איך להתיישב בשכונה החדשה שלך?

אנחנו תמיד תוהים מי יהיו שכנינו החדשים
כשאנחנו עוברים לשכונה, לבניין או לגוש עירוני חדש, אנחנו תמיד תוהים מי יהיו שכנינו החדשים.

מעבר לבית חדש פירושו בדרך כלל להכיר שכנים חדשים, ובעוד שרבים מאיתנו רוצים להכיר את האנשים הסמוכים, לא תמיד יש זמן להיפגש - במיוחד לאחר מעבר. בעוד שפגישה עם שכנים חדשים לא עשויה להיות גבוהה ברשימת העדיפויות שלך לאחר מעבר, אך זה יעזור לך להרגיש יותר מיושב בביתך ובשכונה החדשה שלך. כדי לעזור, השתמש במדריכים הבאים לחיסכון בזמן כדי לעזור לך להכיר את הקהילה החדשה שלך.

 • 01

  הכירו את שכניכם

  כשאנחנו עוברים לשכונה, בניין או עיר חדש, אנחנו תמיד תוהים מי יהיו שכנינו החדשים. למצוא את הזמן להציג את עצמך נותר בדרך כלל במקרה.

  לאחר מעבר יש פשוט כל כך הרבה מה לעשות שלעתים קרובות אנו עוזבים להכיר את השכנים עד אחרון, ולעתים קרובות יותר מאשר לא זה דבר שאיננו עושים לעולם. הכרת השכנים שלך, לעומת זאת, מספקת קהילה בטוחה יותר, שבה אנשים מחפשים אחד את השני. חוץ מזה, אתה עלול ליצור חברות ממש חזקות וארוכות טווח.

 • 02

  מארחים מסיבת חנוכת בית

  לאחר מעבר, תכנון מסיבה הוא ככל הנראה הדבר האחרון שתרצו לעשות, אך עם מעט זמן לאחר שתסיימו לפרוק, מסיבה היא דרך מושלמת עבורכם ובני משפחתכם להכיר שכנים ולהכיר חברים חדשים. המפתח הוא לשמור על הפשטות.

  האורחים יודעים שזה עתה עברתם ולא יצפו שתארחו מפגש מורכב. ולמרות שרק עכשיו נפגשתם, בקשו מאנשים לעזור בעזרת הבאת כסאות או כוסות או חטיפים.

 • 03

  התחל שיחה

  רק בגלל שאתה מוצא הזדמנות לפגוש את שכניך החדשים לאחר שתעבור לשכונה, זה לא בהכרח מקל על ביצוע. חלקנו ביישנים, בעוד שאחרים מודאגים יותר מהפרטיות שלנו ושל שכנינו. גלה כיצד לפתוח בשיחה ולהציג את עצמך מבלי להיראות כמו שכן סקרן.

 • 04

  התערב בקהילה החדשה שלך

  בין אם אתם עוברים מעיר גדולה לעיירה קטנה או מעיר קטנה לעיר גדולה, ההרגשה כאילו אתם חלק מקהילה לוקח זמן ומאמץ מצדכם. המשמעות היא גם למצוא את הדברים שאתה מתחבר אליהם, בין אם זה התנדבות, מציאת עבודה חדשה, הצטרפות למועדון או מעורבות בבית הספר של ילדך. עיין בטיפים הבאים להתעסקות בשכונה שלך.

 • 05

  היה תייר בחצר האחורית שלך

  זה עתה עברת לבית חדש ובילית את הימים האחרונים בפירוק. קח קצת פסק זמן מכל מתח הלחץ והתחל לבדוק את הקהילה החדשה שלך. ישנן המון דרכים להיות תייר בחצר האחורית החדשה שלך תוך איסוף של חומרים אלה שאולי שכחת לארוז.

 • 06

  צרו חברים חדשים בלחיצת עכבר

  רובנו מכירים פלטפורמות מדיה חברתית המאפשרות לנו ליצור קשר עם אנשים לא משנה היכן הם גרים. אבל כשעוברים לקהילה, עיר או עיירה חדשה, מציאת חברים חדשים מקומית היא קצת יותר מאתגרת. השתמש בכלים מקוונים אלה כדי למצוא דרכים להתחברות מקומית.

 • 07

  כיצד לעזור לילדיכם להתיישב בשכונה חדשה

  אם יש לך ילדים, הם יהיו חסרים בשכונה הישנה שלהם וחברים ויהיו מתקשים להסתגל לביתו החדש שלך ואת להתיישב בית ספר חדש. כדי לעזור להם להרגיש יותר בבית והתיישבו, השתתף בקהילה החדשה בעזרת עצות והצעות אלה.

התמקם במרחב החדש שלך

להרגיש בבית בבית ובשכונה החדשה שלך לוקח זמן ומאמץ מצידך. אמנם יש לך כל כך הרבה דברים לעשות כשאתה נכנס לגור בפעם הראשונה, אבל חשוב לקחת את הזמן שאתה צריך ולתת למשפחה שלך את ההזדמנות להרגיש בבית. פריקה היא רק חלק מההתמקמות במשימות. השתמש במדריך זה כדי לעזור לך לפרוק ולהרגיש יותר בבית בביתך החדש.

מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לייבא מכונית זרה לארה"ב?
 2. העברת פסנתר בבטחה
 3. כיצד לארוז את המטבח למעבר?
 4. ציד דירות חובה
 5. איך למצוא חברות שנפטרות מהדברים שלך?
 6. כיצד לנקות ריחות עשן סיגריות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail