העברת פסנתר בבטחה

שוחח עם סוכנות להשכרת משאיות הובלות או עם מרכז אספקת הובלות
אם אתה בספק, שוחח עם סוכנות להשכרת משאיות הובלות או עם מרכז אספקת הובלות.

העברת פסנתר קשה מאוד. לפני שתנסה לעשות זאת בעצמך, כדאי לך לשקול להעסיק מובילים מקצועיים שיעשו את העבודה. זה נכון במיוחד אם אתה צריך להעביר את הפסנתר במורד גרם מדרגות, למעלית, או שיש לך מרחבים צמודים לניווט.

פסנתרים כבדים ומסורבלים והם יקרי ערך למדי; לא אכפת לך לפציעות שאתה עלול לגרום לבית שלך ולגב שלך. אם אתה נחוש להזיז את הפסנתר בעצמך, הנה כמה טיפים מועילים לוודא שהוא מתבצע בבטחה.

לבקש עזרה

זכרו, פסנתרים הם לא רק כבדים, אלא הם גם מביכים. הזקפות נושאות את כל משקלן במחצית העליונה, והרגליים והרגליים יכולות להיות שבירות, כך שתזדקק לכמה ידיים נוספות כדי לעזור.

תכנן לפחות ארבעה אנשים שיעבירו בצורה נכונה ובטוחה את הפסנתר הזקוף הממוצע. זו הזדמנות מושלמת לקרוא טובות הנאה מחברים ובני משפחה. הקפידו להציע להם משהו עבור זמנם ומאמץם, גם אם זה רק ארוחת צהריים או טובה בתמורה לעזרתם.

השג את הציוד הנכון

שכרו או רכשו רצועות כבדות שיספקו אחיזה טובה יותר בפסנתר עצמו. תזדקק גם לבובת רהיטים שתוכל לתמוך במשקל הפסנתר. ניתן להשתמש ברצועות גם לאבטחת הפסנתר לדולי ובמשאית הנוסעת.

אם אתה בספק, שוחח עם סוכנות להשכרת משאיות הובלות או עם מרכז אספקת הובלות. הם יפנו אתכם לכלים הנכונים ויציעו הצעות בהתאם לסוג הפסנתר שתעבירו.

יהיה עליך גם לשכור או לרכוש שמיכות ריפוד או הזזה כדי להגן על הפסנתר מפני בליטות. זה יעזור גם להגן על קירות מפני סדקים ושריטות.

הגן על המקלדת

השלב הראשון בהנעת פסנתר הוא סגירה ונעילה של מכסה המקלדת. זה ימנע את פתיחתו במהלך המעבר. המפתחות שבירים ויש צורך להגן עליהם.

אם מכסה המקלדת אינו ננעל, וודא כי המכסה סגור כשאתה עוטף את הפסנתר. אל תשתמש בקלטת בכדי לשמור על מכסה סגור מכיוון שהדבר יפגע במשטח העץ.

עטוף את הפסנתר

עם השמיכות או הריפוד, עטפו את הפסנתר. וודאו שהפינות מוגנות ואבטחו את השמיכה עם סרט אריזה. שמור על קלטת מגע ממשטח הפסנתר.

וודא כי השמיכה או הריפוד עבים מספיק בכדי שהם ישמרו על הפסנתר מפני כל בליטות שהוא עלול לספוג.

מרימים את הפסנתר

כשמרימים את הפסנתר למקומו, בין אם זה על רהיטי הבולי, על המשאית או למיקום אחר בתוך הבית, עליכם לזכור לא להרים אותו ברגליו. הרגליים פגיעות ביותר. כמו כן, שמרו על הפסנתר במצב זקוף. הנחתו על צידה אינה טובה עבור המכניקה הפנימית.

  1. מקמו שני אנשים בכל קצה הפסנתר והניחו את הרצועות הנעות מתחת לתחתית הפסנתר, עם רצועה בכל קצה.
  2. כאשר אדם אחד מחזיק אחד בכל קצה של כל רצועה (כעת אמורים להיות לכם ארבעה אנשים שעוזרים, כל אחד מהם תומך בארבע הפינות), הרימו את הפסנתר אל דולי הרהיטים.
  3. עכשיו אבטח אותו, וודא שרגלי הפסנתר יושבות שטוחות על הבולי.
  4. אם לפסנתר יש גלגלים, עליכם לנעול את הגלגלים במקום (אם אפשר) או לוודא שהפסנתר מאובטח היטב.

מאבטח אותו במשאית

יש להציב את הפסנתר בחלק האחורי של המשאית הנעית ליד הקיר האחורי - הקיר המפריד בין התא הפנימי של המשאית לחלל המטען. זה יהיה אחד החלקים הראשונים שתארוז ואחד האחרונים שתפרוק במקום החדש.

מובילי פסנתר רבים מציעים להשתמש בקרשי עץ כדי להבטיח רמת ריצוף לפסנתר מכיוון שרוב חללי המשאיות אינם מפולסים. זה עוזר להקל על הלחץ על הגלגלים ועל רגלי הפסנתר אשר יתאמנו להתייצב במהלך המהלך. אם אתה משתמש בקרשים, הניח אותם לאורך הקיר האחורי.

  1. הרם את הפסנתר מהבולי אל הקרשים.
  2. בעזרת הרצועות הנעים, אבטח את הפסנתר לקיר המשאית.
  3. בדוק כדי לוודא שהפסנתר אינו מסוגל להסתובב או להטות בזמן שהמשאית נעה.

עוברים לגור

לפני שתעבור לבית החדש שלך, וודא שאתה יודע לאן בדיוק יעבור הפסנתר. זה צריך להיות על קיר; רצוי קיר פנימי שבו הוא יהיה מוגן מפני קור ולח. הפוך את השלבים המתוארים לעיל. שוב, אם אתה צריך לנהל משא ומתן על מדרגות, מעליות או שטח צמוד, התקשר לאיש מקצוע.

תעדכן את זה

בכל פעם שמזיזים פסנתר, יהיה צורך לכוון אותו. פסנתרים אמנם הם חפצים כבדים ונראים די מוצקים, אך פעולתם הפנימית רגישה לתנועות ולמורות. מכוון מקצועי יישמע מושלם שוב.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail