כיצד לארגן, לתכנן ולהיערך למהלך ביתי

זה גם יעזור להקל על כל הלחץ ויעזור לך לעבור את השבועות הקרובים בלי יותר מדי תסכול
זה גם יעזור להקל על כל הלחץ ויעזור לך לעבור את השבועות הקרובים בלי יותר מדי תסכול.

לא משנה כמה פעמים אתה עובר, נראה שאתה תמיד מוצא משהו שהיית רוצה שעשית אחרת. יצרנו מדריכים אלה שיעזרו לך להתכונן לתנועה ולשמור על המסלול שלך במסלול ולוח הזמנים.

 • 01

  כיצד להכין ולתכנן את המהלך שלך

  לפני שתעשה משהו, הדבר הראשון ברשימה שלך צריך להיות להתכונן למהלך שלך על ידי יצירת תוכנית שתבטיח לך לשמור על המסלול שלך בדרך. זה גם יעזור להקל על כל הלחץ ויעזור לך לעבור את השבועות הקרובים בלי יותר מדי תסכול.

 • 02

  האם אתה צריך להעסיק מובילים או לעבור דירה?

  מתי עדיף להזיז את עצמך? האם יש צורך תמיד להעסיק מובילים? ובכן, הנה מה שאתה צריך לבקש מעצמך להחליט אם עדיף להעסיק אנשי מקצוע או פשוט לעשות זאת בעצמך.

 • 03

  כיצד ליצור ציר זמן ולוח זמנים

  המעבר הוא מסובך ויש בו הרבה צעדים שעליך לנקוט. כדי לעזור לך לעקוב אחר המסלול, יצרנו את לוח הזמנים והציר הזמן המרגש הזה עם משימות שעליך לבצע שבוע אחר שבוע כדי להבטיח שאתה מוכן עם הגעת המשאית.

 • 04

  כיצד מגדירים תקציב נע

  אחד הצעדים שאנשים נוטים שלא לעשות הוא ליצור תקציב נע. בעוד שרובנו לא אוהבים לחשוב על תקציבים לא חשוב שתישארו עם אחד, שלב זה יעזור לכם לחסוך כסף ולוודא שהמהלך שלכם לא יעלה לכם יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

 • 05

  מדריך מהיר להתחלה ולהשלמת מהלך

  לפעמים כשיש לנו פרויקטים גדולים שאנחנו צריכים להתמודד איתם קשה לדעת מאיפה להתחיל. מדריך זה ילווה אתכם בשלבים שתצטרכו לנקוט אך מבצע זאת במהירות כדי שתוכלו להגיע לכל המשימות שעליכם לבצע לפני שהמשאית הנוסעת תגיע.

 • 06

  כיצד למיין את הדברים שלך ולהחליט מה לארוז ולהעביר

  העברה היא הזמן המושלם למיין את הדברים שלך ולהחליט מה צריך להעביר, ואיך תעביר פריטים יקרים כמו יצירות אמנות. איך להחליט מה צריך להישאר ומה צריך ללכת זה לא קל. השתמש במדריך זה כדי להחליט מה לארוז ולהעביר ומה אתה צריך להשאיר מאחור.

 • 07

  איך להיפטר מדברים שאינך רוצה להזיז

  עכשיו כשמיינת את כל הדברים שלך אתה צריך למצוא מקום לשים את כל הדברים שאתה לא יזיז. השתמש ברשימת רעיונות זו כיצד לא רק להיפטר מדברים אלא אולי להרוויח קצת כסף על הדברים שאתה לא רוצה.

 • 08

  חסוך כסף במהלךך

  אז ברגע שיצרתם את התקציב העובר שלכם, השלב הבא הוא לבדוק דרכים לחסוך כסף, הכולל לדעת היכן אתם עלולים להפסיד כסף וטיפים להבטחה שלא תוציאו יותר ממה שתכננתם.

 • 09

  ציוד אריזה תצטרך לארוז את הבית שלך

  אחת המשימות שתצטרך לבצע לפני שתתחיל לארוז היא לאסוף את כל האספקה, כולל ארגזים נעים וכלים כדי להקל על האריזה שלך. קבל את הרשימה המלאה כאן יחד עם טיפים לחסכון כסף באספקה.

 • 10

  כיצד למזער לחץ בעת תנועה

  לא משנה כמה פעמים אתם עוברים דירה, כל פעם מרגיש מכריע בגלל כל הדברים שצריך לעשות. גם לאחר תכנון נכון של מעבר, תצטרך לזכור את הטיפים וההצעות האלה לקראת מעבר פחות מלחיץ.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail