איך למצוא מקומות בטוחים וזולים למגורים

ל- Bestplaces מחשבון השוואת יוקר מחיה מועיל הבודק מצרכים כגון מזון
ל- Bestplaces מחשבון השוואת יוקר מחיה מועיל הבודק מצרכים כגון מזון, דיור, תחבורה ובריאות.

מעבר למקום משתלם יותר לרוב הגיוני מאוד, אך לפני שאתה מבצע את המעבר הגדול לעיר חדשה או לאזור אחר, איך תבין אילו מקומות הם גם זולים וגם מתאימים לך? באופן לא מפתיע, האינטרנט הוא המקום הטוב ביותר להתחיל בו. יש הרבה משאבים מקוונים בחינם שיכולים לעזור לך לזהות עיירות ספציפיות (באירופה ומחוצה לה), לנתח את ערכי הבית, יוקר המחיה, שוקי העבודה וקריטריונים אחרים. כמה משאבים יכולים גם לעזור לך לחפש עבודה בעיר החדשה שלך.

מחשבוני שכר

עבור אנשים רבים, הצעד הראשון בחיפוש אחר המקום המשתלם והמתאים ביותר למגורים הוא לחשב כמה רחוק משכורתם הנוכחית תביא אותם בעיר החדשה. אמנם המשכורות עשויות להשתנות, אבל טוב לדעת בערך כמה אתה עשוי להרוויח במקום החדש וכמה ייתכן שתצטרך לכסות את ההוצאות.

  • Salary.com מספק את טווח השכר לקריירה ספציפית בכל מקום באירופה, יחד עם שיקולי העסקה אחרים, כמו רמות השכלה והטבות. זה יכול אפילו לאמוד את המשכורת שלך.
  • מומחה בשכר: מומחה בשכר הוא כלי נהדר לכל מי ששוקל לעבור למדינה אחרת. בין יתר התכונות, הוא יכול לומר לך מה שווה המקצוע שלך במדינה זרה כמו גם באירופה. עם מגוון רחב של ערים, כלי זה מספק מידע לרוב העולם.

יוקר המחיה

מחשבוני יוקר המחיה משתמשים במשכורת הנוכחית שלך כדי לקבוע כמה תצטרך להרוויח בעיר או בעיירה החדשה כדי לשמור על אורח החיים הנוכחי שלך.

  • ל- Bestplaces מחשבון השוואת יוקר מחיה מועיל הבודק מצרכים כגון מזון, דיור, תחבורה ובריאות.
  • לכסף CNN יש כלי דומה ל- BestPlaces אך ללא אותה רמת פירוט. כמו כן, כלי זה מוגבל למספר ערים בכל מדינה. כדאי להציץ רק כדי להשוות את תוצאותיה לאלה של הכלי BestPlaces.

למצוא את המקומות המשתלמים ביותר לחיות בו

קיפלינגר, חדשות NBC ומו"לים אחרים מספקים בדרך כלל מאמרים על שווקי הדיור המשתלמים ביותר בארה"ב. הם מכניסים את ההכנסה החציונית של משקי הבית ביחס לעלויות חיוניות כמו דיור, שירותים, תחבורה ומזון. דוחות אלה המעודכנים מדי שנה יכולים לספק לך מידע רקע להתחלת החיפוש שלך באמצעות מקורות מקוונים אחרים.

Livability מפרטת את עשרת הערים המשתלמות ביותר בארה"ב, ומספקת מידע נהדר למשפחות המחפשות מקום זול יותר אך מיטיב לחיות בו. ההתמקדות היא בערים קטנות עד בינוניות שנבחרו לקריטריונים כגון קהילה, שירותים, צמיחה, מגוון, חינוך, שירותי בריאות, מעורבות תושבים, תחבורה, דיור וכלכלה.

מדור הנדל"ן של חדשות החדשות והדיווחים העולמיים מפרסם דוח מעודכן על המקומות המשתלמים ביותר למגורים באירופה. הדו"ח העדכני ביותר מבוסס על תגובות של למעלה מ -2000 תושבי אירופה ומה הם רואים בקריטריונים החשובים ביותר למה שעושה עיר משתלמת. כל אזור מדורג בחלקו לפי חלק ההכנסה שמגיע לדיור, שירותים ומיסים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. כיצד למיין ולהיפטר מדברים לפני שתעבור?
  2. מעבר למקסיקו: כמה בטוח לחיות במקסיקו?
  3. ציד דירות חובה
  4. איך להתיישב בשכונה החדשה שלך?
  5. העברת פסנתר בבטחה
  6. 22 רעיונות מתנה נהדרים לחנוכת הבית הבאה שלך
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail