איך למצוא חברות שנפטרות מהדברים שלך?

ביגוד ואביזרים הם חלק מהפריטים הביתיים הקלים ביותר לצבירה
ביגוד ואביזרים הם חלק מהפריטים הביתיים הקלים ביותר לצבירה, אך קשה להשלים אותם.

אחד היתרונות שאינם ניתנים להכחשה של מעבר דירה הוא בכך שהוא מכריח אותך לערוך חשבון על כל הזבל שבבעלותך בבית ולהיפטר מפריטים שכבר אינך משתמש בהם או זקוק להם. אחרי הכל, זה זול יותר וקל יותר לנוע כאשר יש פחות לארוז ולהעמיס על משאית נעה. למרות הכוונות הטובות ביותר שלך להתארגן לפני שתתחיל לארוז, עם זאת, כשמגיע הזמן לזוז, אתה עלול למצוא את עצמך מתמודד עם המשימה הבלתי מעוררת קנאה של התעלמות.

כמובן, דרך ניסויה ואמיתית לחלץ את הבית מהחומרים שאינך רוצה היא לארח מכירת חצר. כאשר אפילו המחשבה לארח ולארגן מכירת חצר היא מכריעה מדי, אך יש עדיין דרכים לעבוד דרך העומס.

למכור את הבגדים והאביזרים שלך

בגדים ואביזרים הם חלק מהפריטים הביתיים הקלים ביותר לצבירה, אך קשה להשלים אותם. אם אתה מוכן להיפרד מבגדים משומשים במצב טוב, ישנן מספר חברות שעשויות לקחת אותן. הצעד הראשון שלך יכול להיות לקחת אותם לחנות משלוחים מקומית, אך יש גם אפשרויות מקוונות.

  • Thredup. בקש ערכת ניקיון בחינם מאת ThredUp, משווק מקוון, והם ישלחו לך תיק גדול בו תוכל למקם את הפריטים שאתה רוצה להיפטר מהם. שלח אותו בחזרה, ו- ThredUp יפרסם אותם למכירה באינטרנט וישלח לך חלק מההכנסות. עם זאת, ראוי לציין שלא כל הפריטים מתקבלים למכירה; אלה שלא יישלחו אליכם תמורת תשלום קטן או ימוחזרו. תוכלו גם לתרום את הבגדים לצדקה באמצעות ThredUp.
  • טריידסי. אם אתה מוכן להיפרד מבגדי מעצבים, אתה יכול לצלם ולרשום אותם באינטרנט עם Tradesy. אם אתה מבצע מכירה, החברה שולחת לך ערכת שילוח ששולמה מראש, ומופנית מראש. טריידסי לוקחת עמלה קטנה על כל מכירה.

השתמש באתרי מכירה מקומיים

גזור את איש האמצע על ידי מכירת חפצים ביתיים בשוק מקוון, כגון שוק פייסבוק, לטגו או קרייגסליסט. אתרים אלה מחייבים אותך לצלם, לספק תיאור ולתקשר ישירות עם קונה פוטנציאלי. זכור כי קונים עשויים לנהל משא ומתן על מחיר.

תרום את הפריטים שלך

אם אינך חש בכוח להרוויח כסף עבור בגדיך או חפצי בית אחרים או שאינם במצב מספיק טוב למכור - אך עדיין לביש או שמיש לחלוטין - שקול לתרום אותו לארגון כגון רצון טוב או צבא ההצלה.. אם אתה המום מכדי אפילו לקחת את הפריטים לארגוני צדקה, חברות כמו Greendrop מאפשרות לך לתאם איסוף. כל שעליך לעשות הוא לארוז את הפריטים ולהניח אותם בחוץ ביום איסוף קבוע מראש, ו- GreenDrop תעשה את השאר.

אירחו מכירת אחוזות

מכירות אחוזות מאפשרות לך לפנות הרבה חפצים ביתיים על ידי פתיחת הבית שלך לאנשים שייכנסו לקנות. מכירות אחוזות מקצועיות זמינות לבצע את כל העבודות בשבילך, אך הן לוקחות קיצוץ מההכנסות. אתה יכול גם לארח מכירת עיזבון משלך, אם כי נדרשת יותר עבודה לארגן, לתמחר ולמכור את הפריטים.

שכור שירות להסרת זבל

לפעמים החפצים הביתיים שאתה רוצה להיפטר מהם אינם במצב טוב מספיק למכור או לתרום. לדוגמא, ייתכן שיש לך סככה ישנה בחצר האחורית המלאה בציוד דשא חלוד, כלי גינון ושאר זבל שאינך מעוניין לנסות להציל. יכול להיות שזה יותר מדי פשוט לצאת לשירות האשפה המקומי לאסוף ולהיפטר ממנו.

אם זה המקרה, אתה יכול לשכור שירות להסרת זבל שיגיע לאסוף את הפריטים. אתה תשלם עבור החברה שתסחוב עבורך את הזבל, אך כאשר אתה לחוץ לגבי מעבר דירה, אולי עדיף פשוט להסתיים בזה.

מאמרים בנושאים דומים
  1. כיצד לארוז את המטבח למעבר?
  2. כיצד לנקות ריחות עשן סיגריות?
  3. מדריך שמונה שבועות לבתי מעבר
  4. הצטייד במטבח הראשון שלך
  5. כיצד לארוז ולהעביר יצירות אמנות?
  6. איך לארוז בית במהירות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail