קבל את הויזה הנכונה לחיות במקסיקו

היא המסמך הדרוש לך אם אתה מתכנן להישאר במקסיקו למשך יותר מחצי שנה
אשרת ה- Fm3 לטווח הארוך, ולא המהגרים, היא המסמך הדרוש לך אם אתה מתכנן להישאר במקסיקו למשך יותר מחצי שנה.

אם אתם מתכננים לעבור למקסיקו או לצמיתות או לתקופה ממושכת, אתה תמיד תצטרך להשיג את המסמכים והדרישות הנדרשים ולהבין את חוקי ההגירה של המדינה.

אם אינך בטוח איזו ויזה אתה זקוק או זקוק לעזרה בכדי להשיג ויזה, אנו ממליצים להזמין עורך דין להגירה. אך לפני שתעשה זאת, דע כי רוב הניירת קלה למילוי והגשה וכי ייתכן שעורך דין לא יוכל לעבד את הויזה שלך מהר יותר מאשר אם תעשה זאת בעצמך. בנוסף, תחסוך הוצאות עורך דין.

ישנם שלושה סוגים של אישורי מבקר / ויזות מקסיקניים שעליכם להיות מודעים להם. הראשון מכונה FMM (Forma Migratoria Multiple). עבור תושבי ארה"ב וקנדה, זהו כל התיעוד הרשמי שאתה זקוק לביקור במקסיקו (מלבד הדרכון שלך) אם ברצונך להישאר לא יותר מ -180 יום. אם אינך מארה"ב או מקנדה, הקפד לקרוא את הרשימה המלאה של מדינות שאינן זקוקות לוויזה מיוחדת בכניסה למקסיקו.

כרטיס התייר

לרוב האנשים המבקרים במקסיקו תוענק לו אשרת המבקרים המיועדת לתיירים או לאנשים המנהלים עסקים במשך שישה חודשים או פחות. ברגע שהיית בארץ חצי שנה, עליך לעזוב ולעלות מחדש אם אתה רוצה להישאר זמן רב יותר. לא ניתן לחדש את כרטיס התיירות מבלי לצאת מהארץ. אם ברצונך להישאר יותר משישה חודשים, עליך להגיש בקשה לוויזה שאינה עולה או עולה.

ה- FMM הוא כרטיס התיירות הוויזה הנפוץ ביותר המונפק לכל המבקרים במקסיקו. אם אתה טס, זה יימסר לך על סיפון הטיסה. זה זמין גם מגורמי ההגירה בשדה התעופה כאשר אתה מגיע ליעד המקסיקני שלך. יש עלות ל- FMM, אשר כלולה במחיר כרטיס הטיסה שלך

אם אתה נכנס לארץ יבשתית או דרך הים, הטופס יונפק לך על ידי משרד ההגירה בגבול או בנמל הכניסה. FMM יעלה לך בסביבות 16 אירו €, אותו יש לשלם בבנק. בנקים זמינים בדרך כלל ליד משרד ההגירה אם אתה צריך להשיג מטבע מקומי. אם אתה נושא דולרים אמריקאים, רוב המשרדים יקבלו דולרים במקום פזו.

טופס זה שעליך למלא ולמסור לפקידים אשר יטביעו ויעבדו יעניקו לך שהות במדינה לא יותר מ -180 יום. כאשר הם יחתמו את הטופס שלך בעלייה, הם יחזירו את החלק הימני של הטופס לשמירה שלך. הקפד לשמור את מחצית הטופס הזה איתך ובטוח בכל עת ולא משנה כמה זמן אתה נשאר. שמור אותו עם הדרכון שלך או בתיבה נעולה כיוון שההגירה תבקש זאת כשתעזוב את הארץ. אם תאבד את זה, תצטרך לשלם קנס ולהיות טרחני בגבול. פשוט שמרו על בטיחותכם במהלך הביקור שלכם.

הויזה שאינה עולה

אשרת ה- Fm3 לטווח הארוך, ולא המהגרים, היא המסמך הדרוש לך אם אתה מתכנן להישאר במקסיקו למשך יותר מחצי שנה. זהו מסמך המתחדש ללא הגבלת זמן ומתחדש מדי שנה. עבור מרבית הזרים המתגוררים במקסיקו, זו הויזה היחידה לה הם זקוקים. זה נותן להם את הזכות לגור במקסיקו בתנאים שנקבעו בוויזה. ויזה זו אינה מובילה למעמד של תושבות קבע או אזרחות מקסיקנית.

אשרת העליה

אשרת המעפילים FM2 מיועדת לאלו המעוניינים להשיג מעמד תושבות קבוע מקסיקני או אזרחות במדינה. באמצעות FM2, ניתן לבקש תושבות קבע או אזרחות לאחר חמש שנים. אינך צריך להחזיק FM3 כדי להגיש בקשה ל- FM2.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail