רשימת תנועה לנוע בחיפזון וטיפים לארוז

תצטרך סרט אריזה כדי לאבטח את הקופסאות שלך וסמן כדי לתייג את התיבות שלך
תצטרך סרט אריזה כדי לאבטח את הקופסאות שלך וסמן כדי לתייג את התיבות שלך.

מעבר בזמן קצר דורש כושר המצאה, הרבה אנרגיות ועזרה בהתארגנות, ולכן אתה זקוק לרשימת בדיקה מהירה כדי לוודא שכיסית את כל הבסיסים.

בהנחה שמצאת מקום ללכת אליו, הבא עליך להחליט כיצד הדברים שלך יועברו ממקום אחד למשנהו. ואז, קבל אריזה. ישנן מספר אפשרויות להובלה ואריזה.

הזמינו מוביל

כשמדובר בהזמנת חברת הובלות, לרוב ההחלטה מסתכמת בכסף ובזמן. מכיוון שהתברר שאין לך הרבה זמן, אז אם יש לך כסף, יש לך קצת יותר גמישות. אתה רוצה לשקול להעסיק מובילים כדי להעביר את הדברים שלך. זו בדרך כלל האופציה הפחות מלחיצה. המלכוד הוא שהזמנת מוביל דורשת בדרך כלל התראה של יותר משבוע. עם זאת, אם אתה עובר במהלך עונת החוץ (בכל זמן שאינו קיץ), אתה אמור להיות מסוגל למצוא מוביל שיכול לעזור.

אם חסר לך כסף, אז מעבר לבד יחסוך לך כסף מזומן, אך לא בהכרח זמן. למעשה, זה יהיה כיור זמן ענק. גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כמה רחוק אתה מתקדם. קשה להזמין מובילים למרחקים ארוכים מאשר חברות מקומיות. הובלות צריכות גם לדעת כמה דברים יש לך להעביר. אם אתם עוברים רק דירת סטודיו או חדר שינה אחד קטן, לעתים קרובות חברות הובלה גדולות יכולות לארח אתכם על ידי הוספת הדברים שלכם למשאית שאינה מלאה לגמרי.

שכר משאית

אם יש לך הרבה מה לעבור ואינך מקבל חברת הובלות, נסה להשיג השכרת משאית או טנדר. השכרת משאיות, אם כי בדרך כלל בתפוסה מלאה בחודשי הקיץ, לעתים קרובות די קלה להשיג בחוץ העונה. אם אתם עוברים דירה בקיץ, התקשרו לכל סוכנויות ההשכרה באזורכם בכדי לבדוק אם יש משהו זמין ואז הזמינו מה שאתם יכולים. גם אם מדובר בטנדר נוסעים קטן, ייתכן שתסיע מספר נסיעות הלוך ושוב, אך הוא יכול להכיל יותר דברים מכפי שהמכונית שלך או מונית יכולים.

לארוז את המכונית שלך

אם אינך זקוק למשאית או אינך יכול לשכור, השתמש ברכבך. אם אין לך מכונית, גייס את כל בני המשפחה והחברים שלך שיש להם משאית, מכונית או טנדר שיעזרו לך. מדהים כמה דברים אתה יכול לארוז למכונית אחת. כל מה שאתה צריך זה קצת עזרה וכמה טיפים כיצד לארוז יותר ברכב שלך.

רק זכרו כשאתם מתכננים להעביר את הדברים שלכם, לחשוב על שילוב מצבי תחבורה. למשל, אתה יכול לשכור מוביל מקומי כדי להעביר את הדברים שלך, אבל אתה יכול גם לחסוך קצת זמן וכסף, אם אתה אורז כמה שיותר במכונית שלך וגם במכוניות של חברים.

התקשרו לחברות שירות

אם אתה אחראי לתשלום שירותים חשמליים, מים, כבלים, אינטרנט - יהיה עליך להתקשר כדי לבטל את השירות הנוכחי שלך ו / או להעבירו למקום החדש שלך. אם אתה עובר למרחקים ארוכים, ייתכן שיהיה עליך למצוא שירותים חדשים בעיר או בעיר החדשה שלך. קבל רשימה של החשבונות שלך והריץ אותם בזה אחר זה. זה לא אמור לקחת יותר משעה לעשות, אך חשוב לבצע את זה בהקדם האפשרי, כך שלא תחויב בתשלום עבור שירותים שאינך משתמש בהם.

לצוד קופסאות אריזה

קבל ציוד אריזה. קופסאות הן הדבר מספר 1 שאתה צריך כדי לעבור. הדרך הקלה ביותר להשיג היא לרוץ לאחסון המקומי או לחנות העוברת ולרכוש אותם. בזמן שאתה בחנות, הקפד לאסוף סרט אריזה וסמן (אם עדיין אין לך). כדי לחסוך כסף, גשו לחנות מכולת או משקאות מקומית כדי לבקש קופסאות משומשות. חנויות תרופות הן גם מקום מצוין למצוא בו קופסאות טובות. לחלופין, בקש מהמשפחה והחברים שלך מיכלי פלסטיק או פחים או קופסאות נוספות שיש להם. לעולם לא יכולות להיות לך יותר מדי קופסאות. עדיף שיהיו יותר מדי מאשר לא מספיק.

אריזת הפריטים שלך

אמנם שקיות אשפה אינן אידיאליות, אך למהלך מהיר, ייתכן שתצטרך להישען עליהן. קנו את הסוג הברור הכבד אשר לא רק יחזיק את הדברים שלכם טוב יותר, אלא שתוכלו לראות בדיוק מה ארזתם. התיקים מושלמים לבגדים, מצעים, מגבות וכל דבר אחר מגושם ותופס מקום רב. כפי שציינתי קודם, פחי פלסטיק הם אפשרות נוספת. חברות מסוימות ישכרו אותן אליך, וזה גם חוסך זמן וידידותי לסביבה.

תצטרך סרט אריזה כדי לאבטח את הקופסאות שלך וסמן כדי לתייג את הקופסאות שלך. עיתון או נייר אריזה טובים לאריזה של חפצי הערך השבריריים שלך כמו כלי זכוכית, סין ופריטים שבירים אחרים. אם אין לכם נייר, תוכלו להחליף אותו במגבות, מצעים ואפילו בגדים. לאריזת כלים או לאריזת כלי זכוכית, בדים עבים טובים כמעט כמו ניילון. זה זול, קל, ודרך נהדרת לארוז שני פריטים בבת אחת.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail