איך לנוע בלי לקחת איתך את החרקים?

כדאי לבדוק גם מצעים ומזרנים לגבי כל החרקים
כדאי לבדוק גם מצעים ומזרנים לגבי כל החרקים, כולל עש ובשפש המיטה לפני שאתם אורזים ועוברים.

לפני שתעבור ותוך כדי לארוז, עליך לבדוק את הפריטים שלך לגבי נוכחות של ג'וקים ומזיקים אחרים כמו פשפשים. כשאתה אורז את הפריטים המסומנים שלך, הסר אותם מהדירה הנוכחית שלך. אתה רוצה להלבין את הבגדים והמצעים שלך, לנער נעליים ואלקטרוניקה, לשאוב הכל בזמן שאתה אורז. אם אתם שוטפים את הכביסה במקום מחוץ לדירה, ארזו אותם שם. אל תחזירו אותו לדירה השורצת לארוז.

איך הכי טוב לארוז את הדברים שלך

עדיף להשתמש בפחי פלסטיק עם מכסים הניתנים לאיטום, בניגוד לקופסאות קרטון. קופסאות קרטון מספקות מקומות נהדרים עבור מקקים להסתתר בתוך המבנה המיוצר של הקופסה. כמו כן, אם אתה משתמש בקופסאות שהשגת ממקורות חיצוניים, למשל סופרמרקט או חנות, אין לך שום ערובה לכך שהארגזים עדיין לא שורצים. מקל עם פחי פלסטיק עם מכסים.

כדאי לבדוק גם מצעים ומזרנים לגבי כל החרקים, כולל עש ובשפש המיטה לפני שאתם אורזים ועוברים. אתה יכול לראות עדויות לבאגים על ידי חיפוש כל סימן לפגיעה מהותית במשטחים. אם אינך בטוח אם יש לך באגים, אתה יכול לבקש מאיש מקצוע להעיף מבט.

בדוק מוצרי אלקטרוניקה ומכשירים

אם הנגיעות גדולה מאוד, יתכן והכי טוב יהיה להשליך מכשירים חשמליים ואלקטרוניים קטנים כמו סירי קפה, שעוני מעורר וכו '. אלה מספקים מקומות מסתור מצוינים למקקים, ולמעשה אי אפשר לטפל במכשיר במוצר טיפולי כלשהו. אם אתה מתכוון לקחת את אלה איתך, בדוק אותם היטב, אטום אותם בשקיות ניילון שקופות ושמור אותם שם עד שהגיע הזמן לפרוק. בדקו אותם לפני הוצאתם מהתיקים (זו הסיבה שאתם רוצים שקיות שקופות).

בצע את אותו הדבר לגבי מחשבים, טלוויזיות, ציוד שמע ווידאו וכו 'בדוק אותם לפני שקיתם, ובדק לפני הוצאתם מהתיקים.

בדקו פריטי מטבח

הקפידו לשטוף ולייבש את כל הסירים, התבניות וכלי הבישול. ארזו אותם מיד לאחר הייבוש. בדוק כל פריטי מזון וזורק כל דבר החשוד. חפש גם באגים בכל סחורה יבשה. אזורים מסוימים מועדים לעש תבואה ולחרקים אחרים שיכולים לעבור מהבית הנוכחי לבית החדש שלך.

אם אתם מודאגים מכך שבחלק מפריטי המזווה שלכם עשויים להיות חרקים, הכניסו את כל הסחורות היבשות, כולל אורז ודגנים, למקפיא למשך הלילה בכדי להבטיח שכל החרקים או כל הזחלים נהרגים לפני שאתם אורזים ועוברים. או פשוט לזרוק אותו ולהתחיל מחדש במקום החדש שלך.

מזיזים איתך צמחים

אם אתה לוקח איתך צמחים, בדוק אותם. הסתכלו על הלכלוך שבסירים אם יש סימני תנועה, בדקו את העלים, הגבעולים ואת הסירים עצמם. אם אינכם בטוחים בנוגע להם, עדיף להשליך את הצמחים במקום להשתמש בהם כמעבר למקקים למקום החדש שלכם.

שוב, ההכנות לנוע הן די ארוכות וכרוכות בעבודה רבה מצדכם, אך בדיקת הפריטים שלכם, ניקיונם, אריזתם נכונה והשלכת פריטים חשודים יעשו דרך ארוכה למנוע מהטרמפיסטים לעבור אתכם לבית חדש..

אם אתה עובר למדינה אחרת או למדינה חדשה, תצטרך לבדוק עם המדינה או המדינה שאליה אתה עובר כדי לראות אם אתה יכול להעביר את הצמחים לבית החדש שלך. ברוב המדינות יש כללים נוקשים מאוד לגבי הצמחים שניתן לקחת מעבר לגבולות ואילו תצטרך להשאיר מאחור.

עוברים לבית החדש

כשאתה מגיע למקום החדש, בדוק את הדירה לפני שאתה מעביר משהו פנימה. עליך להיות מודע לסימנים ולראיות של נגיעות מקקים מהדירה הקודמת שלך.

בדוק את הדברים שלך בזמן שאתה פורק כל קופסה כדי לוודא שאין שום באגים שהעברת איתך. אם השתמשת בקופסאות, זרק אותם במהירות. בדוק את השקיות השקופות איפה שארזת כל אלקטרוניקה אם יש סימנים של פעילות מקקים בתוך התיקים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail