כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעבור למקסיקו

יוקר המחיה הוא סיבה משמעותית לכך שאנשים מחליטים לעבור מאירופה למקסיקו
יוקר המחיה הוא סיבה משמעותית לכך שאנשים מחליטים לעבור מאירופה למקסיקו, אך גם ההכנסות נמוכות יותר.

בין אם זה מזג האוויר החם והנוף היפה או יוקר המחיה הנמוך יותר, אנשים מחליטים לגור במקסיקו מסיבות רבות. למרות הדיווחים על מלחמות סמים ופשע הקשור לסמים, אנשים ממשיכים לבחור במקסיקו כמקום מגורים, פרישה, בעלות על בית נופש או יציאה לחופשה. רבים מתחילים להבין את היתרונות של מגורים במקום בו ההכנסה החציונית של משק הבית היא כעשירית מזה בארה"ב.

למרות שלא כדאי להתעלם מדאגות אבטחה, כדאי לשים דיווחים על מדיה אלה בפרספקטיבה. עשו את המחקר והחליטו בעצמכם האם המעבר למקסיקו הוא הרעיון הנכון עבורכם.

 • 01

  יוקר המחיה במקסיקו

  יוקר המחיה הוא סיבה משמעותית לכך שאנשים מחליטים לעבור מאירופה למקסיקו, אך גם ההכנסות נמוכות יותר. כל כך הרבה תלוי בצרכים שלך, באורח החיים שלך, ואם אתה קונה או שוכר את הבית שלך. למרות שזול יותר לחיות במקסיקו מאשר באזורים אחרים בצפון אירופה, יש אנשים שעדיין מבלים הרבה יותר או יותר באירופה או באירופה. עשו תקציב כדי להבין אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לבצע את המעבר.

 • 02

  בטיחות החיים במקסיקו

  המחשבה הראשונה שיש לך לגבי מעבר למקסיקו היא שאלות בנוגע לבטיחותה. כשסיפורי התקשורת מתרחשים על מלחמות סמים, ירי וחטיפה, האם זה יכול להיות בטוח לחיות במקסיקו? בדוק חשבון ממקור ראשון של האם זה מרגיש בטוח לחיות מדרום לגבול.

 • 03

  דרישות ויזה למגורים במקסיקו

  אנשים המתכננים לעבור למקסיקו, באופן קבוע או לתקופה ממושכת, צריכים להבין את חוקי ההגירה במדינה, כמו גם את הניירת שתצטרכו בכדי לבצע את המעבר.

  ישנם שלושה סוגים של אישורי מבקר או אשרת מקסיקו. כדי לעבור, תזדקק לוויזה FM3 או FM2. ויזת FM3 (או ללא מהגר) ויזה לטווח ארוך, שאינה עולה, היא מה שתיירים מגישים בקשה בכדי להישאר במקסיקו לכל דבר ארוך יותר ממקסימום חצי השנה שהם מקבלים בגבול. אם ברצונך להישאר במקסיקו למשך יותר משישה חודשים (מבלי שתצטרך לצאת ולהיכנס שוב למדינה), תצטרך להגיש בקשה לוויזה FM3 (ללא אינמיגרנטה).

  אשרת FM2, שזכתה לאחרונה לשם ויזת אינמיגרנטה, היא מה שתזדקק לו אם אתה רוצה להיות תושב קבע במקסיקו או אם אתה מתכנן להשיג אזרחות מקסיקנית בסופו של דבר.

  זה יכול להיות רעיון טוב להזמין עורך דין להגירה, אבל עבור רוב האנשים, אפשר לעשות את זה בעצמך.

 • 04

  העברת חפצי בית למקסיקו

  להעביר את כל מה שבביתך למקסיקו זה לא קל כמו להתקשר לחברת הובלות, כמו שאתה יכול לעשות אם רק היית עובר למדינה אחרת. כדי להעביר כלי בית למקסיקו, עליך להיות בעל סטטוס הגירה של תושב קבע (Residente Permanente) או תושב זמני (Residente Temporal). עליך לספק מספר מסמכים כדי להעביר את מוצרי הבית, ופריטים מסוימים אינם מורשים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail