כיצד למיין, לארוז ולהעביר את חדר השינה שלך בעת מעבר דירה

מדריכים אלו יעזרו לכם להישאר מסודרים בזמן העברת חדר השינה שלכם
מדריכים אלו יעזרו לכם להישאר מסודרים בזמן העברת חדר השינה שלכם, כולל העברת רהיטים כבדים והקפדה על חדרי ילדים ארוזים כהלכה.

בעת האריזה והזזת חדר השינה, התחל על ידי מיון ואריזת תחילה את חדרי השינה הפחות בשימוש, כגון חדרי אירוח או חדרים פנויים. חדרים אלה, ברגע שהם ארוזים, יכולים לשמש גם כמקום לאחסון קופסאות ארוזות וריהוט מפורק.

מדריכים אלו יעזרו לכם להישאר מסודרים בזמן העברת חדר השינה שלכם, כולל העברת רהיטים כבדים והקפדה על חדרי ילדים ארוזים כהלכה.

 • 01

  איך למיין את הדברים שלך

  לפני שתתחיל לארוז, מומלץ למיין את הדברים שלך, כך שלא תזיז דברים שאתה לא צריך ולעולם לא השתמשת בהם באמת. לא רק שזה יחסוך לך זמן באריזה ופריקה, אלא גם יחסוך לך כסף; ככל שתצטרך להזיז יותר דברים, זה יהיה יקר יותר. זה נכון במיוחד עבור אנשים שעוברים לעיר אחרת, ברחבי המדינה או ברחבי הארץ.

 • 02

  ארון השינה

  בארון הוא מרחב אחד בבית כי אנחנו נוטים לשכוח הן מה יש בפנים וכמה זמן זה ייקח לארוז את כל זה. כל יום אתה כנראה מוסיף לתכולתו ואז סוגר במהירות את הדלת, כך שהדברים נוטים להתאסף ולהיות מסודרים. העברה מהווה תירוץ מושלם לזרוק את הדלת ולחשוף בדיוק את מה ששמרת שם.

  הפשיל שרוולים אלה והתכונן למיין, לארוז ולהעביר את כל הארונות בחדר השינה שלך.

 • 03

  העברת רהיטים

  העברת רהיטים דורשת קצת טיפול נוסף, פשוט מכיוון שרוב רהיטי הרהיטים גדולים ואי אפשר לארוז בקופסה. גלה כיצד להזיז כראוי רהיטים, כך שיגיע לביתך החדש ללא שום שריטות או שריטות.

 • 04

  חדר של ילד

  לעבור עם ילדים זה תמיד קצת מאתגר. בהתאם לגילם, רוב הילדים אינם רוצים להשאיר את ביתם ובתי הספר מאחוריהם, ולכן הם בדרך כלל מהססים לעבור. כדי לעזור לילדים לנוע, החוכמה היא לגרום להם להיות מעורבים במהלך עצמו, וזה כולל אותם לארוז את חדרי השינה שלהם.

 • 05

  מזרנים

  וודאו שהמיטה שלכם מוגנת כראוי ועברה בזהירות. דאג להכין את המזרן שלך כראוי כך שניתן יהיה להזיז אותו בבטחה, אולי על גבי מכוניתך (אך רק במידת הצורך).

 • 06

  מנורות

  אמנם נראה כי המנורות קלות מספיק לתזוזה, אך הן שבירות ביותר ורגישות לבליטות ולשבירות. כדי להבטיח שמנורות חדר השינה שלך מגיעות לביתך בחתיכה אחת, יש לנקוט בצעדים ספציפיים כדי להגן עליהם כראוי לפני שתעמיס אותם על המשאית הנוסעת.

 • 07

  גווני מנורה

  המנורה עצמה אמנם חשופה לנזק במהלך מעבר, אך הגוון שביר עוד יותר ולעתים קרובות יכול להגיע לחלל החדש עם שקעים וכתמים. לא משנה איזה חדר בבית אתם אורזים, הקפידו לנקוט משנה זהירות בעת אריזת האהילים.

 • 08

  תמונות ומסגרות

  אם יש לך הרבה תמונות ומסגרות לזוז, תצטרך לקחת קצת זמן כדי להבטיח שגם הזכוכית וגם המסגרת מוגנים כראוי מפני בליטות ושריטות.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך למצוא מקומות בטוחים וזולים למגורים
 2. כיצד למיין ולהיפטר מדברים לפני שתעבור?
 3. העברת פסנתר בבטחה
 4. מעבר למקסיקו: כמה בטוח לחיות במקסיקו?
 5. כיצד לייבא מכונית זרה לארה"ב?
 6. ציד דירות חובה
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail