חומר אריזה למנות כדי שלא ישברו

סרט אריזה וסמן בכדי לתייג את התיבה
תזדקק גם לנייר אריזה או נייר עיתון, סרט אריזה וסמן בכדי לתייג את התיבה.

אם אתם אורזים ועוברים לבית אחר, תצטרכו לדעת כיצד לארוז כלי אוכל שבירים כדי להבטיח שהוא יגיע לבית החדש שלכם בחתיכה אחת. אז כשמדובר באריזת המטבח, צריך לארוז כלים, כולל צלחות. גלה כיצד בעזרת מדריך קל זה אחר שלב לאריזת כלים וכלי אוכל כדי להבטיח שהם מגיעים בבטחה לביתך החדש.

ציוד אריזה

תזדקק למספר קופסאות בינוניות. ניתן לרכוש קופסאות חדשות, או לארוז עם קופסאות משומשות. רק זכרו שאם אתם אורזים עם קופסאות משומשות, וודאו שהן חסונות, לא בשימוש יתר ויכולות להחזיק את המשקל של מה שאתם אורזים.

תזדקק גם לנייר אריזה או נייר עיתון, סרט אריזה וסמן בכדי לתייג את התיבה. שים לב שאם אתה משתמש בנייר עיתון או בעיתונים לארוז, תצטרך לשטוף את הכלים היטב לאחר פריקת האריזה כדי להסיר כל דיו שנותר מאחור.

הכנה

בין אם אתם אורזים עם קופסה משומשת או עם אחת חדשה, עליכם לחזק את התחתית בעזרת סרט אריזה. הוסף כמה שכבות של סרט ואז בדוק את החלק התחתון על ידי לחיצה עליו ביד.

קח את נייר האריזה או את נייר העיתון וכדור מספר גיליונות לכדי נייר נייר. תשתמש בזה כדי לרפד את החלק התחתון ואת החלק העליון של התיבה.

בחרו קופסה בגודל בינוני שחיזקתם והוסיפו את הנייר המגולגל וודאו שהם מכסים את התחתית. אתה יכול גם להשתמש בעטיפת בועות, אך עטיפת בועות היא יקרה וקשה למחזור.

עוטפים כל מנה

הנח ערימה של נייר אריזה או נייר עיתון על משטח העבודה שלך. הסדינים צריכים להיות גדולים מספיק כדי להכיל את הכלים שאתה צריך לארוז.

הניחו את המנה הראשונה במרכז היריעה העליונה וקפלו פינה אחת של הסדין מעל הצלחת עד שהיא מכוסה לחלוטין.

קחו את המנה הבאה והניחו אותה על המנה הראשונה. עוטפים את שלוש הפינות הנותרות של גיליון נייר העיתון הרגיל מעל המנה השנייה.

אבטח את נייר העיתון בעזרת סרט אריזה.

אגר את הכלים

הניחו את שתי הכלים בקופסת הקופסה בצדדיהן. לעולם אין לארוז צלחות שטוחות מכיוון שהדבר עלול להוביל לשבירה. אם הקופסה נתקלת בכוח כלשהו, צלחות על קצהן יכולות לעמוד בלחץ הרבה יותר מאשר אם הן מונחות שטוחות בתחתית הקופסה.

המשך לעטוף ולערום

המשך לעטוף ולהניח את הכלים בקופסה עד שהארגז נארז היטב כפי שמוצג בתמונה.

אם נותר מקום בארגז, הניחו מצעים או מגבות על הכלים או השתמשו בבלילי נייר מכוסים יותר כדי למלא את החסר לפני שאטמו את הקופסה. אבטח את התיבה סגורה בעזרת סרט אריזה חזק.

סמן את התיבה כשברירית, רשום את הפריטים שבחוץ ומיקומם, כמו "מטבח" או "חדר אוכל".

טען על המשאית

אם אתם שוכרים משאית הובלת מקום, במקום לשכור מובילים, וודאו שאתם יודעים להעמיס את הארגזים על המשאית כדי למנוע שבירה. תיבות המסומנות כשבריריות צריכות להיות ארוזות על רצפת המשאית ולא גבוה מעל פריטים אחרים. עליכם לארוז קופסאות שבירות מתחת לרהיטים גדולים כמו שולחנות עבודה או שולחנות או לאבטח אותם בארונות שניתן לסגור את דלתותיהם. בדרך זו תיבות לא ישתנו במהלך המעבר.

טיפים נוספים לאריזה

  • הניחו פריטים כבדים יותר בתחתית ופריטים בהירים יותר.
  • אם אין לך הרבה נייר אריזה או עטיפת בועות, השתמש במצעים או במגבות כריפוד.
  • התיבה בה אתה משתמש לא צריכה להיות גדולה מדי. זכרו, המשקל המקסימלי צריך להיות מקסימום 50 ק"ג.

אספקה נחוצה

  • קופסאות בגודל בינוני
  • גיליונות של נייר עיתון רגיל
  • סרט אריזה
  • סמן
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail