גלה אם אתה צריך לשכור אחסון מבוקר אקלים בעת מעבר

שאל את השאלות הרגילות של מתקן האחסון שהיית שואל אם אחסנת דברים שאינם דורשים מקום מבוקר אקלים
שאל את השאלות הרגילות של מתקן האחסון שהיית שואל אם אחסנת דברים שאינם דורשים מקום מבוקר אקלים.

ישנם כמה דברים שיש לקחת בחשבון כששוכרים יחידת אחסון, כמו איזה סוג אחסון תזדקקו, כמה אחסון תצטרכו והאם אתם מתכננים לאחסן את החפצים שלכם לפרק זמן ארוך או קצר. שיקול כזה הוא האם להשתמש ביחידה מבוקרת אקלים לאחסון הדברים שלך. שאלה זו מגיעה מקורא שרוצה לאחסן חלק מהריהוט העתיק של אמה באחסון רק עד שהיא עוברת לבית גדול יותר.

איזה סוג של דברים אתה מאחסן?

כשרוב האנשים חושבים על אחסון מבוקר אקלים, הם חושבים על דברים שיש להם בעלי ערך - ציורים, רהיטים עתיקים, שטיחי קיר שבירים - אך למרות שהערך חשוב, זה לא הכל. פריטים אחרים שעלולים להיות מושפעים משינויי מזג האוויר הם אישיים יותר, כמו ספרים יקרים, תמונות משפחתיות או מסמכים חשובים. כל דבר העשוי מנייר כפוף לעובש, טחב, מצהיב וקמטוט בתנאים לחים. עם זאת, לעתים קרובות פריטים קטנים יותר כמו חפצים מבוססי נייר יכולים להיות ארוזים במיכלים חסינים בפני מזג אוויר או לפחות בפני לחות לפני שהם מונחים באחסון. אבל כדי להיות בטוחים, הייתי רוצה לבדוק את המכולות כדי לוודא שהם לא מכניסים לחות. אחרת, חשוב לשכור שטח אחסון מבוקר אקלים.

מה הערך של החומר שאתה מאחסן?

אם אתה יכול, העריך את שווי הדולר של מה שאתה צריך לאחסן וודא שיש לך ביטוח לכיסוי נזק פוטנציאלי. ביטוח הבית שלך ככל הנראה לא יכסה שום דבר שלא נשמר בבית, אך דאג לבדוק את הפוליסה שלך ביסודיות ולדבר עם הספק שלך כדי לראות אם עליך לרכוש כיסוי נוסף.

אם לדברים שלך יש ערך סנטימנטלי, עליך לוודא שאתה שוכר מקום שבו הדברים שלך יהיו בטוחים מפני נזק.

כמה זמן הדברים שלך יאוחסנו?

אם אתה מאחסן את החפצים שלך לתקופה קצרה, ייתכן שלא תצטרך לשכור מקום מבוקר אקלים. הכל תלוי בפרק הזמן בו אתם זקוקים לאחסון, באיזו עונה תאחסנו אותו ואם יש אפשרות לנזקי מים.

למשך הזמן שבו הדברים שלך יאוחסנו, איזה סוג מזג אוויר עשוי להיות שהדברים שלך יצטרכו לעבור?

באזורים רבים בארה"ב ובקנדה מזג האוויר לעיתים קרובות אינו צפוי, ומשתנה משלג לגשם ביום אחד בלבד. מזג האוויר הוא בהחלט שיקול ואם אתה די בטוח שיהיה מזג אוויר רטוב וקר, שקול אחסון מבוקר אקלים כדי להיות בטוח שהדברים שלך יהיו בטוחים.

בדקו את המתקנים לפני שאתם שוכרים

לאחסון מבוקר אקלים, אתה אמור להיות מסוגל להתאים את הטמפרטורה והיא צריכה להיות מאובטחת כראוי. שאל את השאלות הרגילות של מתקן האחסון שהיית שואל אם אחסנת דברים שאינם דורשים מקום מבוקר אקלים. גלה גם אם מתקן האחסון מספק ביטוח לדברים שלך או איזה סוג כיסוי הם מספקים כדי להבטיח שהדברים שלך בטוחים ומאובטחים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail