כיצד למיין ולהיפטר מדברים לפני שתעבור?

מומלץ למיין את הדברים שלך כדי שלא בסופו של דבר תעביר דברים שאתה לא צריך ומעולם לא השתמשת בהם
לפני המעבר, מומלץ למיין את הדברים שלך כדי שלא בסופו של דבר תעביר דברים שאתה לא צריך ומעולם לא השתמשת בהם.

הצד החשוב של המעבר הוא שזה מכריח אותך לנקות את הבית על ידי היפטרות מחפצים לא רצויים ובלתי נחוצים. כשאתה מסתדר לפני מעבר, אתה חוסך לעצמך כסף והזמן קל יותר וזול יותר כשיש פחות לארוז ופחות להעמיס על משאית נעה. להלן הטיפים הטובים ביותר שלנו כיצד להיפטר מדברים לפני מעבר דירה.

 • 01

  להחליט מה צריך להישאר ומה צריך ללכת

  לפני המעבר, מומלץ למיין את הדברים שלך כדי שלא תסיים להעביר דברים שאתה לא צריך ולעולם לא השתמשת בהם באמת. זו אמנם משימה ענקית והיא עשויה להיראות מכריעה, אך יש כמה שאלות מרכזיות שתוכלו לשאול את עצמכם כדי לעזור לכם להחליט מה צריך להישאר ומה צריך ללכת:

  • מתי בפעם האחרונה השתמשת בפריט? אם עברה יותר משנה, אתה כנראה יכול להסתדר בלעדיה.
  • האם אתה אוהב את הפריט? במיוחד כשמדובר בבגדים, לעתים קרובות אנו שומרים על דברים שאינם הטעם שלנו או שאנחנו לא מרגישים טוב ללבוש אותם.
  • האם יש לפריט ערך סנטימנטלי? אולי לא השתמשת בשמלת הכלה שלך מאז שהתחתנת, אבל זה לא אומר שזה משהו שאתה רוצה להיפטר ממנו.
 • 02

  ארגן מכירת מוסך

  כעת, לאחר שמיניתם את הפריטים שלכם במה שאתם רוצים לשמור וממה תוכלו להיפרד, תצטרכו להחליט כיצד להיפטר מחומרים לפני שתעברו לביתכם החדש. אם יש לך הרבה פריטים שאתה כבר לא רוצה והם במצב טוב, שקול לארגן מכירת מוסך. זה יכול להיות משמח לראות את הדברים הישנים שלך בידי אנשים שישתמשו בהם ויוקירו אותם. זו גם דרך נהדרת להרוויח קצת כסף נוסף כדי להוציא את הוצאות המעבר שלך.

  פרסם את מכירת המוסך שלך בקבוצות פייסבוק מקומיות ובקרייגסליסט הוסף תמונות של הפריטים הטובים ביותר שלך כדי למשוך קונים. אם יש לך הרבה פריטים לילדים, פרסם על מכירת המוסך שלך בקבוצות אמהות מקומיות.

 • 03

  למכור פריטים באינטרנט כדי להרוויח כסף נוסף

  קבוצות קנייה / מכירה / סחר מקומיות הן אופציה נהדרת אם אינך רוצה לטרוח לארוז את הפריטים שלך ולשלם עבור המשלוח, אך יש שפע של אתרי מכירה חוזרת לאנשים שלא אכפת להם לנסוע לסניף הדואר כדי למכור הדברים שלהם. נסה את Kidizen, Poshmark, ThredUp ואפילו eBay על מכירת המוצרים שלך.

 • 04

  תרום פריטים שאינך יכול למכור

  לאחר שמכרת את מה שאתה יכול, התכנן לתרום את רוב השאר. ודא שניתן להשתמש בכל חלק, שהוא במצב טוב ושהוא ניקה היטב. ערכו רשימה של כל מה שאתם תורמים לצרכי מס, ואז מצאו ארגון צדקה מקומי שיכול להשתמש בפריטים.

 • 05

  מחזר את מה שאתה לא יכול למכור או לתרום

  במקום לזרוק את כל מה שאינך יכול למכור או לתרום לפח, קח את הזמן להפריד בין מחזור. כתבי עת ועיתונים ישנים ניתנים למיחזור במדרכה ברוב המקומות; יתכן שתוכל למצוא אתרי הורדה מקומיים למחזור בד, אלקטרוניקה ישנה, שטיח, סוללות ופריטים אחרים שאינם שימושיים עוד.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail