כיצד להעביר מקרר ב -10 שלבים קלים?

מומלץ לקשור את המקרר לבולי באמצעות רצועות נעות
מומלץ לקשור את המקרר לבולי באמצעות רצועות נעות, במיוחד אם תעבירו את המקרר במדרגות.

נדרשת עבודה כדי להזיז מקרר, אך אם יש לך את הציוד הנכון, את הזמן ואת עזרה נוספת, אינך זקוק לאיש מקצוע שיעשה זאת נכון. קרא בעיון את 10 הצעדים האלה לפני שתתחיל, אסף את הציוד והעוזרים שלך, ויהיה בדרכך.

1. למדוד, למדוד, למדוד

לפני העברת מכשירים גדולים, המדידה היא המפתח. עבור מהלך מוצלח תצטרך למדוד את הדבר שאתה עובר, את החלל שאתה מעביר אותו ואת החלל אליו אתה מעביר אותו. שלא כמו רהיטים מסוימים, לא ניתן לפרק מקרר כדי להתאים אותו דרך דלת צרה או מסדרון, כך שכל סנטימטר של מקום נחשב.

השתמש בסרט מדידה כדי לקבל את הגובה, הרוחב והעומק של המקרר. לאחר מכן, מדוד את חלל הכניסה או הדלת שעל המקרר להתאים. האם תצטרך להסיר את הדלת והיא הצירים כדי להבטיח שהמכשיר יעבור? אם אתה מגלה שמרחב צר מדי למקרר שלך גם כשהדלת מסולקת, ייתכן שיהיה לך מזל.

2. אסוף אספקה

לפני שתתחיל להזיז את המקרר, השג את כל מה שתצטרך. אין דבר גרוע יותר מאשר להתחיל לנוע רק כדי להבין שאין לך מספיק חבל או שהבולי אינו גדול מספיק. אסוף את האספקה הבאה:

 • דולי נעה גדולה
 • חבל או חבל חזק ו / או רצועות נעות
 • ציוד ניקיון
 • נייר רגיל או שמיכות נעות
 • סרט אריזה
 • מספריים
 • סמן או תוויות
 • דולי להעברת המקרר (מומלץ לקחת את מידות המקרר לחברת השכרת המשאיות המקומית או לחברת ציוד הובלות, כדי שיוכלו לשכור או למכור לך דולי שתהיה גדולה מספיק.)

3. נקה את התוכן

מוציאים את כל מה שמקרר, כולל פריטי מקפיא . תן מתכלים וארוז פריטים שאתה לוקח איתך, באמצעות חזה קרח מבודד לכל דבר שעשוי להשתבש. הסר וארוז מגנטים וכל פריט שעומד על הדלת או על גבי המקרר. אני

4. נתק אותו מהחשמל

תן למקפיא להפשיר. זה בדרך כלל ייקח לפחות 6 עד 8 שעות, תלוי במצב המקפיא. עדיף להפשיר אותו בן לילה, מה שיאפשר לך מספיק זמן בבוקר למחוק את החלק הפנימי. בזמן שאתה נמצא בזה, הקדש מספר דקות לניקוי נכון של פנים המקרר, כך שתוכל להתחיל טרי בבית החדש שלך.

5. הסר את מה שאתה יכול

הסר מדפים, במיוחד אם הם זכוכית. אם אתה מעדיף, דבק את מגירות המקרר הפנימיות סגורות (הימנע מסרט אריזה כבד שעלול להשאיר דבק מאחור). אם אתה מסיר מדפים ומגירות, עטוף אותם בשמיכות נעות, מגבות או עיתון כדי להגן עליהם במהלך המעבר. אם המקרר שלך מורכב והמדפים צריכים להגיע למקום ספציפי, דאג שתייג אותם כדי שתדע כיצד לחבר את החלק הפנימי לאחר שתזוז.

6. עוטפים את הכבל ומאבטחים את הדלת

לעטוף את הכבל, לאבטח אותו כדי שלא יתפס תוך כדי תנועה.

מדוד את חלל הכניסה או הדלת שעל המקרר להתאים
לאחר מכן, מדוד את חלל הכניסה או הדלת שעל המקרר להתאים.

בעזרת כבל חזק או חבל, קשרו את הדלתות על ידי גלישת הכבל סביב המקרר. אם יש לך דלת כפולה, קשר את הדלתות היטב. קלטת תעבוד גם כן, אך רק זכרו שכשתסירו את הקלטת, משטח הצבע עלול להיות מופרע.

8. מקם את המקרר על הבולי

החלק את המקרר מהקיר. החלק את הבולי מתחת, תוך שמירה על המקרר אנכי (לעולם אל תסובב את המקרר על צידו אם אתה יכול להימנע ממנו). מומלץ לקשור את המקרר לבולי באמצעות רצועות נעות, במיוחד אם תעבירו את המקרר במדרגות. ניתן לשכור רצועות הובלות מחברות הובלות או מחנויות לאספקת קופסאות; ניתן לכוונן אותם בקלות וכלי נהדר להעברת פריטים כבדים.

9. הזז אותו החוצה

ברגע שהמקרר נמצא במצב, הטה אותו לאחור, עם אדם אחד מקדימה ואחד מאחור. אדם שלישי יכול לעזור לכוון ולקפוץ כשמישהו זקוק לעזרה.

אם אתה מעביר אותו למטה, עדיף להזיז את המקרר במדרגות, תחילה למטה. קח את זה לאט, הקל על הדוליה צעד אחר צעד. אם מי שמחזיק את ידיות הבולי זקוק לעזרה בהחזקת המשקל, עזור לאדם נוסף.

ברגע שהמקרר יצא מהבית, אבטח אותו במשאית בה אתה משתמש לצורך המעבר. אם אתה יכול, שמור על המקרר אנכי: שכיבה על צדו עלולה לגרום נזק.

אם אתם שוכרים משאית, ככל הנראה תהיה לכם גישה לרמפה. כאשר המקרר נמצא בתוך המשאית, אבטח אותו (ואת הבולי) באמצעות רצועות נעות. אם אתה משתמש בטנדר שאול חשוב לרפד את החלק האחורי של המשאית ברפידות כדי למנוע גרידת פני השטח; שוב, אבטח את המקרר ובדל בזהירות.

10. העבירו אותו פנימה

הפוך את תהליך העברת המקרר מהמשאית לביתך החדש, והצב אותו לחלל החדש שלו. לפני שתחבר אותו לחשמל, תן למקרר לשבת לפחות שעתיים עד שלוש שעות. זה מאפשר לנוזלים לזרום בחזרה למדחס. זה קריטי למנגנון הקירור שלו.

לאחר שהעברתם את המקרר, חברו אותו והשאירו אותו. ייקח זמן עד שהמקרר יהיה מוכן לשימוש. חלקם דורשים שלושה ימים לפני שהם יגיעו לטמפרטורה אופטימלית. עיין במדריך שלך לקבלת פרטים.

טיפים להזזת המקרר

 • אל תניח אותו על צדו. שמור את המקרר תמיד זקוף עד כמה שאפשר. זה מבטיח ששמן לא יחלחל לצינורות הקירור שעלולים לגרום נזק קבוע.
 • קרא את המדריך. בדוק את הוראות ההעברה במדריך למקרר שלך לפני שאתה זז. זה ידגיש טיפים חשובים לבטיחות, עצות ויתריע בפני בעיות אפשריות.
 • אל תהססו להתקשר לאיש מקצוע. למרות שזה נראה פשוט מספיק, מקררים הם כבדים ומסורבלים, והזזתם באופן שגוי עלולה לגרום לנזק קבוע. אם אינך בטוח לגבי העברתו, התקשר למוביל מקצועי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail