. כיצד לשפץ בית?
  3. קירוי מגולגל (MSR): יסודות ועלויות גגות עשה זאת בעצמך
  4. השוואה בין לואו לעומת הום דיפו
  5. איך לבנות מרפסת?
  6. כיצד לתקן בעיות מים בחלל הזחילה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail