היתרונות והחסרונות של מעבר עצמי

מהו העברה בשירות עצמי
מהו העברה בשירות עצמי?

הובלות בשירות עצמי הן אפשרות נהדרת אם אינכם בטוחים אם עליכם להזיז את עצמכם או לשכור מובילים שיעשו את הצעד עבורכם. לפעמים ההחלטה הזו מסתכמת בעלות ובזמן - שניהם קריטיים למהלך מוצלח. אז אם אתה לא רוצה לעבור את עצמך, ובכל זאת אתה לא יכול להרשות לעצמך להעסיק מובילים בשירות מלא, אז הובלות בשירות עצמי עשויות להיות הפשרה הטובה ביותר.

מהו העברה בשירות עצמי?

הובלות בשירות עצמי מתייחס למובילים המספקים שירות מוגבל מאוד. שלא כמו מוביל בשירות מלא המעביר את מוצרי הבית שלך למשאית, מסיע את המשאית לביתך החדש ואז פורק את חפציך - מוביל בשירות עצמי פשוט מסיע את המשאית. אתה אחראי להעביר ולארוז את המשאית ולפרוק אותה כשהיא מגיעה ליעדה. זוהי אפשרות אידיאלית עבור אנשים שרוצים לחסוך קצת כסף, אך מודאגים מנסיעה במשאית גדולה, במיוחד דרך אזור מגורים או אזור עם רחובות צרים והרבה תנועה.

אילו שירותים כלולים בהעברה בשירות עצמי?

הובלות בשירות עצמי כוללות לרוב נהג מקצועי ומשאית ההובלה. כל העלויות האחרות הינן באחריותך, כולל אריזת משק הבית שלך, אריזת המשאית ופרוק בצד השני. כמה חברות בשירות עצמי יספקו לכם מיכל נע - יחידה ניידת גדולה - שתוכלו לאחסן על הדשא הקדמי שלכם כמה ימים לפני המעבר. שירות מסוג זה מאפשר לך לארוז את המכולה לאורך זמן רב יותר. זה גם מבטיח שאתה לא מועד על תיבות בזמן שאתה ממשיך לארוז את הבית שלך. בנוסף, אתה יכול לקחת זמן רב ככל שתצטרך לטעון את המכולה ולפרוק אותה בבית החדש.

כמה עולה הובלות בשירות עצמי?

העלויות תמיד ישתנו תלוי כמה רחוק אתה עובר, כמה דברים יש לך והאזור שאתה עובר אליו. העלויות תלויות גם בסוג השירות שאתה זקוק לו: אם יש צורך במכולה ניידת או אם אתה זקוק למשאית לתקופה ארוכה יותר. שאל את החברה מראש אילו שירותים כלולים בעלות ואילו עלויות נוספות עשויות לחול. לא משנה מה, מוביל בשירות עצמי יהיה בדרך כלל פחות יקר ממהלך שירות מלא, תלוי בנסיבות שלכם. בנוסף, אתה יכול גם לשאול את המוביל כיצד להוזיל עלויות ולבקש פירוט מלא של האומדן שלך כדי שתוכל לראות היכן לקצץ אם אתה צריך לשמור על התקציב הנע שלך.

האם הובלות בשירות עצמי באמת זולות יותר?

לא בהכרח. כדי להחליט אם זה השירות המתאים עבורך, עליך לקבוע את הזמן שייקח להעביר את חפציך למשאית וכמה אנשים תזדקק לעזור לך לעבור. אם יש לך זמן והרבה אנשים לעזור, זה יכול להיות השירות המתאים לך. אך וודא שאתה שוקל את העלויות של מהלך בשירות עצמי מול שירות מלא. לעתים קרובות תגלה שהשירות המלא שווה את המחיר, במיוחד אם יש לך הרבה פריטים גדולים ומביכים להזיז או שאתה מוגבל בזמן ומשאבים.

הכינו שיעורי בית. אם אינך בטוח איזה סוג של מהלך לבחור, שקול את האפשרויות על סמך עלויות, זמן, מאמץ, לחץ וכמה שהדברים שלך הם יקרי ערך - ככל שהפריטים שאתה מעביר יקר יותר, כך עדיף לשכור אנשי מקצוע שיעברו אתה. כמו כן, זכור כי העברת פריטים מיוחדים כגון מכשירי חשמל כבדים, פסנתר או פריטים מביכים כמו חתך גדול, עשויים לדרוש עזרה נוספת שמוביל יכול לספק. זכרו, זול יותר לא בהכרח תמיד טוב יותר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail