כיצד לארוז משקפיים בעת מעבר?

תזדקק למגבות נייר או כלים - כל דבר שניתן לכרוך בקלות סביב כל כוס או סט כוסות
תזדקק למגבות נייר או כלים - כל דבר שניתן לכרוך בקלות סביב כל כוס או סט כוסות.

כשמתכוננים להעברת חפצי המטבח שלכם, עליכם להיות זהירים במיוחד כשארוזים פריטים שבירים כמו כוסות וכוסות. ישנם מספר צעדים פשוטים שתוכלו לנקוט בעת אריזת כלי הזכוכית שלכם בכדי להבטיח שכל אחד מהם יגיע לביתכם החדש בחתיכה אחת.

כלים וציוד שתצטרכו

עבור משקפיים וכלי זכוכית אחרים, השתמש בקופסה בינונית ולא בקופסה גדולה שעלולה להיות כבדה ומסורבלת מדי לזוז. תזדקק גם לנייר אריזה, נייר עיתון, מגבות או חומר רך אחר. אתה יכול להשתמש בעטיפת בועות - אבל זכור שקשה למחזר ויקר לקנות. חומרים אחרים שהם בחינם עובדים באותה מידה.

אם תחליט להשתמש בעיתונים ישנים, שים לב כי תצטרך לשטוף את המשקפיים לאחר הגעתם לביתך החדש כדי להיפטר מהדפוס השחור.

תזדקק למגבות נייר או כלים - כל דבר שניתן לכרוך בקלות סביב כל כוס או סט כוסות. חומרי אריזה אחרים שתזדקק להם כוללים סרט אריזה וסמן לתווית התיבה.

הוראות

הכן את הקופסה

אם אתה משתמש בנייר, בין אם זה נייר אריזה או נייר עיתון, קמט כמה גיליונות, מספיק כדי לכסות את תחתית הקופסה. קימוט הנייר יספק ריפוד מספיק בכדי להגן על המשקפיים מפני פגיעה בתחתית, ויגן על המשקפיים אם הקופסה תוטל בטעות.

אם אתה משתמש במגבות או סדינים, ודא שיש לך שכבה עבה מספיק בתחתית כדי להגן על התוכן מפני בליטות.

עוטפים כל כוס

תמיד עוטפים ואורזים קודם את המשקפיים הגדולות והכבדות ביותר. אתה מציב אותם בתחתית הקופסה עם כוסות בהירות יותר.

בעזרת משטח שטוח ונקי, הניחו את ערימת הנייר או המגבות על השולחן או על השיש. קח כוס אחת או ספל והניח אותה בפינה אחת של ערימת הנייר או המגבות בזווית.

התחל לגלגל את הכוס או הספל וכשהוא מתגלגל, תקע את קצות הנייר או המגבת בפתח הכוס, ועוטף עד לכוס הכוס לחלוטין.

עוטפים שתי כוסות

אם יש לכם גיליונות נייר גדולים, תוכלו לחסוך חומרי אריזה על ידי גלישת שתי כוסות בגיליון אחד. זה עובד הכי טוב אם המשקפיים באותו הגודל. פעל לפי ההוראות שלמעלה, וברגע שהשתמשת במחצית דף הנייר והכוס הראשונה עטופה ומוגנת במלואה, הוסף את הכוס השנייה לצידה והמשיך לעטוף, תוך מילוי קצוות הנייר בפתח הזכוכית השנייה.

תאר את זה

עכשיו, כשהכוס או הכוסות שלכם עטופות, קפלו את הקצוות בתחתית הכוס, ויצרו אריזה צמודה ונאה. אתה לא אמור להיות מסוגל להרגיש את שולי הכוס בשלב זה. אם אתה יכול, ייתכן שיהיה עליך לעטוף שכבת נייר נוספת תלוי אם לזכוכית יש ידית או שפה גדולה.

הניחו את הכוס או סט הכוסות בקופסה על גבי הנייר המקומט או המגבות הנערמות.

המשך לעטוף

המשך לעטוף את המשקפיים באריזות בודדות או כפולות והניח אותן זו על גבי זו. ודא כבד; משקפיים גדולים יותר נמצאים בתחתית ומשקפיים בהירים יותר.

השאר מקום בחלק העליון

ודא שאתה לא ממלא את הקופסה במלואה ושאתה משאיר את החדר בחלק העליון של חומר אריזה נוסף. וודא שכמות הנייר המקומט שהוספת לתחתית הקופסה היא אותה כמות שאתה מוסיף למעלה. או אם אתם משתמשים במגבות או בחומרים אחרים, השאירו מספיק מקום להוסיף שכבה עבה מעל.

בדוק את החבילה שלך

לפני שאתה אוטם את התיבה סגורה, נענע את התיבה בעדינות קדימה ואחורה. אתה לא אמור להיות מסוגל לשמוע שום לחיצה על זכוכית או הרבה שינוי בתוכן שלה. ברגע שאתה מרוצה מהאריזה שלך, אטום את הקופסה סגורה עם סרט אריזה ותייג אותה, שים לב למה יש בפנים ובאיזה חדר היא שייכת. סמן תמיד את התיבה כ"שבירה ", כך שהמובילים ידעו שהם צריכים להקפיד להזיז אותה..

משקפיים נבעו

עבור כוסות בעלות גבעול שביר כמו כוסות יין, תוכלו לבצע את השלבים שלמעלה, אך לפני שתתחילו לעטוף את הכוס, וודאו כי תחילה עטפו את הגבעול. השתמש בחצי גיליון כדי לעטוף את הגבעול, ואז הניח אותו על ערימת הנייר והתחל לגלגל. זה מבטיח שהחלק השברירי ביותר של הזכוכית יהיה מוגן היטב. כמו כן, עליכם לעטוף רק כוס גבעול אחת בכל פעם ולא שתיים, וכוסות אלה תמיד צריכות להיות ארוזות בקופסה אחרונה, ולהשאיר הרבה מקום לריפוד נוסף בחלק העליון של הקופסה.

טיפים נוספים לאריזה

שאל חנות יין או חנות משקאות מיוחדת אם הם יכולים לתת לך כמה קופסאות מחולקות אשר יספקו הגנה נוספת על כלי הזכוכית שלך.

ארזו ערימות משקפיים בקופסה בודדת או הניחו בקופסה אחרת עם פריטים שבירים אחרים. רק וודא שהכוסות מוכנסות אחרונות על גבי הפריטים האחרים.

אל תארוז יותר מדי את הקופסה; עם זאת, ודא שאין מקום בו משקפיים יכולים לנוע. מקום נוסף צריך להיות מלא בעיתון מגולגל או בעטיפת בועות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail