יוקר המחיה במקסיקו

יוקר המחיה הזול יותר הוא סיבה מרכזית לכך שאנשים רבים יותר מפתים לעבור למקסיקו
יוקר המחיה הזול יותר הוא סיבה מרכזית לכך שאנשים רבים יותר מפתים לעבור למקסיקו.

אם אתם חושבים לעבור ולגור במקסיקו, אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לדעת הוא כמה יעלה לחיות במקסיקו. הבנת יוקר המחיה במדינה אחרת חיונית לתכנון המעבר שלך. כל כך הרבה תלוי בצרכים שלך, באורח החיים שלך, ואם אתה קונה או שוכר את הבית שלך. למרות שזול יותר לחיות במקסיקו מאשר באזורים אחרים בצפון אירופה, אנשים מסוימים עדיין מבלים הרבה יותר או יותר באירופה או באירופה. מקסיקו היא מדינה גדולה. היכן שאתה גר במקסיקו ישפיע גם על העלויות. יש ערים גדולות, אזורים כפריים, עיירות חוף פופולריות והרבה יעדים תיירותיים. חקר תחום מסוים שאתה מעוניין בו לפני שתקבל החלטה על כל הארץ.

כוח קנייה לפזו

לא משנה כמה אתה צריך לחיות טוב במקסיקו, סביר להניח שתקבל יותר עבור הכסף שלך מאשר באזורים אחרים בעולם. אין זה מפתיע כאשר לוקחים בחשבון שההכנסה החציונית של משק הבית במקסיקו היא לא יותר מעשירית מזה בארה"ב. באופן כללי, כמעט כל מה שנדרש לצרכי חיי היומיום שלך עולה יותר בארה"ב, אוסטרליה או אירופה. פריטי יוקרה כמו מוצרי מותג, מכנסי ג'ינס של תווי מעצבים ופריטי לבוש יוקרתיים אחרים או מוצרים מיובאים אחרים הם יוצאי דופן.

מצרכים ואוכל

פריטי מכולת נמוכים במקסיקו בין 10 ל -130 אחוז בהשוואה למדינות אחרות. זה בעיקר בגלל שמגדלים שם הרבה מוצרים ולא צריך לייבא אותם. מגורים במקסיקו מעניקים לך גישה גדולה יותר לשווקים קטנים יותר ולספקים שלעתים קרובות הם זולים יותר מאשר ללכת לחנות מכולת גדולה. אם אתם מוכנים לאכול כמו שהמקסיקנים עושים בדוכנים הקטנים השופעים המגישים אוכל טעים וזול, תוכלו לאכול בחוץ כל הזמן באותו מחיר או פחות ממה שעולה לבשל בבית.

תחבורה ודיור

התחבורה הציבורית היא כמעט 200 אחוז יותר באירופה מאשר במקסיקו. גם מחירי הדלק נוטים להיות זולים יותר, וגם אם אתם גרים בעיירה קטנה יותר, יש הרבה אפשרויות תחבורה ציבורית כגון טנדרים ואוטובוסים. גם הדיור פחות יקר בכ- 200 אחוז. התבונן בנתונים האחרונים שהורכב על ידי Numbeo, השוואה מצוינת ומפורטת ביוקר המחיה בין מקסיקו לאירופה כדי לראות את ההשוואות. כמובן שזה תלוי היכן אתה גר במקסיקו, שכן ישנם אזורים זולים ויקרים מאוד ברחבי הארץ כולה.

עלויות כלליות

יוקר המחיה הזול יותר הוא סיבה מרכזית לכך שאנשים רבים יותר מפתים לעבור למקסיקו. אם אתה חושב לעשות מהלך בינלאומי, כדאי לבדוק את תקציב אורח החיים הנוכחי שלך ואז לנסות לחשב איך נראה תקציב המתגורר בחו"ל. זכור לקחת בחשבון טיסות בינלאומיות, אם חזרה לאירופה היא משהו שתצטרך לעשות באופן קבוע. חיבור לטפוסים לשעבר המתגוררים באזורים שאתה שוקל הוא משאב מועיל. הם יכולים לספק תקציבי סגנון חיים דומים ויהיה להם ידע על האזור ועלויות הכוללות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail