כיצד לארוז ולהעביר יצירות אמנות?

אם אתם אורזים תמונות ומסגרות קטנות ואורזים אותם יחד לקופסה נעה
אם אתם אורזים תמונות ומסגרות קטנות ואורזים אותם יחד לקופסה נעה, עטפו כל אחד מהם בנייר אריזה.
סקירה כללית
 • זמן כולל: 60 דקות

  העברה היא סיכוי מפחיד כאשר הפריטים שלך שבירים, במיוחד כאשר הם כוללים יצירות אמנות יקרות ערך או תמונות משפחתיות. יצירות אמנות יכולות להיות גדולות ומסורבלות, ואפילו הפריטים שאמורים להגן על האמנות או על התמונות - כלומר על המסגרת ועל הזכוכית - עלולים לפגוע בה במהלך מהלך. עם זאת, אם תארוז את הגרפיקה ומסגרות התמונה בזהירות ובצורה נכונה, תוכל להימנע ממציאת זכוכית מנופצת כאשר תגיע לביתך החדש.

  מה שאתה תצטרך

  ציוד / כלים

  • סמנים

  חומרים

  • קופסאות במספר גדלים
  • נייר דבק
  • נייר אריזה חום
  • ניילון בועות
  • סרט אריזה

  הוראות

  1. התאם את הגרפיקה עם קופסאות בגודל מתאים

   מיין את הגרפיקה שלך לפי גודל. ברוב המקרים, ניתן לקבץ ולארוז יצירות אמנות קטנות ובינוניות. אם אתה מעביר יצירות אמנות גדולות, עדיף לארוז כל יצירה בקופסה מיוחדת נפרדת שגדולה מעט מהמסגרת אותה אתה אורז. רכשו קופסאות מתמחות בחנות אספקה זזה או מסוכנות להשכרת משאיות. אם אינך מוצא קופסאות מיוחדות, פרק קופסה משומשת ושטח אותה. תזדקק לקופסה שגדולה מהתמונה והמסגרת.

  2. סמן זכוכית עם 'x'

   אם למסגרת יש כיסוי זכוכית, השתמש בנייר דבק כדי למקם X על פני הזכוכית. זה ימנע מהכוס להתנפץ לחלוטין או להסתובב יותר מדי אם היא תישבר.

  3. הגן על פני היצירה

   אם על יצירות האמנות שלך אין זכוכית, הגן על הפנים הצבועות על ידי עטיפה בכמה שכבות של ניילון למטבח או עטיפת לוח זמינה מסחרית.

  4. עטפו יצירות אמנות עם נייר ועטיפת בועות

   על משטח עבודה שטוח, הנח את הנייר החום שטוח על משטח העבודה שלך כך שהקצוות חופפים ליצירת שטח נייר שגודל כפול מהמסגרת שלך. הניחו את צד זכוכית המסגרת כלפי מטה על הנייר. עוטפים את קצות הנייר סביב המסגרת, ממש כמו מתנה. לעולם אל תעטוף יצירות אמנות או מסגרות בעיתון. אמנם זה עובד היטב לריפוד, אך נייר עיתון יכול להשאיר סימנים על הגרפיקה.

   עוטפים את סרט האריזה לאורך כל המסגרת לאורך ולרוחב. זה יבטיח שהנייר יישאר במקומו במהלך המעבר. חזור על התהליך בניילון בועות.

   אם אתם אורזים תמונות ומסגרות קטנות ואורזים אותם יחד לקופסה נעה, עטפו כל אחד מהם בנייר אריזה. אתה רוצה להבטיח שהזכוכית לא תישבר במהלך המעבר.

   בעת אריזת הארגז והעמסתו על המשאית הנע
   בעת אריזת הארגז והעמסתו על המשאית הנע, יש לשמור את התמונה הארוזה בצדה, ולא שטוחה.

   אם אתה רוצה הגנה נוספת על פינות מסגרות התמונות שלך, רכוש מגיני פינות קרטון מיוחדים.

  5. מבחן תנועה

   לפני שאתה אוטם את הקופסה, בדוק אותה לתנועה. סגור בעדינות את הקופסה ונענע אותה מעט כדי לראות אם משהו מרגיש כאילו הוא זז. הוסף עיתון מקומט בכדי לרפד את יצירות האמנות אם זה מרגיש כאילו המסגרות הולכות להסתובב.

  6. אטום את הקופסה ביסודיות

   אם אתה משתמש בקופסה מיוחדת, הדבק קצה אחד של הקופסה סגור. הניחו את הקופסה בקצה האטום והחלקו בעדינות את המסגרת העטופה לקופסה. אם אתה מתקשה לגרום לזה להתאים, בקש מחבר שיעזור להחזיק את התיבה.

   אם אינך משתמש בקופסה מיוחדת, הנח את המסגרת על גבי הקופסה השטוחה שניתקת קודם לכן ואבטח אותה באמצעות סרט אריזה. אם הקופסה השטוחה מספיק גדולה בכדי שניתן יהיה לכופף אותה סביב המסגרת, כופפו אותה ואז אבטחו אותה בעזרת סרט.

   אם הקופסא אינה עוטפת, תוכל לחתוך את הקופסה, ליצור חתיכות קרטון בודדות או לפרק קופסה אחרת ולהשתמש בה כדי להגן על הצד החשוף.

  7. סמן את התיבה עם תוכן ומתאר

   סמן את הצד החיצוני של הקופסה משני הצדדים עם התוכן, המילה "שביר", ומיקומה, כמו הסלון, חדר השינה או המטבח.

  8. מקם את הקופסאות במשאית

   בעת אריזת הארגז והעמסתו על המשאית הנע, יש לשמור את התמונה הארוזה בצדה, ולא שטוחה. התמונה תספוג לחץ קל יותר בקצה מאשר שטוח. ארזו תמונות בקצוות ובמקום בו הן לא יפלו. רכז אותם בין עצמים כבדים שלא ינועו במהלך המעבר.

  FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail