איך לסדר רהיטים כמו מומחה לפני שעוברים דירה?

ריהוט בקופנהגן מציע תבניות להדפסה וטיפים לסידור רהיטים ולציור גודל החדר שלכם
ריהוט בקופנהגן מציע תבניות להדפסה וטיפים לסידור רהיטים ולציור גודל החדר שלכם.

אחד הדברים הנהדרים במעבר דירה הוא הסיכוי להתחיל מחדש במקום חדש, ועל ידי שימוש בתוכניות קומה תוכלו ליצור חלל ייחודי שמתאים לכם.

בעזרת כמה כלים מקוונים מעולים, יצירת שטח חדש ומושלם זה אפילו קל יותר. כפי שציינתי במאמרים קודמים, אנו בתהליך תכנון המהלך הבא שלנו. ומכיוון שאנחנו כבר יודעים מה תהיה פריסת הבית החדש שלנו, אני מתחיל לתכנן איפה הכל יתאים.

זה גם פרויקט טוב לבצע עוד לפני שתתחיל לארוז את הבית שלך למעבר. ידיעת גודל החלל אליו אתה עובר, כיצד הוא מוגדר, יכולה לעזור לקבוע מה צריך לזוז איתך ומה צריך להישאר מאחור.

אתרי סידור רהיטים עם תבניות בחינם

  • איקאה מספק מדריכים לסידור רהיטים לפי חדרים שונים, כולל אפשרויות המטבח והאחסון. חינם וקל לשימוש, זהו מקום טוב להתחיל בו.
  • Autodesk homestyler הוא כלי נהדר בחינם המאפשר לכם לעצב חדר בתלת מימד או לסדר רהיטים באמצעות כלי מסורתי יותר. שניהם קלים לשימוש עם השראה שמספקים דוגמאות לפני ואחרי.
  • מעצב חדרים הוא מקום נהדר להתחיל בו גם. הסגנון והטיפים המקצועיים מציעים הרבה מידע וכלים במקום אחד וזה בתלת מימד, כך שתוכלו לראות איך חדר עשוי להראות. בנוסף, השימוש בצבע שלהם עוזר לדמיין יותר מסתם פריסת רהיטים; תוכלו לראות כיצד צבע עשוי לעבוד יחד בחלל. לוקח קצת זמן להתחיל את החדר שלך, אבל ברגע שאתה עושה יש כאן המון דברים נהדרים לשימוש. מומלץ מאוד.
  • רהיטי קופנהגן מציעים תבניות להדפסה וטיפים לסידור רהיטים ולציור גודל חדרכם. שוב, כלי נהדר למי שמעדיף להשתמש בנייר אמיתי כדי לדגם את ביתו.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail