כמה יעלה לעבור לבית חדש?

זה יכסה את כל החדרים שאין להם אורות תקורה ויבטיח שאתה מוכן לעלות נוספת זו
זה יכסה את כל החדרים שאין להם אורות תקורה ויבטיח שאתה מוכן לעלות נוספת זו.

מעבר דירה לא רק מלחיץ, אלא יכול להיות הצעה יקרה. זה לא רק העלות של רכישת ארגזים, שכירת טנדר ורכישה או השכרת בית חדש, אלא גם העלויות שאתה צריך לשלם כדי להתמקם. אם הגדרת תקציב נע לפני שהתחלת את המעבר, דאג לכלול את עלויות הקמת המקום החדש שלך.

העברת פריטים לעומת קנייה חדשה

כאשר אתה מתכנן את המהלך שלך והם להיפטר דברים, לשקול כמה פריט משמש, מה הערך של זה (הן כספיות והן באופן אישי), וכמה זה יהיה יעלה להעביר או להחליף אותו. למשל, אותה ספה נפתחת ישנה שמעולם לא השתמשת בה לאורח בן לילה עשויה לעלות יותר לזוז מאשר אם קנית ספה חדשה שלא נשלפת. קודם לעשות את המתמטיקה.

הגדרת כלי עזר

כאשר אתה מפעיל שירות שירות חדש, סביר להניח שתצטרך להזין דמי חיבור או דמי ניהול. לעתים קרובות חברות גובות בין 22 € ל 75 € על מנת להקים שירות. במידת האפשר, חפש שירותים מרובים בחבילה אחת, כגון כבלים, אינטרנט וטלפון דיגיטלי, מכיוון שהדבר חוסך ממך לשלם תשלום עבור כל שירות.

עיצוב חדש לבית

כאשר אתה עובר למקום חדש, לעתים קרובות אתה קונה וילונות או שטיחים מכיוון שהפריטים שעשויים להתאים או להתאים לבית הישן שלך פשוט לא עובדים בבית החדש שלך. לפעמים זה תקף גם לצמחים. מכיוון שקשה להזיז צמחים ומכיוון שלא תמיד תוכלו לקבוע כמה אור טבעי יהיה לכם בבית החדש שלכם, יתכן שתצטרכו להשאיר אותם מאחור עם חבר או שכן אכפתיים ולהתחיל מחדש במקום החדש שלכם.

לפעמים אתה יכול להעריך את הצרכים שלך עד שתגיע למקום החדש שלך. קשה לקבוע את הצרכים שלך לפני שאתה באמת מגיע. הוסף ברכישה של כמה מנורות נוספות, על בסיס אחת לחדר. זה יכסה את כל החדרים שאין להם אורות תקורה ויבטיח שאתה מוכן לעלות נוספת זו.

מכשירי חשמל חדשים

פריטים נוספים שתצטרך לרכוש הם מכשירי חשמל שהשארת מאחור. פריטי הכרטיסים הגדולים האלה עשויים כבר להיכלל בעלויות המעבר שלך, אך אם לא, הקפד להוסיף אותם. אלה פריטים שלרוב אינך יכול להסתדר בלעדיהם, לפחות לא לאורך זמן רב. התמודד עם עלויותיהם מראש כדי להבטיח שיש לך את הכספים לרכוש אותם זמן קצר לאחר הגעתך.

גרב את מזווה המטבח

זוכר שכשארזת את המטבח שלך וחשבת שעדיף להשאיר את כל התבלינים האלה מאחור? ובכן, עכשיו יהיה עליהם להחליף. אם אתה צריך להחליף אותם, אתה יכול לסמוך על הוצאות בין 1,50 € ל 3,70 € ליחידה, תלוי באיכות ובכמות. עד שתחליף אותם, ארוחות הערב שלך עשויות להיות מעט סתמיות.

אתה יכול גם לתכנן להוסיף עוד 75 € ל -150 € לחשבון המכולת השבועי שלך, רק כדי למלא את הארונות הריקים האלה ולחזור למזווה מצויד היטב. כמובן, אתה יכול לבנות את זה לאט, החל מצרכים חיוניים כגון תבלינים בסיסיים, פסטה, עגבניות משומרות ושעועית, ומרקים משומרים. ובכל זאת, תכנן להוציא כסף נוסף למספר המצרכים הבאים. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי המקרר. חלב, מיץ, ביצים, גבינה, פירות וירקות - כולם מוסיפים לכרטיסייה השבועית.

חפצי בית אחרים

סבון כביסה, סבון כלים, ציוד ניקוי ופריטים פשוטים כגון נורות מוסיפים לחשבון השבועי. עם זאת, אתה צריך לחשב תוספת של 37 € עד 56 € רק כדי להחליף את הצרכים האלה.

התבונן בכל חדר בביתך וקבע את הפריטים הנדרשים לך בכדי להפוך אותו לפונקציונלי. שימו לב לפריטים כמו פחי אשפה, ארגזי מקלחת, יחידות אחסון נוספות, סלי פסולת ונייר טואלט.

עלויות רכב

אם עברת למדינה חדשה, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לרשום את מכוניתך ולרשיון במדינה זו. לפעמים זה יכלול תשלום עבור בדיקה, ובהתאם לגיל הרכב יש פריטים שיש לתקן לפני שיעבור. קשה לקבוע את זה מראש, לכן הוסף מגירה של 15 אחוז לכיסוי עלויות נוספות.

אתר שירותי הדואר של ארצות הברית מספק קישורים למידע על רישוי כלי רכב מנועי ורישום עבור רוב המדינות. אתרים ממלכתיים יספקו עמלות, תקנות וצעדים שעליך לנקוט כדי לרשום את רכבך. בזמן שאתה באתר של המדינה החדשה שלך, בדוק את העמלות לקבלת רישיון נהיגה חדש.

מאמרים בנושאים דומים
  1. כיצד לארוז משקפיים בעת מעבר?
  2. הגדירו את התקציב הנע באמצעות מדריך זה
  3. כיצד לארגן, לתכנן ולהיערך למהלך ביתי
  4. איך מתקשרים לצוות בעת מעבר משרד או עסק?
  5. חומר אריזה למנות כדי שלא ישברו
  6. יוקר המחיה במקסיקו
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail