ציד דירות חובה

כדאי גם לקחת רשימה של שאלות פיננסיות לשאול את המשכיר לפני שתחתום על חוזה שכירות
כדאי גם לקחת רשימה של שאלות פיננסיות לשאול את המשכיר לפני שתחתום על חוזה שכירות.

אם אתם עוברים לבית הראשון ומחפשים דירה חדשה, מומלץ לארוז ערכת כלים להשכרת דירה כשאתם מחפשים את החלל המושלם. זה יעזור לכם להחליט איזו דירה מתאימה בדיוק עבורכם ולהקל על תהליך הגשת הבקשה.

מסמכי בקשה

לפני שתתחיל לצפות, וודא שאתה רשום את הפניות שלך (משכירים לשעבר, מעסיקים וכו ') וקח איתך עותק של הרשימה לצפיות שלך. אמנם תמיד כדאי לקחת את הזמן בבחירת דירה, אך ישנם מקרים בהם אתה מוצא את המקום המושלם יחד עם שורה ארוכה של אנשים אחרים. אם יש לך את הרשימה שלך אתה יכול לתת יתרון.

אתה צריך לדעת מה אתה יכול להרשות לעצמך להוציא על הבית החדש שלך, אז בדוק את התקציב שלך לפני שתתחיל לחפש. כדאי גם לקחת רשימה של שאלות פיננסיות לשאול את המשכיר לפני שתחתום על חוזה שכירות. יהיה עליך גם לשאול שאלות על חוזה השכירות לפני שתחתום.

רישום אספקה

מחברת חיונית. קל לבלבל בין חללים, במיוחד אם אתה רואה לא מעט יותר ממספר ימים. תנו לכל דירה דף נפרד משלה. כתוב את הכתובת למעלה ואת מספר הטלפון של בעל הבית או המנהל. שימו לב גם לגודל, כולל מספר חדרי השינה, חדרי הרחצה וכו '. תוכלו לקבל את רוב המידע הזה מרשימת הדירות. זה יחסוך לך זמן כאשר אתה באמת מטייל בדירות ברשימה שלך. שימו לב לדברים שאתם אוהבים ולדברים שאתם לא אוהבים. כמו כן, שימו לב לאזורים הבעייתיים ולדברים שבעל הבית אמר שהם יתקנו או יעשו.

סרט מדידה ומצלמה

תמיד רעיון טוב שתדע מבעוד מועד אם הרהיטים שלך יתאימו, לא רק בחלל, אלא דרך הפתחים, המסדרונות והמעליות. כדאי תמיד למדוד את הספה, הכיסאות הגדולים וכל רהיטים גדולים אחרים. קח את המדידות האלה איתך ואז הקדיש זמן לחלל למדידת פתחים, חדרי שינה, מסדרונות וחללים אחרים כדי להבטיח שהדברים שלך יתאימו.

השתמש בטלפון שלך כדי לצלם את החלל, במיוחד אם אתה לבדך והאדם שאתה הולך לחלוק את החלל איתו לא נמצא שם כדי לראות את הדירה. לרוב בעלי הדירות לא אכפת, אבל הקפד לשאול לפני שתתחיל לצלם. אם אתה רואה הרבה דירות ביום אחד, התחל בצילום החלק החיצוני של הבניין. לא רק הכתובת ושם הבניין מוצגים בדרך כלל מלפנים, אלא זו גם דרך קלה להפריד בין התמונות ברגע שאתה בבית.

רשימת עדיפויות

אם תשתף את החלל הזה עם שותף לחדר, בן זוג או בן / בת זוג והם לא מלווים אותך לצפייה, מומלץ להכין רשימה של מה שכל הדיירים זקוקים לו במרחב. עשו זאת לפני שאתם בכלל מתחילים לחפש השכרות. זה ישמור אותך על המסלול ויבטיח שאתה לא מוותר על הצרכים שלך מכיוון שנמאס לך להסתכל או להתרגש על ידי משהו אחר בחלל שאינו ברשימת החובה.

אמנם נחמדים לא חשובים כמו חובה, אך זה עדיין מועיל לקבוע איזו דירה מתאימה ביותר לכל הדיירים. בנוסף, זה מכריח אותך לחשוב על מה שתרצה בדירה, ויהיה קל יותר לשאול שאלות ולנהל משא ומתן על חוזה שכירות.

חבר

אם אתם מחפשים דירות בעצמכם, תמיד טוב להביא חבר ולא רק מטעמי בטיחות! תמיד טוב שיש דעה שנייה ולשמש כמערכת תמיכה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail