סוגי המרזבים הטובים ביותר לביתך

המרזב הטוב ביותר לביתכם הוא זה שמרחיק מים מהיסוד שלכם ביעילות ובמהירות ומגן על הציפוי
המרזב הטוב ביותר לביתכם הוא זה שמרחיק מים מהיסוד שלכם ביעילות ובמהירות ומגן על הציפוי.

המרזב הטוב ביותר לביתכם הוא זה שמרחיק מים מהיסוד ביעילות ובמהירות ומגן על הציפוי. כל השאר הוא רק עלות ואסתטיקה.

לרוב, מרזבים אוספים בשקט עלים ואבק. עם זאת, בטיפת הגשם הראשונה, הם קופצים לפעולה, אוספים את יריעות המים מרעפים, שולחים אותם בשביל אופקי מהיר, במורד צינור ניקוז ורחוקים מביתכם. המכשירים הפשוטים האלה פשוט הצילו את הבסיס ואת הציפוי שלך.

מרזבים מגיעים בשני סוגים בסיסיים: חתך (או תפור) וחלק. בתוך כל סוג ישנם ייעודים אחרים לצורות, חומרים וצבעים.

מרזבים חתוכים (תפרים)

מרזבים חתךיים זמינים בחתיכות באורך של 10 מטר המתחברות ללוח הקסם של הבית עם קולבים. הם נצמדים על ידי חפיפה או הצמדתם יחד עם חתיכות נגרות. בעזרתו של סולם יציב ואת עוזרת, לעשות זאת בעצמך יכול להתקין מרזבים חתכו על בית צנוע בגודל (סביב 1300 מ ' 2) במהלך סוף שבוע.

 • מרזבים וציוד היקפי (פינות, נפילות, מגן מרזבים וכו ') ניתן למצוא על המדף בחנויות לשיפור הבית.
 • ניתן להשיג בוויניל ובמתכת (פלדה מגולוונת או אלומיניום). מרזבי ויניל כבדים ולא ניתנים לצביעה, אך מציעים את היתרון בכך שהם עמידים בפני חלודה, דהייה או קורוזיה. מרזבי מתכת, במיוחד אלומיניום, הם בעלי משקל קל. מרזבי נחושת נוטים להיות פריט להזמנה מיוחדת והם יקרים משמעותית גם ממתכת וגם מוויניל. קטע 10 מטר של מרזב נחושת עגול עשוי להיות יקר פי עשרה ואפילו עשרים מוויניל או מתכת.
 • קולבים מתחברים ללוח הקסם עם דוקרני מתכת מיוחדים.
 • יתרונות: מרזבים חתךיים הם הטובים ביותר עבור DIYers והם הבחירה החסכונית ביותר. אם קטע אחד נכשל, ניתן להסירו ולהחליפו מבלי להשפיע על שאר מערכת המרזבים.
 • חסרונות: צבעי מלאי של מרזבי פלדה נוטים להיות לבנים וחומים, אם כי ניתן לצבוע את המרזבים הלבנים. מרזבי ויניל מלאים מגיעים בצבע לבן ולא ניתן לצבוע אותם. אם מים נאספים במערכת המרזבים (בדרך כלל בגלל פסולת), מים עלולים לדלוף בתפרים בין החלקים.

מרזבים חלקים

לקבלת מראה חלק, יותר אפשרויות צבע ומינימום דליפה, מרזבים חלקים הם הבחירה הטובה ביותר שלך. חנות ניידת תגיע לבית מגוריכם וטכנאים יבצעו "נגמר מרזב:" אלומיניום רציף המתגלגל דרך מכונה המוחזרת את המתכת ויוצרת אותה למרזבים במקום. התהליך מהיר; מרזבים יוצאים במהירות מהמכונה במהירות של 45 מטר לדקה. לרוב זו עבודה שאנשי מקצוע עושים עבורכם. חברות מסוימות יסכימו לבצע עבורך "נגמר מרזבים" בהתאמה אישית ויתנו לך להתקין אותם בעצמך.

 • למרזבים חלקים אין מגבלת אורך. הם יכולים לרוץ עד פינות לפינה.
 • ניתן להשיג באלומיניום.
 • יתרונות: ללא תפרים לאורך המרזב, לא ייתכן שהמרזב ידלוף בנקודת האמצע (עם זאת, הוא עדיין יכול לדלוף מעל החלק העליון או מפרקי הפינה). מרזבים חלקים משמרים את האופקיות החלקה של קו הגג והם הטובים ביותר בהתאמת הבית שלך מכיוון שאלומיניום מגולגל מגיע בכ 50 צבעים.
 • חסרונות: בסך הכל, לא ניתן ליצור ולהתקין מרזבים חלקים על בסיס DIY. כתוצאה מכך, הם יעלו יותר ממרזבים בעלי יכולת עשה זאת בעצמך מכיוון שמדובר בעבודה חיצונית. במידה ואזור אחד של מרזב חלק נכשל, כל האורך מושפע. את כל האורך יהיה צורך להחליף או לחתוך קטע ממנו ולהחליפו באופן עצמאי.

צורות: K וחצי עגול

 • צורת K: פרופיל המרזב הפופולרי ביותר נקרא צורת k ויש לו מראה הדומה לעיצוב כתר שנמצא בפנים הבית. מרזבים בצורת K יכולים לשאת יותר מים מאשר מרזבים חצי עגולים. בגלל הקמטים שאורכו, המרזבים בצורת k חזקים מבנית.
 • צורת Fascia: מרזבים בסגנון Fascia גבוהים וצרים; הם מקיפים את כל גובה הקסם. מרזבים בצורת Fascia יכולים להיות קשים לניקוי בשל עומקם המוגבר.
 • צורה חצי עגולה: עם הפרופיל בצורת U שלהם, מרזבים חצי עגולים הם בעלי מראה מסורתי יותר מאשר מרזבים בצורת K. אם נחושת היא החומר שבחרת, סביר להניח שהוא יגיע גם בצורת חצי עגול. מרזבים חצי עגולים נושאים פחות מים מאשר מרזבים בצורת k. הם משתרעים הרחק מהפאשיה (עד 15 ס"מ), מה שהופך אותם לרחבים יותר מגובהם (בערך 8 ס"מ).
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail