איך לארוז בית במהירות?

עליהם לארוז את כל מה שבבעלותם ולמיין אותו אחר כך
יש אנשים שחושבים שכדי לחסוך זמן, עליהם לארוז את כל מה שבבעלותם ולמיין אותו אחר כך.

באופן אידיאלי, רוב האנשים יכולים להשתמש בשמונה שבועות לפחות כדי לתכנן ולארוז למהלך. אך למרבה הצער זמן רב לא תמיד זמין, ומהלכים של הרגע האחרון נפוצים גם, כאשר אנשים מסוימים נאלצים לעבור בעוד ארבעה שבועות או פחות. אם מהלך מהיר נמצא בתוכניות המיידיות שלך, ישנם כמה צעדים יעילים שיכולים לעזור להבטיח מיון ואריזות מהירים של חפצי הבית שלך במינימום כאוס.

הוראות

היפטר מדברים

אחד היתרונות הבלתי צפויים של מהלכים של הרגע האחרון הוא שהם מכריחים אותך להיות אכזרי באופן שבו אתה ממיין ואורז. וזה דבר טוב, מכיוון שככל שנפטרים יותר דברים, פחות צריך לארוז ולעבור, מה שבסופו של דבר אתה מבזבז פחות זמן ואנרגיה. יש אנשים שחושבים שכדי לחסוך זמן, עליהם לארוז את כל מה שבבעלותם ולמיין אותו אחר כך. לא כל כך. היפטר מכמה שיותר דברים שאתה יכול.

עברו בכל חדר והפרידו פריטים לשלוש ערמות:

  • לשמור
  • לתרום
  • לזרוק

אם לא השתמשת בו או לבשת אותו במשך שנה, תן אותו או זרק אותו. הפוך את כל המשפחה למעורבות בכך שתמלא אחר הכלל הזה תוך כדי מיון הדברים שלהם. אם אתה מהסס כשאתה מחליט אם לשמור או לזרוק משהו, קח את זה כתשובה שלך והשליך אותו.

קריאה לעזרה

היעזרו בחברים ובני משפחה ו / או חברות שירות. משפחה וחברים תמיד דואגים לעזור. רק וודא שלפני שאתה מגייס את תמיכתם, יש לך מושג ברור מה אתה צריך שיעשו. אם חיסלתם ומיינתם את חפציכם ויצרתם ערימת "לשמור", עוזרים יכולים ללכת ישר לערמה ולהגיע לעבודה מבלי שתצטרכו לשאול אתכם האם צריך להזיז משהו או לא. עבודה טובה נוספת לעוזרים היא להיפטר מהחומרים שאתה לא רוצה לשמור. זה עשוי לכלול סידור טנדרים לתרומה או השמטת פריטי תרומה וכן היפטרות מזבל וחומרים מסוכנים, כמו צבע וחומרי הדברה.

קנו את ציוד האריזה שלכם

אם אתה עובר עם ציר זמן קצר מאוד, עדיף לרכוש את הקופסאות שלך וציוד האריזה ישירות מחנות הובלות או מחנות ציוד משרדי. זה יחסוך לך את הצרות לצוד מספיק קופסאות לשימוש מתאים. אפשרות נוספת, אם אתם עוברים במקום, היא לחפש אחר מוביל ירוק המספק פחי פלסטיק לצרכי האריזה שלכם. זו דרך נהדרת לזוז. לא רק שזה טוב לסביבה, אלא גם מבטל את המשימות של מציאת קופסאות לאריזה ונפטר מהן לאחר מכן. מרבית החברות ישלחו את הפחים הנדרשים בתאריך הנוח לך, ואז יאספו לאחר שתסיים לעבור ולפרוק.

התחל לארוז

עכשיו שיש לכם את האספקה הדרושה לכם, תוכלו להתחיל לארוז את ערימת הפריטים "לשמור". זכור שחלק מהפריטים, כגון מכשירים גדולים, עשויים לדרוש הכנה מיוחדת. במידת הצורך, השתמש בתוויות או בפתקים דביקים בכדי לאפשר לעוזרים לדעת מה לעשות עם פריטים.

קבלת עזרה מאנשי מקצוע

אנשי מקצוע תמיד זמינים כדי לסייע במהלך ויכולים להיות שווים את ההוצאה הנוספת אם אתה באמת בלחץ זמן.

  • ניתן לקרוא לארוזים מקצועיים שיעזרו באריזות או לארוז את כל משק הבית. זה שירות נהדר שיחסוך לך הרבה זמן וכאבי ראש. רק זכור שאם אתה מנסה לחסוך כסף, חבילות מקצועיות יכולות להיות יקרות. התקשר לפני שתעסיק.
  • חברות איסוף מציעות שירותים שיאספו וייפטרו עבורכם זבל. פשוט בחרו תאריך ואמרו להם כמה אתם צריכים להיפטר, והזבל ייעלם במהירות ובקלות. העמלה היא בדרך כלל שיעור לקילו, תלוי כמה קל להזיז את החומר. שוב, התקשר לשיעור תחרותי.
  • ארגוני צדקה גם יאספו את הדברים הלא רצויים שלך. אם ערימת התרומות שלך גדולה או שיש לך רהיטים למסור שעדיין במצב טוב, ארגון ללא כוונת רווח יאסוף את הפריטים עבורך, יחסוך לך את האנרגיה והזמן הדרוש להורדתו. רק וודא שסיימת את המיון שלך כדי שתעבור את ההליך פעם אחת בלבד. שים לב שחלק מארגני הצדקה מציעים איסוף רק בתאריכים ספציפיים ובמיקומים ספציפיים. שאל לפני שאתה מזמין.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail