כיצד להתחיל לארוז את הדברים שלך להעברה הביתית שלך?

הקפד לבצע מלאי יסודי כדי להבטיח שאתה לא מעביר פריטים שאתה יכול להסתדר בלעדיהם
אם יש לך פריטים שכבר מאוחסנים, הקפד לבצע מלאי יסודי כדי להבטיח שאתה לא מעביר פריטים שאתה יכול להסתדר בלעדיהם.

המעבר לוקח זמן ואם אתה עושה את האריזה שלך, שרוב האנשים יעשו, הקפד לתת לעצמך המון זמן - לפחות שישה שבועות לפני תאריך המעבר שלך ולתכנן בקפידה. תכנון ואריזות קפדניים יחסכו לכם זמן, כסף והרבה משיכת שיער.

איפה להתחיל

החליטו מה יעבור אתכם ומה יישאר מאחור. יתכן שיש פריטים שאינך זקוק להם יותר או שלא כדאי להעבירם או שאולי המעבר שלך הוא זמני וניתן לאחסן דברים מיותרים מסוימים. לא משנה מה התשובה, החליטו מראש מה נשאר ומה הולך. אם יש לך פריטים שכבר מאוחסנים, הקפד לבצע מלאי יסודי כדי להבטיח שאתה לא מעביר פריטים שאתה יכול להסתדר בלעדיהם.

אסוף אספקה. נסו לאמוד מה תזדקקו וודאו שיש לכם מספיק ביד. התחל לאסוף קופסאות ממקום עבודתך, מחברים או מחנויות. או לרכוש ערכות הובלה או ערכות אריזה באינטרנט או מחברות הובלות.

חבילת חומרים לא חיוניים. התחל לארוז פריטים שאתה יכול להסתדר בלעדיהם. אם אתם עוברים בקיץ, ארזו את כל בגדי החורף, ציוד הספורט והשמיכות הכבדות.

תתארגן

תיבות תווית. בזמן שאתה אורז קופסאות, הקפד לתייג את החלק העליון והצדדי של הקופסאות עם תכולה, את מיקום התכולה בבית שלך, ואם יש הוראות מיוחדות, כמו "שביר" או "פתח ראשון". זה יעזור למובילים להכניס את הקופסאות לחדר הנכון ולהזהיר אותם מפני פריטים שבירים. כמו כן, על ידי שמירת רשימה מלאה של התוכן בחלק החיצוני של הקופסה, תוכלו לחסוך זמן לחפור בין 10 קופסאות המסומנות כ"מטבח "רק כדי למצוא את פותחן הפחיות.

קח מלאי. ספרו את התיבות ושמרו רשימת מלאי ריצה כדי לבדוק מתי המובילים פורקים אותן למקום החדש שלכם. בדרך זו, אם תיבה נעלמת, תוכלו לזהות בקלות איזה מספר היא ומה הכלול בתוכה. שוב, חברות ביטוח אוהבות פרט מסוג זה.

ודא שהדברים שלך מגיעים בשלום

תייגו כראוי תיבות עם מדבקות המדריכות את המובילים כיצד לטפל בתכולה. ניתן לקנות מדבקות בחנות ציוד משרדי או להכין אותן במחשב שלך.

ניתן להשתמש בבגדים, מגבות, מצעים וכריות לשמירה על בטיחות פריטים שבירים. רק וודא שאתה מסמן את זה על הקופסה למקרה שאורזים את התיבה. אם האדם שפורק את הקופסה אינו מודע לכך שאגרטל קריסטל עטוף בשמיכת צמר, הוא יכול בקלות לפרוש את השמיכה ושולח את האגרטל לקרוס על הרצפה.

הקפד לעטוף כראוי את כל הפריטים השבריריים בכמה שכבות של עטיפת בועות ולארוז אותם על קצהם (צלחות, מראות, מסגרות תמונה וכו '). מומלץ מאוד לעטוף בועות. זה לא יקר וימנע מנות ופריטים שבירים אחרים להיתקל זה בזה.

דבק כל פריט תועה לצרור. מוטות סקי, מטאטאים, מגבים, מנורות ופריטים אחרים בעלי ידית ארוכה ניתנים להדבקה לאריזה אחת לצורך נשיאה ואחסון קלים.

העברת רהיטים

בעת העברת רהיטים, הקפידו לשמור על כל החלקים יחד עם הפריט עצמו. ניתן להכניס ברגים, ברגים וחתיכות קטנות אחרות לשקית ניילון עצמית (שקית כריך / שקית מקפיא) ואז להדביק את הרהיטים עצמם. אם אתה מזיז שולחן, שחרר את הרגליים, הדבק את הרגליים יחד והדבק את שקית החלקים בחלק התחתון של השולחן. אתה יכול אפילו להדביק את הרגליים לחלק התחתון של השולחן רק כדי להבטיח שהרגליים לא יישרטו או ישקעו במהלך.

עטפו את כל הרהיטים הניתנים לשריטות בריפוד מגן. שולחנות, שולחנות קפה, ראש מיטות וכו 'עלולים לסבול משריטות וחבורות במהלך המעבר. ניתן לשכור ריפוד רהיטים מחברות הובלות או מתקני אחסון. אל תשתמש במצעים משלך כדי להגן על רהיטים; ניתן לקרוע מצעים ולהכתים אותם במהלך מעבר. בנוסף, ריפוד רהיטים הוא בדיוק הריפוד הזה. זה יגן טוב יותר על החפצים שלך.

  • לפרק את כל הרהיטים: כל החלקים שיכולים להתפרק, וודא שאתה מפרק אותם. שולחנות העבודה קלים יותר ללא המגירות; המגירות קלות יותר ללא התוכן, אם כי ניתן להזיז מגירות שולחנות עם תוכנן עדיין בתוכם. החוכמה היא למלא מצעים על גבי התוכן ואז להדביק את המצעים. ניתן לעשות זאת אם המגירות ניתנות לערימה וניתן להניח אותן בפינה מתחת לשולחן העבודה כשעומדים על המשאית. אינך רוצה שהתכולה תישפך מעל מיטת המשאית תוך כדי תנועה.
  • שמור על משקל התיבה למינימום: כדי למנוע פגיעה בעצמך, במשפחתך, בחברים או במובילים, ודא שהארגזים שלך אינם כבדים מדי לניהול. רוב הקופסאות צריכות לשקול פחות מ -23 ק"ג עם משקל אידיאלי של 18 ק"ג או פחות. אם יש לך קופסאות עם עודף משקל, הקפד לסמן אותן בצורה ברורה כך שאיש לא יפצע את עצמו בעבודה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail